Balatonfüred Ultramarathon futóverseny

A Balatonfüred Ultramarathon résztvevői

 

A listát folyamatosan töltjük fel és hetente frissül. Utolsó frissítés 10.14.

Ha hibát találsz benne vagy nincs rajtszámod, de befizetted a nevezési díjat, írj Eszternek az info[kukac]rundevu.hu e-mail címre!

Versenyszabályzat: https://www.rundevu.hu/balatonfured-ultramaraton-versenyszabalyzat/

 

 

 

 

6 órás futam

 

 

 

Rajtszám Név Város Klub Korcsoport
6H01 Láng Noémi Budapest 1978
6H02 Vecseriné Nyakas Erika Keszthely 1971
6H03 Cinkotai Klára 1977
6H04 Antal Csaba Veszprém 1977
6H05 Galgóczi Imre Bátorkeszi (Szlovákia) BHCKR 1957
6H06 Sövegjártó Etele VTE
6H07 Szikszai Ferenc Budapest 1979
6H08 Vigh Dóra Budapest 1996
6H09 Varga Marcell Budapest 1991
6H10 Malek Izisz Budapest 1985
6H11 dr. Szántó Attila Budapest 1967
6H12 Varga František Dunajská Streda (Szlovákia) 1973
6H13 Mandrik Edina Budapest 1976
6H14 Hegedüs János Székesfehérvár 1974
6H15 Füzes István Komárom Fehérvári Futótűz Sportegyesület 1977
6H16 Rajkó Ivan Nesvady Kenzel bikes 1991
6H17 Milus Ilona Tünde Sokorópátka 1973
6H18 Makkné Turi Tímea Magyaralmás SZONDI SE 1980
6H19 Drazen Jovicic Bos.Brod AK Jovicic 1973
6H20 Simkó Judit Kazincbarcika 1972
6H21 Kasnyik Gábor Kondoros 1976
6H22 Füzes Marianna Komárom Fehérvári Futótűz Sportegyesület 1987
6H23 Papdiné Dombi Mónika Pécs Fittbike SE 1978
6H24 Lengyel Ákos Budapest 1974
6H25 Füki Gyula Székesfehérvár 1971
6H26 Pintér Ildikó Szabadbattyán Honvéd Szondi SE 1995
6H27 Bredács István Sajókaza 1962
6H28 Balogh Andrea Veszprém 1988
6H29 Nagy Olivér Jászárokszállás 1990
6H30 Scheer Petra Budapest 1984
6H31 Tüdő Ferenc Székesfehérvár 1973
6H32 Varga Bettina 1996
6H33 Kovács Balázs Budapest 1977
6H34 Csesznegi Richárd Budapest 1976
6H35 Szalai Tamás Tát Táti szaladgálók csoportja 1981
6H36 Forró Adrián Nagyfödémes, Szlovákia Ultramaraton team Bogi 1976
6H37 Dékány Ferenc (Fec) Várpalota V.K.F. Várpalota. Körül.Futók 1969
6H38 Horváth András Szombathely IPA Szombathelyi Szervezet 1972
6H39 Király Gábor Vasvár IPA Szombathelyi Szervezet 1982
6H40 Nagy Tibor Szombathely IPA Szombathelyi Szervezet 1972
6H41 Váczi Eszter Budapest Gizion 1976
6H42 Bars Tamás Budapest 1983
6H43 Tóth Zsuzsanna Szombathely Szombathelyi Futóklub 1973
6H44 Skoda Szabolcs Kám Szombathelyi Futóklub 1975
6H45 Békésiné Janik Szilvi Budapest 1977
6H46 Nádházi Anna Budapest Székesfehérári Futótűz SE 1983
6H47 Gozony Gergő Budapest Spuri SC 1974
6H48 Mátyás Zsuzsa Budapest 1988
6H49 Illés Balázs Szabadbattyán 1979
6H50 Drexler Zoltán Esztergom Runberries 1975
6H51
6H52 Enyedi Norbert Tata Mag Team 1984
6H53 Fábri László Balatonfüred BAC 1976
6H54 Fodor Ágnes Debrecen 1976
6H55 Csahók Szabolcs Budapest 1975

12 órás futam

 

 

 

