Rajtlista

Csillagfényes Füred rajtlista

A lista hetente frissül, a befizetések adatai alapján. Ha hibát észlelsz vagy nem találod magadat, akkor írj Eszternek az info[kukac]rundevu.hu e-mail címre!

Utolsó frissítés: 2019. április 16.

Nyolcadmaraton

 

5001 Csóka Bálint Sárvár
5002 Mikola Krisztina Balatonfüred
5003 Krüger Eric Győr
5004 Krüger Zsanett GYTSE Győr
5005 Öcsi Tamás Öskü
5006 Kelemen Rita Balatonfüred
5007 Vészi Virág Petra Pécs
5008 Kósa Éva Székesfehérvár
5009 Magyar Cecília Balatonfüred
5010 Kurbély Áron András
5011 Bene Zoltánné Balatonfüred
5012 Csőgörné Fáth Szilvia Veszprémfajsz
5013 Kronig Ingo Vonyarcvashegy
5014 Horváth Imre Győr
5015 Kerekes Dorottya Veszprém
5016 Varga-Máthé Dóra Budapest
5017 Bozzay Rozália Alsòörs
5018 Molnár Adrienn Balatonfüred
5019 Morvai Beáta
5020 Surányi Mátyás
5021 Pintér Anna
5022 Végvári Zsuzsanna Tatabánya
5023 Horváth Margit Tótvázsony
5024 Földeákné S Éva Balatonfüred
5025 Ungváry-Major Bernadett Veszprém
5026 Ferencz Krisztina Veszprém
5027 Kosztolánczi Béla Veszprém
5028 Németh Csaba Becsehely
5029 Sándor-Petrik Orsolya Esztergom
5030 Ács Tímea Vámosszabadi
5031 Rendás Ágnes Balatonfüred
5032 Schweitzer Klaudia Balatonfüred
5033 Tamás Eszter Szentgál TTTE Szentgál
5034 Tamás Attiláné Szentgál
5035 Kiss Attila Sopron
5036 ifj. Kiss Attila Sopron
5037 Becse-Karácsony Erika Mosonmagyaróvár
5038 Bertalanné Sinkovics Boglárka Kővágóörs
5039 Németh Rita Répcevis
5040 Mezősi Marcell Szombathely
5041 Gáspár Réka Tapolca
Nagyné Miskó Rita Balatonfüred
Masa Bence Dávid Röszke
Masáné Fülöp Márti Röszke
Csordás Judit Esztergom
Ipacs László
Pető László Székesfehérvár
Tóth Éva Abony

 

 

Negyedmaraton

 

