Empact-X CountryMan Trail rajtlista

 

A verseny időpontja  december 1.

Rsz NÉV Város Klub
0501
0502
0503 Schuller Erzsébet Várpalota
0504 Kopácsi Ramóna Veszprém Fuss a Jövődért Egyesület
0505 Kutasi Piroska Budapest
0506 Tóth Enikő Balatonfüred
0507 Jezsó-Kolláth Zsófia Érd
0508 Béni-Samu Eszter Veszprém-Gyulafirátót
0509 Hadnagy Attila Kisbér
0510 Mikola Krisztina Balatonfüred
0511 Kocsis Lilla Balatonfüred
0512 Rózsahegyiné Erika Barnag
0513 Parragh Fekete Réka Herend
0514 Keller Dávid Ballószög
0515 Gulyás Zoltán Budapest Suhanj!
0516 Szabó Gabriella Budapest
0517 Molnár Katalin Budapest
0518 Bene Viktória Veszprém-Kádárta Magyar Canicross SE
0519 Spengler Thomas
0520 Spengler Adrienn
0521 Konnáth Nilla Veszprém
0522 Kántor Krisztián Zánka Rendőrség Balatonfüred Rendőrkapitányság
0523 Szabó Rafael Solymár
0524 Hadnagy-Volf Mónika Tímea Kisbér STG Kisbér
0525 László Renáta Veszprém
0526 Balogh Emma Budapest UTE
0527 Balogh Imola Budapest BVSC
0528 Hamerli Klaudia Veszprém VTE
0529 Hamerli Botond Veszprém VTE
0530 Szarka Dániel Veszprém VTE
0531 Hajdu Attila Budapest
1001 Szigeti Gabriella Tököl
1002 Süle-Siklós Gyöngyvér Csömör
1003 Dienes Zsolt Barnag
1004 Gulyás Szabolcs Budapest
1005 Csiha Dorina Budapest
1005 Szigeti Éva Budapest
1006 Burucs István Várpalota
1007 Rácz Richárd Veszprém Fuss a Jövődért Egyesület
1008 Klausz Csaba Veszprém
1009 Helyes-Nix Anita Szigethalom
1010 Kránitz Bendegúz Sopron
1011 Szobonya Gergő Nyúl Honvéd Arrabona SE
1012 Szobonya Adrienn Nyúl Honvéd Arrabona SE
1013 Balogh Szilvia Budapest
1014 Farkas Kincső Veszprém VTE
1015 Nyevrikel Lajos Csetény Honvéd Arrabona SE
1016 Grósz Henrietta Alsóörs
1017 Bara Éva Nemesvámos
1018 Csőgörné Fáth Szilvia Nemesvámos
1019 Tósoki Judit Hajmáskér
1020 Juszku Zita Ajka
1021 Mürkli Luca Veszprém VTE
1022 Molnár István Székesfehérvár K9
1023 Hamerli Csenge Veszprém VTE
1024 Szőke Eszter Székesfehérvár
1025 Kucsera Dávid Dunaszerdahely Kucsera s.c
1026 Sándor Zsuzsanna Veszprém
1027 Kiss Richárd Veszprém
1028 Takács Zsófia Kaposvár
1029 Kele Tamás Kaposvár
1030 Szente Benjámin Balatonfüred
1031 Polgár Krisztina Ják
1032 Jób Eszter Budapest
1033 Varga Balázs Balatonfüred
1034 Pődör Attila Veszprém Fuss a Jövődért Egyesület
1035 Hamerli Luca Veszprém VTE
1036 Klausz Hanna Veszprém VTE
1037 Mihálovics Mátyás Veszprém VTE
1038 Szilágyi Bars Vászoly
1039 Fonyódi Noémi Érd
1040 Tobak Veronika Veszprém
1041 Góczán Máté Kisbér
2101 dr.Kottán Éva Isaszeg
2102 Laszló Tomaj Szombathely
2103 Hajdu Krisztina Szombathely
2104 Bruckner Zsófia Budapest
2105 Szalay Tamás Törökbálint
2106 Grabant Péter Nagykanizsa
2107 Balogh Ferenc Simontornya
2108 Kárpáti Zoltán
2109 Huszár Zsolt Debrecen
