48h – Női
1. Mohácsi Judit
– BUFF 48h egyéni nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana
B&B ULTRA 100k egyéni nevezés / 2020. július 11-12.
2. Bujtásné Tóth Erzsébet
– BUFF 48h egyéni nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana
B&B ULTRA 100k egyéni nevezés / 2020. július 11-12.
3. Deák Ferencné Edit
– BUFF 48h egyéni nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana
B&B ULTRA 100k egyéni nevezés / 2020. július 11-12.

48h – Férfi
1. Szűcs Imre
– BUFF 48h egyéni nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana
B&B ULTRA 100k egyéni nevezés / 2020. július 11-12.
2. Nagykéri György
– BUFF 48h egyéni nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana
B&B ULTRA 100k egyéni nevezés / 2020. július 11-12.
3. Fodor Szilárd
– BUFF 48h egyéni nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana
B&B ULTRA 100k egyéni nevezés / 2020. július 11-12.

24h – Női
1. Cseke Lilla
– BUFF 24h egyéni nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana
B&B ULTRA 100k egyéni nevezés / 2020. július 11-12.
2. Hugyecz Attiláné
– BUFF 24h egyéni nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana
B&B ULTRA 100k egyéni nevezés / 2020. július 11-12.
3. Csiha Yvette
– BUFF 24h egyéni nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana
B&B ULTRA 100k egyéni nevezés / 2020. július 11-12.

24h – Férfi
1. Boros Richárd
– BUFF 24h egyéni nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana
B&B ULTRA 100k egyéni nevezés / 2020. július 11-12.
2. Dörnyei István
– BUFF 24h egyéni nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana
B&B ULTRA 100k egyéni nevezés / 2020. július 11-12.
3. Pók János
– BUFF 24h egyéni nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana
B&B ULTRA 100k egyéni nevezés / 2020. július 11-12.

24h Team – Győztes női csapat
Asárváriak (Farkas Adrienn – Gergály-Bencze Barbara – Haraszti Viktória – Janzsó Viktória – Szakács Eszter)
– BUFF 24h Team nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana B&B
ULTRA 100k Team nevezés / 2020. július 11-12.

24h Team – Győztes férfi csapat
Viszmajor (Major Gábor – Bódi Krisztián – Faragó Dávid – Illés Gábor – Németh Zoltán)
– BUFF 24h Team nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana B&B
ULTRA 100k Team nevezés / 2020. július 11-12.

12h – Női
1. Dr. Földi Zsuzsanna
– BUFF 12h egyéni nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana
B&B ULTRA 100k egyéni nevezés / 2020. július 11-12.
2. Kőnig Diána
– Mamma Montana B&B ULTRA 100k egyéni / 2020. július 11-12.
3. Lajkó Mónika
– Mamma Montana B&B ULTRA 100k egyéni / 2020. július 11-12.

12h – Férfi
1. Simon György
– BUFF 12h egyéni nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana
B&B ULTRA 100k egyéni nevezés / 2020. július 11-12.
2. Csábrák András
– Mamma Montana B&B ULTRA 100k egyéni / 2020. július 11-12.
3. Prantner Gábor
– Mamma Montana B&B ULTRA 100k egyéni / 2020. július 11-12.

12h Páros – Győztes női páros
Henglár Team (Hámori Krisztina – Metz Dóra)
– BUFF 12h Páros nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana B&B
ULTRA 100k Páros nevezés / 2020. július 11-12.

12h Páros – Győztes férfi páros
Füred Police (Nagy Róbert, Dőry Ádám)
– BUFF 12h Páros nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana B&B
ULTRA 100k Páros nevezés / 2020. július 11-12.

6h – Női
1. Pintér Ildikó
– BUFF 6h egyéni nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana B&B
ULTRA 50 mérföld egyéni nevezés / 2020. július 11-12.
2. Cinkotai Klára
– Mamma Montana B&B ULTRA 50 mérföld egyéni / 2020. július 11-12.
3. Simkó Judit
– Mamma Montana B&B ULTRA 50 mérföld egyéni / 2020. július 11-12.

6h – Férfi
1. Drexler Zoltán
– BUFF 6h egyéni nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana B&B
ULTRA 50 mérföld egyéni nevezés / 2020. július 11-12.
2. Erős Tibor
– Mamma Montana B&B ULTRA 50 mérföld egyéni / 2020. július 11-12.
3. Kasnyik Gábor
– Mamma Montana B&B ULTRA 50 mérföld egyéni / 2020. július 11-12.

100k – Női
1. Mórocza Andrea
– BUFF 100k egyéni nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana
B&B ULTRA 100k egyéni nevezés / 2020. július 11-12.
2. Kovács Dóra
– Mamma Montana B&B ULTRA 100k egyéni / 2020. július 11-12.
3. Várbíróné Schulcz Viktória
– Mamma Montana B&B ULTRA 100k egyéni / 2020. július 11-12.

100k – Férfi
1. Cziráki István
– BUFF 100k egyéni nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana
B&B ULTRA 100k egyéni nevezés / 2020. július 11-12.
2. Alexander Aksyuta
– Mamma Montana B&B ULTRA 100k egyéni / 2020. július 11-12.
3. Raffai János
– Mamma Montana B&B ULTRA 100k egyéni / 2020. július 11-12.