1001 Béni-Samu Eszter Veszprém-Gyulafirátót
1002 Lovasi Gábor Veszprém
1003 Mankovics Mihály Izsák
1004 Mankovicsné Éva Izsák
1005 Egressy-Czakó Orsolya Budapest
1006 Tóth Sándor Várpalota
1007 Pékné Pátkai Mercédesz Gyenesdiás
1008 Szij Zsófia Győr
1009 Pintér Tamás Zalaegerszeg
1010 Pálvölgyi Titanilla Ágfalva
1011 Szpisjákné Baráth Rita FutaPét TE Pétfürdő
1012 Antal Ákos Tapolca
1013 Antalné Renner Irén Tapolca
1014 Szpisják András FutaPét TE Pétfürdő
1015 Tóth Olga Dombóvár
1016 Czike Nándor FutaPécs SE Komló
1017 Pupos László Tapolca
1018 Karakai Gábor Egerszegi Futottak Még Zalaegerszeg
1019 Pintér József Zalaegerszeg
1020 Lévai Zoltán Zalaegerszeg
1021 Bandler Dóra Győr
1022 Szücsné Gerbovits Mónika Andocs
1023 Nagyvári Zsanett Veszprémfajsz
1024 Perger Szilvia Vértestolna
1025 Bara Éva Nemesvámos
1026 Bara Bernadett Nemesvámos
1027 Göller Edit Veszprém
1028 Nyírő Anikó Esztergom
1029 Horváth Andrásné Keszthely
1030 Herczeg Zsuzsa Nemesvámos
1031 Simitska Sándor Budapest
1032 Horváth Helga ISzkiri Lenti Zalaegerszeg
1033 Rugovicsné Végh Szilvia Veszprém
1034 Felhő Ferenc Balatonfüred
1035 Pilaszanovich Annamária Balatonfüred
1036 Szalay Gábor Balatonfüred
1037 Bokány Csaba Székesfehérvár
1038 Tóth Szabina Balatonszőlős
1039 Kerényi Gábor Veszprém
1040 Kerényi Krisztina Veszprém
1041 Kiss Renáta Gönc
1042 Biacsics Barbara Mosonmagyaróvár
1043 Dr. Tóth Attila Mosonmagyaróvár
1044 Székely Nóra Székesfehérvár
1045 Petrovicsné Hilda
1046 Petrovics Zsolt
1047 Kovács János Zoltán DK TEAM Budapest
1048 Jung Tibor Veszprém
1049 Horváth Csilla Vindornyaszőlős
1050 Wimmer László Futapét Pétfürdő
1051 Lennert Olgi VEDAC Veszprém
1052 Bujtásné Tóth Erzsébet Balatonfüred
1053 Szabó Csilla Székesfehérvár
1054 Kirilla Zoltán Érd
1055 Szerencsi Enikő Nyíregyháza
1056 Kész Ibolya Veszprém
1057 Ujlaki Alfonz TovaFutók Ajka
1058 Berthold Eszter Esztergom
1059 Székely László Mozdulj érte Futókör Mosonmagyaróvár
1060 Sisistyán Tímea Budapest
1061 Bozóné Magyar Judit Miskolc
1062 Tóthné Horváth Kinga Pecöl
1063 Farkasné Bertus Andrea Halimba
1064 Csomor Renáta Bakonybél
1065 Gere Alexandra Balatonszentgyörgy
1066 Dohány Attila
1067 Nyevrikel Lajos Honvéd Arrabona SE Csetény
1068 Fehér Judit Veszprém
1069 Viola Csilla Bodajk
1070 Zoboki Zoltán Bodajk
1071 Molnár Lászlóné Hort
1072 Molnár Dóra Hort
1073 Féderer Györgyi Dunakeszi
1074 Óvári Mónika Pásztó
1075 Lászlóné Nagy Krisztina Pásztó
1076 Csépe Zoltánné Pásztó -Hasznos
1077 Forgács Kornél Várpalota
1078 Ónadi Zsuzsanna Várpalota
1079 Eiserle Judit Várpalota
1080 Szabó Tünde Balatonfüred
1081 Böröcz Annamária Veszprém Kádárta
1082 Lukovics Péter Veszprém-Gyulafirátót
1083 Fekete Krisztián Csorna
1084 Ágics Marianna Budapest
1085 Horváth Noémi
1086 Horváth Nikoletta
1087 Szőkéné Ursinyi Beatrix Pétfürdő
1088 Preininger-Horváth Edina Tovafutók SE Ajka
1089 Szabó Ferenc István Székesfehérvár
1090 Varga Csilla Veszprém
1091 Marton Klaudia Budapest
1092 Szilágyi Réka Balatonfüred
1093 Reinhardt Ákos Balatonfüred
1094 Orbán Zsolt Veszprém
1095 Varga Anasztázia Ajka
1096 Lojkó Gábor Budapest
1097 Kaszab Gábor Budapest
1098 Hock Lilla Balatonfüred
1099 Gyimesi Alexandra Veszprém
Lengyel Dóri Veszprém
Ruff-Ritter Ildikó Mór
Dr. Gerhard-Kotroczó Ágnes GKA Ügyvédi Iroda Budapest
Helyes Ferencné Egervár
Nyírő Anikó Esztergom
Bene István Zalaegerszeg
Kenyeres Mihály Budapest
Vadas Renáta Abda
Bakó Marcell Róbert Abda
Csendes Gábor
Bihari Eszter Veszprém
Donkó Barbara Keszthely
Kovács Ildikó Budapest
Dabosi Bernadett
Pethő András
David Melinda Budapest
Nagy Viktor Budapest
Kanyár Judit Veszprém
Sörös Csaba Veszprém
Ipacs Réka Mosonmagyaróvár
Kosztyu Enikő Ajka

 

Félmaraton

 

