Balatonfüred Ultramarathon futóverseny

A Balatonfüred Ultramarathon résztvevői

 

A listát folyamatosan töltjük fel és hetente frissül. Utolsó frissítés: 2019. július 15.

Ha hibát találsz benne vagy nincs rajtszámod, de befizetted a nevezési díjat, írj Eszternek az info[kukac]rundevu.hu e-mail címre!

Versenyszabályzat: https://www.rundevu.hu/balatonfured-ultramaraton-versenyszabalyzat/

 

 

 

 

6 órás futam

 

Rajtszám Név Város Klub Korcsoport
6H01 Láng Noémi Budapest 1978
6H02 Vecseriné Nyakas Erika Keszthely 1971
6H03 Puskás Balázs Budapest Edelényi Futók Egyesülete 1981
6H04 Antal Csaba Veszprém 1977
6H05 Galgóczi Imre Bátorkeszi (Szlovákia) BHCKR 1957
6H06 Bujtásné Tóth Erzsébet Balatonfüred 1974
6H07 Szikszai Ferenc Budapest 1979
6H08 Vigh Dóra Budapest 1996
6H09 Varga Marcell Budapest 1991
6H10 Malek Izisz Budapest 1985
6H11 dr. Szántó Attila Budapest 1967
6H12 Varga František Dunajská Streda (Szlovákia) 1973
6H13 Mandrik Edina Budapest 1976
6H14 Hegedüs János Székesfehérvár 1974
6H15 Füzes István Komárom Fehérvári Futótűz Sportegyesület 1977
6H16 Rajkó Ivan Nesvady Kenzel bikes 1991
6H17 Milus Ilona Tünde Sokorópátka 1975
6H18 Makkné Turi Tímea Magyaralmás SZONDI SE 1980
6H19 Varga Csaba Kecskemét Pénzügyőr SE 1973
6H20 Simkó Judit Kazincbarcika 1972
6H21 Kasnyik Gábor Kondoros 1976
6H22 Füzes Marianna Komárom Fehérvári Futótűz Sportegyesület 1987
6H23 Papdiné Dombi Mónika Pécs Fittbike SE 1978
6H24 Hartung-Marjai Böbe Budapest Gizionok 1988
6H25 Füki Gyula Székesfehérvár 1971
6H26 Pintér Ildikó Szabadbattyán Honvéd Szondi SE 1995
6H27 Bredács István Sajókaza 1962
6H28 Balogh Andrea Veszprém 1988
6H29 Nagy Olivér Jászárokszállás 1990
6H30 Scheer Petra Budapest 1984
6H31 Tüdő Ferenc Székesfehérvár 1973
Lajti Gabriella
Kopaszné Panyi Katalin
Németh Beáta
Neukum Ferenc
Béni Attila
Scheer Petra Budapest 1984
Zarándi János

 

12 órás

 

Rajtszám Név Város Klub Korcsoport
12H01 Puskás Béla Edelény Edelényi Futók Egyesülete 1976
12H02 Árgyelán Krisztián Kétegyháza Fősör Fc. 1976
12H03 Henglár György Budapest CoffeeRUN SE 1980
12H04 Csepregi Ákos Keszthely Futólépés 1983
12H05 Horváth Balázs Szombathely 1975
12H06 dr. Földi Zsuzsanna Vecsés Gizionok 1976
12H07 Kőnig Diána Sármellék 1979
12H08 Schulcz Gábor Baja 1962
12H09 Pákozdi Dávid Budapest 1979
12H10 Bátor Péter Várpalota Fitten Várpalotáért SE 1999
Várdai Zoltán Budapest REACTOR SE 1980
Frank Ferenc Frenky Budapest
Szász Eszter

 

24 órás

 

Rajtszám Név Város Klub Korcsoport
24H01 Molnár Éva Keszthely 1966
24H02 Acsádi Lajos Nádudvar Nafta 1972
24H03 Kucsera Tamás Dunajská Streda (Szlovákia) Kucsera s. c 1976
24H04 Csurgai Ádám Cegléd 1978
24H05 Kiss Attila Hódmezővásárhely 1981
24H06 Kapitanov Vilmos Szeged 1960
24H07 Vízer Dániel Székesfehérvár Fehérvári Futótűz SE 1981
24H08 Csiha Yvette Budapest IronTeam SE 1980
24H09 Bakó Gábor Budakalász Békési DAC 1968
24H10 Olasz Richárd Salgótarján CsonTeam 1975
24H11 Márton Attila Érd Iron Team SE 1956
24H12 Sárvári Virág Pécs 1972
24H13 Bányai Máté Hódmezővásárhely 1987
Lajkó Mónika Jánoshalma
Prantner Gábor
Rodlauer Wolfgang
Doris Rodlauer
Ferenczik József
Mészáros János
Horváth Zsolt

 

48 órás

 

Rajtszám Név Város Klub Szül. évszám
48H01 Radványi András Göd 1971
48H02 Szűcs Imre Budakalász 1972
48H03
48H04 Dörnyei István Győr 1974
48H05 Ács László Nagykanizsa 1961
48H06 Badics Attila Polgár Szufla 1971
48H07 Nagykéri György Téglás DKFI 1957
48H08 Deák Ferencné Edit Budapest Pomázi Futó Bajnokok SE 1955
48H09 Horváth Péter Szombathely Swiss Post Solutions 1968
48H10 Christian Stolovitz Eisenstadt PSV-Eisenstadt 1966
48H11 Oliver Rupprecht Bobingen LG Ultralauf 1963
48H12 Schilt László Kaposvár 1994
Hajdu Nándor

Félmaraton

 

Rajtszám Név Város Klub Korcsoport
FM01 Rugovicsné Végh Szilvia Veszprém 1974
FM02 Sziráki-Gruber Petra Budapest 1982
FM03 Lennert Olgica Veszprém VEDAC 1979
Mojzes Szonja Dr Szonja

 

Maraton

 

Rajtszám Név Város Klub Korcsoport
M01 Üveges Balázs Balatonalmádi 1979
M02 Csigerné Szabó Ilona Karcag 1975
M03 Zuba Péter Balatonalmádi Apa és Fia futócsapat 1968
Vámosné dr. Dombay Krisztina
Haris Richárd
Ágota Ányos

 

50 KM

 

Rajtszám Név Város Klub Korcsoport
50K01 Novák Miklós Pécs 1987
50K02 Zuba Péter Balatonalmádi 1968
Oroszi Eszter Heves 1986

 

100 KM

 

Rajtszám Név Város Klub Korcsoport
100K01 Szabó Sándor Debrecen 1975
100K02 Bősze Boldizsár Vászoly 1974
100K03 Alcser Norbert Hédervár 1981
100K04 Kovács Dóra Biatorbágy Kilométergyűjtők SE 1970
100K05 Kovács Balázs Budapest 1977
100K06 Szilágyi Zsolt Debrecen 1973
100K07 Várbíróné Schulcz Viktória Baja FuTeam SE 1985
100K08 Kis János Hódmezővásárhely 1964
100K09 Raffai János Hódmezővásárhely 1984
100K10 Petri Krisztián Győr peTRI 1978
Pozderka Attila Budapest HASE 1978
Kelemen Anett Pilisvörösvár 1987

 

12 órás páros

 

Rajtszám Név
P01 Száguldó CsigAnyák
P02 Kifutó modellek
P03 Ketten sZALAdunk

 

100k Team

100KT01 Ultra Trió Alföldi Andrea –
Krucsai Zsolt –
Szabó Benedek

24H Team

 

24HT01 Viszmajor
24HT02 Asárváriak