Rajtlista

HAMMER Don Quijote Run 2019 rajtlista

A rajtlista folyamatosan frissül: 2019.07.29. A rajtszámok változtatásának a jogát fenntartjuk!

Ha nem tallod magad vagy nem helyes valamelyik adatod,a kkor írj Eszternek az info[kukac]rundevu.hu címre!

 

DQR 1/8maraton

 

Rajtszám Név Város Klub
8001 Felsővári Csilla Budapest
8002 Bleicher Dóra Budapest
8003 Préts-Balázs Maria Nyúl
8004 Gyurkovics Gabriella Székesfehérvár
8005 Nagy János László Maglód
8006 Hadnagy Attila Kisbér
8007 Ferge László Zalaegerszeg
8008 Vilics Dóra Harasztifalu
8009 Kuroli Alexandra Szerecseny
8010 Wimmer László Pétfürdő Futapét
8011 László Bernadett Sárbogárd
8012 Vitézné Noémi Enying
8013 Budavári Hajnalka Nagyvázsony
8014 Tóth Mária Zsuzsanna Várpalota
8015 Szeifer Zoltán Nagyvázsony
8016 Tölli Szilvia Székesfehérvár
8017 Laki Boglárka Fehérvárcsurgó
8018 Mózes-Müller Szilvia Székesfehérvár
8019 Szalczer Ágnes Várpalota
8020 Györgyi Dániel Budapest Ismerd Meg Hazádat Futómozgalom
8021 Sovák Arnold Budapest Ismerd Meg Hazádat Futómozgalom
8022 Polgár Krisztina Ják
8023 Kovács E. Viktória Székesfehérvár
8024 Szőkéné Ursinyi Beatrix Várpalota
8025 Tidrenczel Edit Donegal (Ireland)
8026 Bodnár Zsolt Donegal (Ireland)
8027 Bodnár Csenge Donegal (Ireland)
8028 Bodnár Petra Donegal (Ireland)
8029 Fűzér Ildikó Budapest
8030 Pék Natália Anna Budapest
8031 Szigetfy Dominik Veszprém
8032 Bocs Viktória Laura Ajka
8033 Bendliné Sándor Henrietta Töltestava
8034 Hanea Katalin Várpalota
8035 Kruzslicz Anita Bábolna
8036 Molnár Hajnalka Várpalota
8037 Johanidesz Viktória Várpalota
8038 Német-Bucsi Áron Úrhida
8039 Tóth Dea Győr
8040 Murányi Dorottya Székesfehérvár
8041 Schmid Viktória Veszprém Fuss a Jövődért Egyesület
8042 Rácz Filip Pécs Fuss a Jövődért Egyesület
H Bodnár Adrián Budapest
H Takács Erika Budapest
Galler Erzsébet Éva Tés
Hartyáni Zsuzsanna Székesfehérvár
Kékesi-Oláh Nóra Nyúl

 

DQR 1/4maraton

 

 

Rajtszám Név Város Klub
1001 Lennert Olgi Veszprém VEDAC
1002 Kissné Kardos Zsuzsanna Cegléd
1003 Seres Szonja Budapest
1004
1005
1006 Galambos Réta Ajka
1007 Burucs István Várpalota
1008 Hadnagy-Volf Mónika Tímea Kisbér
1009 Lukovics Péter Veszprém-Gyulafirátót
1010 Kovács Zsolt Várpalota
1011 Hanik Boglárka Várpalota Thor Gym
1012 Dobos Ágnes Cegléd
1013 Szente Benjamin Balatonfüred
1014 Bíró Zsolt Dudar
1015 Holczmann Balázs Dudar
1016 Borzas Virág Várpalota
1017 Klojbert Nikolett Pétfürdő
1018 Baloghné Németh Alexandra Pápa
1019 Mózes Péter Székesfehérvár
1020 Kissné Pekker Zsuzsanna Pétfürdő
1021 Spengler Adrienne Budapest Suhanj
1022 Spengler Thomas Budapest Suhanj
1023 Német-Bucsi István Úrhida
1024 Gulyás Zoltán Budapest Suhanj
1025 Gulyás András Budapest Suhanj
1026 Pék Tamás Budapest
1027 Rákosy Zoltán Balatonfüred Balatonfüredi Futó Cimborák
1028 Hima László Lébény PTS
1029 Tóthné Szücs Erika Mecsér PTS
1030 Burucs Tamás Várpalota
1031 Gál Ildikó Virág Győr
1032 Vaszari Gábor Mosonszentmiklós
1033 Pataki János Debrecen
1034 Kiss Zalán Gyenesdiás Cserszegtomajfutás SE
1035 Ferencz Krisztina
1036 Kosztolánczi Béla
1037 Rácz Richárd Veszprém Fuss a Jövődért Egyesület
1038 Szabó Gergely Almásfüzitő
1039 Véghelyi Anita Veszprém
1040 Dallos Krisztina Veszprém
1041 Nagy Gergely Veszprém
1042 Fábri László Balatonfüred Balatonfüredi Futó Cimborák
H Klausz Csaba Veszprém-Gyulafirátót
H Nagy Attila Rambo HUN Veszprém
Pap Emese Győr
Bakonyi János Csákvár
H Katona Ildikó Mór
Csörnyei Zsófia Veszprém
H Nyevrikel Lajos  Csetény Honvéd Arrabona SE