2001 Sárközi Zoltán Balatonfüred
2002 Tóth Helga Balatonfüred
2003 Makkainé Ilona Budapest
2004 Havasi Adrienn Sárvár
2005 Klézli Erika Szekszárd
2006 Pintér László Sárvár
2007 Vecseriné Nyakas Erika Keszthely
2008 Peizer Szabolcs BalatoniHajózás Balatonföldvár
2009 Molnár Éva Keszthely
2010 Hegyes Ildikó Budapest
2011 Bán Roland Csepreg
2012 Dr. Bakonyvári Zsófia Veszprém
2013 Császár István Budapest
2014 Regős Éva Szombathely
2015 Károly Rita Kaposvár
2016 Kocsis Tamás Balatonfüred
2017 Szente Benjamin Balatonfüred
2018 Papp Annamária Nemesvámos
2019 Somogyi Gabriella Keszthely
2020 Szabó Andrea Rábacsécsény
2021 Garai István Alsónémedi
2022 Rédling János Zánka
2023 Zuba Péter Balatonalmádi
2024 Sipos Róbert Nyerő4S Mosonmagyaróvár
2025 Szeder Adél Nyerő4S Halászi
2026 Négyesi Noémi Esztergom
2027 Csitei Tímea Veszprém
2028 Magyar Eszter Sóskút
2029 Németh Alíz Szombathely
2030 Kiss Attila Szombathely
2031 Karayné Jokesz Gabriella Győr
2032 Horváth Zsolt ISzkiri Lenti Lenti
2033 Liptai Szilvia Budapest
2034 Papp László Győr
2035 Tuncsik Csaba Hajcsár team Budapest
2036 Király István DK Team Székesfehérvár
2037 Királyné Kerti Ágnes DK Team SE Székesfehérvár
2038 Muzsi István Pécs
2039 Patakfalvi Roland Budapest
2040 Szita Kitti Budapest
2041 Mészáros Zoltán Tárnok
2042 Deák Attila Miskolc
2043 Hornischer Lajos Budapest
2044 Baranyai Andrea Mosonmagyaróvár
2045 Mayer Gabriella Budapest
2046 Mayer Gáborné Budapest
2047 Mayer Gábor Budapest
2048 Boda József Budapest
2049 Vajainé Szabó Beatrix Tapolca
2050 Szabóné Zsóka FuTeam SE Baja Ráckeve
2051 Képiró László Nagykovácsi
2052 Benczik Rita DK TEAM Budapest
2053 Mezei Katalin Budapest
2054 Szűcs András Balatonföldvár
2055 Miklós Klaudia Zalaegerszeg
2056 Tóth József Veszprém
2057 Horváthné Bolla Júlia Gyömöre
2058 Iváncza Zsolt Gyömöre
2059 Kaszás Anikó Mosonmagyaróvár
2060 Szigeti Ildikó TovaFutók Ajka
2061 Vida Mónika Balatonfüred
2062 Horváth Tünde Ikervár
2063 Ács Ibolya Tab
2064 Huszka Krisztina Szeged
2065 Ács Kinga Várpalota
2066 Tóth Miklós Győr
2067 Töltési Erika Győr
2068 Horváth Zsolt Győr
2069 Kolozsi Erzsébet RunTogather Budapest
2070 Jászberényi Tibor Sopron
2071 Prajczer Tímea Sopron
2072 Nagy Károly Vámosszabadi
2073 Bodnár Bernadett Őrbottyán
2074 Stefanovits Anna Budapest
2075 Szalontai Anikó
2076 Preininger István Tovafutók SE Ajka
2077 Horváth Anita Balatonfüred
2078 Langó Judit Kecskemét
2079 Eszter József Marcali
2080 Kovács Zsuzsa Veszprém
2081 Fodor Éva Kiskunfélegyháza
2082 Fábri László Balatonfüredi Futó Cimborák Balatonfüred
2083 Köteles Géza Budapest
2084 Hettmann Dóra Budapest
2085 Grapka Emil
2086 Bánfalvi Marcell Budapest
Bodolai Judit Nyíregyháza
Drelyó Ági Csonteam Budapest
Andorka Miklós Balatonföldvár
Szabó Áron Budapest
Nagy Adrienn Megathlon Budapest
Szabó József Csór
Bakó Vanda Rebeka Abda
Horváth Zsolt Balatonalmádi
Szabóné Aradi Júlia
Horváth Anita

 

 

Gyermekfutam rövid

 

 

8001 Császár Hanna Rebeka Budapest
8002 Felhő Marcell Ferenc Balatonfüred
8003 Obermayer Hanna
8004 Obermayer Bende Attila
8005 Csőgör Lóránt
8006 Ungváry Botond
8007 Ungváry Gréta
8008 Sándor Bence Esztergom
8009 Sándor Tamás Esztergom
8010 Becse Barnabás Esztergom
8011 Becse Benedek Esztergom
8012 Becse Bernárd Esztergom
8013 Szabó Rebeka Veszprém
8014 Szabó Dániel Veszprém
8015 Szabó Dénes Zoltán Veszprém
Nagy Fruzsina Balatonfüred

 

Gyermekfutam hosszú

 

 

9001 Horváth Sándor Ákos
9002 Horváth Imre András
9003