2110 Csomor Renáta Bakonybél
2111 Túri Zsuzsanna Paks
2112 Túri Tünde Paks
2113 Badics István Székesfehérvár Klári néni futóiskolája
2114 Wéber Balázs Budapest Vérmókus SE
2115 Halász Edit Budapest Vérmókus SE
2116 Kiss-Mihály Norbert Gárdony
2117 Tóth Sándor Várpalota
2118 Bátori Krisztina Budapest
2119 Füzesi Hajnalka Szigethalom
2120 Kiss Ágnes Szolnok
2121 Insperger Tamás Kecskemét VTE
2122 Szittya Csaba Várpalota
2123 Botos Gábor Eger
2124 Nagy Nikolett Balatonudvari V.I.P.
2125 Csiha Ivett
2125 Kucsera Tamás Dunaszerdahely Kucsera s.c
2126 Rugovicsné Végh Szilvia
2127 Gacsal Ilona
2128 Szegedi Csaba
2129 Molnár Ákos Alsóörs
2130 Happ Olivér Balatonfüred VTE
2131 Lennert Olgica Veszprém VEDAC
2132 Nagy Katalin Sárvár
2133 Mátyus Patrícia Budapest
2134 Nagy András Balatonudvari
2135 Makay Péter Budapest
2136 dr Mészáros Zsolt
2137 Bene Levente Gyula
2138 Hadi Dóra Balatonfüred
2139 Dr. Soóky Barna Kővágószőlős
2140 Szegvári Tibor Alsónémedi Ferencváros 1928
2141 Somogyi Balázs Dunaharaszti Ferencváros 1928
2142 Kárpáti Zoltán Érd
2143 Tóth Bianka Bocska Pastis pusztítók
2144 BÁCSKAI ZOLTÁN Herend
2145 Balogh Zoltán Budapest
2146 Brassay Réka Veszprém VTE
2147 Hamerli Péter Veszprém VTE
2148 Inhof Lili Veszprém VTE
2149 Tasnádi Anna Pécs
2150 Simon Edina
2151 Jencski Tamás Várpalota
2152 Baranyai Gusztáv Rajka Pastis pusztítók
2153 Molnár Róbert Balatonakarattya
2154 Baranyai Gergely Rajka Pastis pusztítók
4201 Szenzenstein Rita Nadap Nothofagus
4202 Tamás Gábor Budapest no name
4203 Courtois Sébastien Budapest
4204 Rácz Rodrigó Veszprém Fuss a Jövődért Egyesület
4205 Tóth Eszter Palotás
4206 Czupor Szabolcs Várpalota Fitten Várpalotáért se.
4207 Pásztor Anita Budapest
4208 Kobáné Böbe Hajdúszoboszló
4209 Nagy Mihály Budapest
4210 dr. Nagy Péter Kristóf Tahitótfalu
4211 Gaál Balázs Göd
4212 Bíró Henrietta Göd
4213 Bernd Bodiselitsch Unterkohlstätten Club Supermarathon Austria
4214 Bátor Péter Várpalota Balatonfüredi Atlétikai Club
4215 Schmidt-Hantos Eszter
4216
4217
4218 Németh Dániel Budapest
4219 Gyergyák Éva Pétfürdő
4220
5001 Sasváriné Cseh Judit Ceglédbercel
5002 Maraffai Viktória Nagykovácsi
5003 Gurbács Tamás Koroncó
5005 Wittmann Lilla Veszprém Csécsei Team
5006 Peterdi – Farkas Éva Nagykanizsa Kanizsai Futóklub
5007 Gavula Sándor Budapest
5008 Bódog Zsuzsanna Kecskemét
5009 Gruber István Siófok
5010 Wittmann János Veszprém Csécsei Team
5011 Kevin Garneau-Begin Selfkant
5012 Andrássy Márton Budapest
5013
5014 Borbás Tibor Szabolcs
5015  
5016
5017 Dobos Kornél Polgárdi
5018 Bedőné Varró Brigitta Nagykanizsa
5019 Keller Sándor Ballószög
5020 Resz András Várpalota
5021 Szöllőssy Krisztián Budapest
5022 Császi Ferenc Veszprém