 

DQR 1/2maraton

 

Rajtszám Név város Klub
2001 Tóth Sándor Várpalota
2002 Barics Irén Pusztaszabolcs
2003 Varga Annamária Pusztaszabolcs
2004 Tehel Tibor Veszprém VTE
2005 Bátor Péter Várpalota Fitten Várpalotáért SE
2006 Várnagy Balázs Győr
2007 Seres Balázs Budapest
2008 Fórika Martin Sopron
2009 Ary Benedek Budapest CoffeeRUN
2010 Konczos Márta Győr
2011 Palsa Rita Dunakiliti
2012 Haller Orsolya Budakeszi
2013 Maurerné Jakus Zsuzsanna Mórichida
2014 Ujvári Balázs Budapest Mecsek Maraton Team
2015 Békefi Zoltán Budapest
2016 Balics Ákos Győr
2017 Kis Viktória Veszprém
2018 Gyergyák Éva Pétfürdő
2019 Szabó Gabriella Hévíz
2020 Molnár Ákos Alsóörs
2021 Vidor Sára Budapest
2022 Zuba Péter Balatonalmádi
2023 Balogh Árpád Budapest
2024 Béni-Samu Eszter Veszprém-Gyulafirátót
2025 Török József Budapest
H Kelemen Anett Pilisvörösvár
Harkány Zsuzsanna Budapest
Lászlóné Kovács Székesfehérvár
Sajó László Kecskéd
H Jencski Tamás Várpalota Elevenek
Milibák Dóra Feldebrő

 

DQR maraton

 

Rajtszám Név Város Klub
4001 Kabai Zsolt Cibakháza
4002 Polonkai Lajos Hegyeshalom
4003 Kövér Patrícia Debrecen
4004 Várpalotai Tamás Veszprém
4005 Resz András Várpalota
4006 Megyeri Péter Gödöllő Gödöllői Wado SE
4007 Lenti József Budakalász
4008 Rácz Rodrigó Veszprém Fuss a Jövődért Egyesület
4009 Kárász László Zalavár
4010 Wittmann János Veszprém

 

DQR gyermekfutam

 

 

 

Rajtszám Név Város Klub
GYF01 Dervalics Luca Körmend
GYF02 Nagy Fanni Litér
GYF03 Nagy Zsombor Litér
GYF04 Fazekas Milos Veszprém
GYF05 Ferge Richárd Zalaegerszeg
GYF06 Plank Csanád
GYF07 Boros Dániel Várpalota
GYF08 Hajdu Bálint Nagyigmánd
GYF09 Hajdu Milán Nagyigmánd
GYF10 Kangyerka Júlia Budapest
GYF11 Kangyerka Vera Budapest
GYF12 Harmann Mia Budapest
GYF13 Erdődi Péter Miskolc Nomád Terepfutó Suli
GYF14 Klausz Hunor Veszprém-Gyulafirátót
GYF15 Pozderka Marcell Budapest
GYF16 Pozderka Márk Budapest
GYF17 Baranyai Léna Barnag
GYF18 Kocsis Lilla Balatonfüred
GYF19 Kocsis Nóra Balatonfüred