Empact-X CountryMan Trail rajtlista

FIGYELEM! IDŐPONTVÁLTOZÁS!

 

A verseny időpontja VIS MAJOR helyzet miatt megváltozott. Új időpont: december 1.

Rajtszám NÉV Város Klub
0501 Szalczer Ágnes Várpalota
0502 Ferge László Zalaegerszeg
0503 Schuller Erzsébet Várpalota
0504 Kopácsi Ramóna Veszprém Fuss a Jövődért Egyesület
0505 Kutasi Piroska Budapest
0506 Tóth Enikő Balatonfüred
0507 Jezsó-Kolláth Zsófia Érd
0508 Krüger Zsanett
0509 Krüger Eric
0510 Mikola Krisztina Balatonfüred
0511 Kocsis Lilla Balatonfüred
0512 Rózsahegyiné Erika Barnag
0513 Parragh Fekete Réka Herend
0514 Keller Dávid Ballószög
0515 Gulyás Zoltán Budapest Suhanj!
0516 Szabó Gabriella Budapest
0517 Molnár Katalin Budapest
1001 Szigeti Gabriella Tököl
1002 Süle-Siklós Gyöngyvér Csömör
1003 Mohay-Vaszary Borbála Balatonfüred
1004 Gulyás Szabolcs Budapest
1005 Csiha Dorina Budapest
1005 Szigeti Éva Budapest
1006 Burucs István Várpalota
1007 Rácz Richárd Veszprém Fuss a Jövődért Egyesület
1008 Szollár Ildikó Siófok
1009 Helyes-Nix Anita Szigethalom
1010 Kránitz Bendegúz Sopron
1011 Szobonya Gergő Nyúl Honvéd Arrabona SE
1012 Szobonya Adrienn Nyúl Honvéd Arrabona SE
1013
1014
1015 Nyevrikel Lajos Csetény Honvéd Arrabona SE
1016 Grósz Henrietta Alsóörs
1017 Bara Éva Nemesvámos
1018 Csőgörné Fáth Szilvia Nemesvámos
1019 Ottófi Edit Győr
1020 Juszku Zita Ajka
1021 Vázsonyi Veronika Hajmáskér
1022 Molnár István Székesfehérvár K9
1023
1024 Szőke Eszter Székesfehérvár
1025 Kucsera Dávid Dunaszerdahely Kucsera s.c
1026 Sándor Zsuzsanna Veszprém
1027 Kiss Richárd Veszprém
1028 Takács Zsófia Kaposvár
1029 Kele Tamás Kaposvár
1030 Szente Benjámin Balatonfüred
1031 Polgár Krisztina Ják
1032 Jób Eszter Budapest
1033 Varga Balázs Balatonfüred
1034 Pődör Attila Veszprém
1035 Tósoki Judit Hajmáskér
2101 dr.Kottán Éva Isaszeg
2102 Laszló Tomaj Szombathely
2103 Hajdu Krisztina Szombathely
2104 Bruckner Zsófia Budapest
2105 Szalay Tamás Törökbálint
2106 Grabant Péter Nagykanizsa
2107 Balogh Ferenc Simontornya
2108 Maitz Kata Tordas
2109
2110 Balogh Andrea Veszprém
2111 Túri Zsuzsanna Paks
2112 Túri Tünde Paks
2113 Badics István Székesfehérvár Klári néni futóiskolája
2114 Wéber Balázs Budapest Vérmókus SE
2115 Halász Edit Budapest Vérmókus SE
2116 Kiss-Mihály Norbert Gárdony
2117 Tóth Sándor Várpalota
2118 Bátori Krisztina Budapest
2119 Füzesi Hajnalka Szigethalom
2120 Kiss Ágnes Szolnok
2121 Zuba Péter Balatonalmádi Zuba Team
2122 Szittya Csaba Várpalota
2123 Teleki György Szabadka, Szerbia Ark TRON
2124 Tasnádi Anna Pécs
2125 Csiha Ivett
2125 Kucsera Tamás Dunaszerdahely Kucsera s.c
2126 Rugovicsné Végh Szilvia
2127 Gacsal Ilona
2128 Szegedi Csaba
2129 Molnár Ákos Alsóörs
2130 Happ Olivér Balatonfüred VTE
2131 Lennert Olgica Veszprém VEDAC
2132 Nagy Katalin Sárvár
2133 Mátyus Patrícia Budapest
2134 Nagy András Balatonudvari
2135 Makay Péter Budapest
2136 dr Mészáros Zsolt
2137 Bene Levente Gyula
2138
2139 Dr. Soóky Barna Kővágószőlős
2140 Szegvári Tibor Alsónémedi Ferencváros 1928
2141 Somogyi Balázs Dunaharaszti Ferencváros 1928
2142 Almás Attila Budapest
4201 Huszár Zsolt Debrecen
4202 Kása Barbara Sopron
4203 Joó Rudolf Budapest
4204 Rácz Rodrigó Veszprém Fuss a Jövődért Egyesület
4205 Tóth Eszter Palotás
4206 Czupor Szabolcs Várpalota Fitten Várpalotáért se.
4207 Pásztor Anita Budapest
4208 Kobáné Böbe Hajdúszoboszló
4209 Szabados Gergő Kecskemét
4210 dr. Nagy Péter Kristóf Tahitótfalu
4211 Gaál Balázs Göd
4212 Bíró Henrietta Göd
4213 Bernd Bodiselitsch Unterkohlstätten Club Supermarathon Austria
4214
4215 Schmidt-Hantos Eszter
4216 Bene Mónika
4217 Versits Tamás Budapest
4218 Németh Dániel Budapest
4219 Gyergyák Éva Pétfürdő
4220 Nagy Mihály Budapest
5001 Sasváriné Cseh Judit Ceglédbercel
5002 Méder Mirella Hosszúhetény
5003 Gurbács Tamás Koroncó
5005 Kovacev Danijela Budapest
5006 Barna Szabolcs Budapest
5007 Gavula Sándor Budapest
5008 Bódog Zsuzsanna Kecskemét
5009 Gruber István Siófok
5010 Wittmann János Veszprém Csécsei Team
5011 Kevin Garneau-Begin Selfkant
5012 Andrássy Márton Budapest
5013 Mészáros Sándor Komárom KEFE   KOMÁROM
5014 Borbás Tibor Szabolcs
5015 Kóródi Ágnes Sárszentmihály
5016 Nemes Rudolf Budapest
5017 Dobos Kornél Polgárdi
5018 Bedőné Varró Brigitta Nagykanizsa
5019 Keller Sándor Ballószög
5020 Resz András Várpalota
5021 Szöllőssy Krisztián Budapest
5022 Császi Ferenc Veszprém