100k Team – Vegyes csapat győztes
Fuss a Jövődért Egyesület (Schmid Viktória – Rácz Rodrigó – Rácz Richárd)
– BUFF 100k Team nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana B&B
ULTRA 100k Team nevezés / 2020. július 11-12.

50k – Női
1. Szuhi-Lestár Erika
– BUFF 50k egyéni nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana
B&B ULTRA 50k egyéni nevezés / 2020. július 11-12.
2. Fehérvári Katalin
– Mamma Montana B&B ULTRA 50k egyéni / 2020. július 11-12.

50k – Férfi
1. Mészáros Roland
– BUFF 50k egyéni nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana
B&B ULTRA 50k egyéni nevezés / 2020. július 11-12.
2. Szekeres Tamás
– Mamma Montana B&B ULTRA 50k egyéni / 2020. július 11-12.
3. Balogh Zoltán
– Mamma Montana B&B ULTRA 50k egyéni / 2020. július 11-12.

Maraton – Női
1. Juhász Judit
– BUFF Maraton egyéni nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana
B&B ULTRA 50k egyéni nevezés / 2020. július 11-12.
2. Kele Renáta
– Mamma Montana B&B ULTRA 50k egyéni / 2020. július 11-12.

Maraton – Férfi
1. Sándor Norbert
– BUFF Maraton egyéni nevezés / 2020. október 02-04. + Mamma Montana
B&B ULTRA 50k egyéni nevezés / 2020. július 11-12.
2. Dr. Jeges-Varga Ferenc
– Mamma Montana B&B ULTRA 50k egyéni / 2020. július 11-12.
3. Pető András
– Mamma Montana B&B ULTRA 50k egyéni / 2020. július 11-12.

Félmaraton – Női
1. Lennert Olgica
– BUFF FM egyéni nevezés / 2020. október 02-04. + CountryMan Trail FM
egyéni nevezés / 2019. november 9.
2. Nagy Katalin
– CountryMan Trail FM egyéni nevezés / 2019. november 9.
3. Rugovicsné Végh Szilvia
– CountryMan Trail FM egyéni nevezés / 2019. november 9.

Félmaraton – Férfi
1. Tóth Sándor
– BUFF FM egyéni nevezés / 2020. október 02-04. + CountryMan Trail FM
egyéni nevezés / 2019. november 9.
2. Szittya Csaba
– CountryMan Trail FM egyéni nevezés / 2019. november 9.
3. Varga Tibor
– CountryMan Trail FM egyéni nevezés / 2019. november 9.

SZERELMES FÜRED

Egyéni/Szingli – Női
1. Bara Éva
– Szerelmes Füred Egyéni/Szingli nevezés / 2020. február 15. +
CountryMan Trail 10k egyéni nevezés / 2019. november 9.
2. Csőgörné Fáth Szilvia
– CountryMan Trail 10k egyéni nevezés / 2019. november 9.
3. Ottófi Edit
– CountryMan Trail 10k egyéni nevezés / 2019. november 9.

Egyéni/Szingli – Férfi
1. Veszelka Zsolt
– Szerelmes Füred Egyéni/Szingli nevezés / 2020. február 15. +
CountryMan Trail 10k egyéni nevezés / 2019. november 9.
2. Kucsera Tamás
– CountryMan Trail 10k egyéni nevezés / 2019. november 9.

Páros váltó – 12 km
1. Grósz Henrietta – Molnár Ákos
– Szerelmes Füred Páros váltó nevezés / 2020. február 15. +
CountryMan Trail 10k egyéni nevezés / 2019. november 9.
2. Horváthné Szabó Judit – Horváth István
– CountryMan Trail 10k egyéni nevezés / 2019. november 9.
3. Kazi-Joósz Edina – Kazi János
– CountryMan Trail 10k egyéni nevezés / 2019. november 9.

Együtt futunk – 6 km
1. Takács Erika – Bodnár Adrián
– Szerelmes Füred Együtt futunk nevezés / 2020. február 15. +
CountryMan Trail 10k egyéni nevezés / 2019. november 9.
2. Sándor Zsuzsanna – Kiss Richárd
– CountryMan Trail 10k egyéni nevezés / 2019. november 9.
3. Takács Zsófia – Kele Tamás
– CountryMan Trail 10k egyéni nevezés / 2019. november 9.

KÜLÖNDÍJAK

Legrutinosabb ULTRA futó – Bozó Pál

Legfiatalabb ULTRA futó – Bátor Peti

Fair Play díj – Száguldó CsigAnyák (Böröndiné Móró Ildikó – Pozsgai B. Zsuzska)
– BUFF 100k Páros nevezés / 2020. október 02-04.

Szívből gratulálunk a nyerteseknek!

 

Eredmények

 

6H, 12H, 24H, 48H, 12H páros, 100K team, 24H team:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1SoUjKIGHgyQaWnbbxyY2kD_j9rZB1cgmiNg0M4WtHRY/edit?fbclid=IwAR1SLM8dcXQ36op6MLxEV9d-72_jBoywmI92QflNqd6Di6oQFzmzfc-tT7s#gid=1713222646

 

100K, 50K, maraton, 21k, 10k, 5k, Szerelmes Füred: https://results.sporthive.com/events/6591268661711238912

1 Hozzászólás

  • Egervári Attila
    Közzétéve 2019-10-23 18:43 0Likes

    Tisztelt szervezők!

    A helyezettek által teljesített időeredményeket és távokat is fel kellene tünteni

    Köszönöm

    Attila

Mi a véleményed? Írd meg nekünk!