Rajtszám Név Város Klub Korcsoport
12H01
12H02
12H03 Henglár György Budapest CoffeeRUN SE 1980
12H04 Csepregi Ákos Keszthely Futólépés 1983
12H05 Horváth Balázs Szombathely 1975
12H06 dr. Földi Zsuzsanna Vecsés Gizionok 1976
12H07 Kőnig Diána Sármellék 1979
12H08 Schulcz Gábor Baja 1962
12H09 Árki Zsolt Mezőkövesd 1980
12H10 Simon György Békéscsaba Békéscsabai AC 1984
12H11 Várdai Zoltán Budapest REACTOR SE 1980
12H12 Bokor Zsolt Szombathely MAC 1970
12H13 Virág Pál 1994
12H14 Barna Szabolcs Budapest 1969
12H15 Csernus-Lukács Edina Szentes 1976
12H16 Gáspár Sándor Szentes 1971
12H17 Csábrák András Hosszúhetény PEAC 1980
12H18 Árvai Andrea Gyömrő Bartos Team 1972
 12H19 Evetovics-Balla Hajnalka Budapest Gizionok 1983
12H20 Tihon Attila Tata 1963
12H21 Resz András Várpalota 1977
12H22 Drazen Jovicic Bos.Brod AK Jovicic 1973
12H23 Bordohányi Balázs Szombathely 1985
12H24 Dénes Tibor Budapest 1973
12H25 Florian Steinmaurer  Leoben (Österreich) ULTRA TURTLES 1979
12H26 Lajkó Mónika Jánoshalma Tapolcai Trappolók 1973
12H27 Stumfold Mária Székesfehérvár 1971
12H28
12H29 Kun Szabolcs Sárbogárd RunBogárd 1980
12H30 Prantner Gábor Paks
12H31

 

24 órás futam

 

Rajtszám Név Város Klub Korcsoport
24H01 Molnár Éva Keszthely 1966
24H02 Acsádi Lajos Nádudvar Nafta 1972
24H03 Kucsera Tamás Dunajská Streda (Szlovákia) Kucsera s. c 1976
24H04 Csurgai Ádám Cegléd 1978
24H05 Kiss Attila Hódmezővásárhely 1981
24H06 Kapitanov Vilmos Szeged 1960
24H07 Vízer Dániel Székesfehérvár Fehérvári Futótűz SE 1981
24H08 Csiha Yvette Budapest IronTeam SE 1980
24H09 Bakó Gábor Budakalász Békési DAC 1968
24H10 Olasz Richárd Salgótarján CsonTeam 1975
24H11 Márton Attila Érd Iron Team SE 1956
24H12 Sárvári Virág Pécs 1972
24H13 Bányai Máté Hódmezővásárhely 1987
24H14 Görbe István Makó 1967
24H15 Ferenczik József Vértesboglár Lajkó team 1978
24H16 Csomortáni Attila Sfantu Gheorghe 1960
24H17 Dr Csábi Bettina Baja Bajnokképző SE 1977
24H18 Morócz József Érd Ironteam 1969
24H19 Boros Richárd Kistarcsa 1974
24H20 Papp Tuma Attila Budapest 1965
24H21 Földesi József Tapolca Földesi 1957
24H22 Evetovics Milán Budapest 1980
24H23 Nagy Miklós Sümeg Tapolcai Trappolók 1968
24H24 Cseke Lilla Budapest 1983
24H25 Tihor Csaba Nyírgyháza Nyírségi Futok SE 1976
24H26 Dörnyei István Győr 1974
24H27 Soós Péter SP Székesfehérvár Fehérvári Futótűz SE. 1970
24H28 Bene Ármin Baja TFSE 1988
24H29 Hugyecz Attiláné Kosd 1970
24H30 Papp János Dunaszekcső 1959
24H31 Ajkay Antal Budapest Sárvári Kinizsi SE 1950
24H32 Ördög Zsolt Csobánka Lajkó Team 1978
24H33 Adorján Orsolya Nyékládháza 1982
24H34 Poór Péter Kőszeg 1989
24H35 Zdeněk Beneš Plzeň (CZ) Barokomaraton 1980
24H36 Marek Šplíchal Plzeň (CZ) Barokomaraton 1974
24H37 Konstantin Wiesner Třemošná (CZ) Barokomaraton 1966
24H38 Pók János Agárd Axiál 1963
24H39 Fehér Tamás Tótvázsony Piros team 1985
24H40 Horvàth Zsolt Balatonalmàdi 1977
24H41 Árgyelán Krisztián Kétegyháza Fősör Fc. 1976
24H42 Oertel Nándor Pécel 42k
Kutvölgyi Andrea
Rodlauer Wolfgang
Doris Rodlauer

 

48 órás futam

 

Rajtszám Név Város Klub Kategória
48H01 Radványi András Göd 1971
48H02 Szűcs Imre Budakalász 1972
48H03 Sándor Róbert Mezőkövesd 1977
48H04 Bujtásné Tóth Erzsébet Balatonfüred 1974
48H05 Ács László Nagykanizsa 1961
48H06 Badics Attila Polgár Szufla 1971
48H07 Nagykéri György Téglás DKFI 1957
48H08 Sümegi Elemér Lókút 1973
48H09 Horváth Péter Szombathely Swiss Post Solutions 1968
48H10 Christian Stolovitz Eisenstadt PSV-Eisenstadt 1966
48H11 Bátor Péter Várpalota 1999
48H12 Schilt László Kaposvár 1994
48H13 Deák Ferencné Budapest Pomázi Futó Bajnokok SE 1955
48H14 Bögi Sándor
48H15 Szalkai Zsolt Tapolca 1974
48H16 Kauker Ákos Balatonszőlős 1971
48H17 Bozó Pál Tatabánya 1939
48H18 Mohácsi Judit Szolnok FuTeam SE, Baja 1974
48H19 Reichsmann Gábor Őrbottyán TFSE 1975
H Fodor Szilárd Veszprém 1976

Félmaraton

 

Rajtszám Név Város Klub Korcsoport
FM01 Rugovicsné Végh Szilvia Veszprém 1974
FM02 Szádovszki Ágnes Zalaháshágy 1979
FM03 Lennert Olgica Veszprém VEDAC 1979
FM04 Janák Béla Lehnice Janákok 1972
FM05 Sczigel Gábor Budapest 1971
FM06 Szuhi Norbert Esztergom 1976
FM07 Varga Tibor Győr 1987
FM08 Tóth Sándor Várpalota 1981
FM09 Szittya Csaba Várpalota 1982
FM10 Hollósi Györgyi Szekszárd 1968
FM11 Nagy Katalin Sárvár 2004
FM12 Papp Róbert Győr 1972
H Pusztavámi Márton Sárvár 1978
H Dr. Soóky Barna Kővágószőlős 1978

 

Maraton

 

Rajtszám Név Város Klub Korcsoport
M01
M02 Szegedi Géza Budapest 1969
M03 Zuba Péter Balatonalmádi Apa és Fia futócsapat 1968
M04 Sipos János Baja nincs 1956
M05 Jencski Tamás Várpalota Elevenek 1980
M06 dr. Jeges-Varga Ferenc Pécs Fittbike SE 1978
M07 Drevenák Béla Párkány 1958
M08 Juhász Judit Sükösd 1982
M09 Juhász Márton Sükösd 1976
M10 Hollósi Zsolt Szekszárd 1966
M11 Krascsenics Roland Budapest 1974
M12 Szányel Gábor Budapest 1974
M13 Lovas Gábor Veszprém 1979
M14 Sándor Norbert Veszprém VTE 1978
H Pető András Hatvan 1976
H Fekete Krisztián Csorna 1979
Vavra Mónika Dombóvár 1986
Vámosné dr. Dombay Krisztina Budapest 1983

 

50 KM

 

Rajtszám Név Város Klub Korcsoport
50K01 Novák Miklós Pécs 1987
50K02 Zuba Péter Balatonalmádi 1968
50K03 Szuhi-Lestár Erika Esztergom 1980
50K04 Révfalvi Péter
50K05 Fehérvári Katalin Budapest Runberries 1982
50K06 Alcser Norbert Hédervár 1981
50K07 Balogh Zoltán Budapest 1980
50K08
50K09 Czupor Szabolcs Várpalota Fitten Várpalotáért SE 1978
50K10 dr. Barna András Péter Budapest 1984
50K11 Lukács Albert Blue Budaörs Sárvári Kinizsi SE 1974
50K12 Sápi Balázs János Rácalmás Acélszív A.C. 1982
  Oroszi Eszter Heves 1986
Drelyó Ági Budapest Maccabi Vác Hungary 1977

 


100 KM

 

Rajtszám Név Város Klub Korcsoport
100K01 Szabó Sándor Debrecen 1975
100K02 Bősze Boldizsár Vászoly 1974
100K03 Krausz István Dunaújváros Esztergomi Futóművek 1952
100K04 Kovács Dóra Biatorbágy Kilométergyűjtők SE 1970
100K05 Kiss István Elek Székesfehérvár 1981
100K06 Hellenpárt Róbert Bácsbokod 1975
100K07 Várbíróné Schulcz Viktória  Baja FuTeam SE 1985
100K08 Kis János Hódmezövásárhely 1964
100K09 Raffai János Hódmezővásárhely 1984
100K10 PETRI KRISZTIÁN GYŐR peTRI 1978
100K11 Fodor Gábor Dabas 1986
100K12 Nagy Hajnalka Tünde Sopron 1981
100K13 Somornai Lajos Sopron 1971
100K14 Mészáros Imre Budapest 1971
100K15 Alexander Aksyuta Moscow (Russia) Parsec running club 1966
100K16 Erdei Péter
100K17 Cziráki István Nagykanizsa 1986
100K18 Mórocza Andrea Székesfehérvá Fehérvári Futótűz SE 1991
 
 

 

12 órás páros futam

Rajtszám Név
P01 Száguldó CsigAnyák
P02 Kifutó modellek
P03 Ketten sZALAdunk
P04 Henglár Team
P05 Füred Police

 


100k Team

 

100KT01 Ultra Trió Alföldi Andrea –
Krucsai Zsolt –
Szabó Benedek
100KT02 Fuss a Jövődért Egyesület Schmid Viktória –
Rácz Richárd –
Rácz Rodrigó

24H Team

 

24HT01 Viszmajor
24HT02 Asárváriak