Don Quijote Run 2020 rajtlista

Hetente frissítve. Utolsó frissítés július 31. 17.00 Bankkártyás fizetés augusztus 1. 18.00

 

A RAJTSZÁMOD megtekintéséhez kattints ide>>

 

Rsz Dombay Gábor Kefe-Komárom férfi 100K
Rsz Fodor Szilárd férfi 100K
Rsz Kelemen Anett MFSE 100K
Rsz Keller Sándor férfi 100K
Rsz Kovács Dóra Kilométergyűjtők SE 100K
Rsz Krizsanoczi István férfi 100K
Rsz Zubor Imre plandurance férfi 100K
Rsz Germán László férfi 100K
Rsz Palotai Futók Balatonfüredi Atlétikai Club 100k csapat
Rsz UltraUFOk 100k csapat
Ágota Bernadett 10K
Rsz Alexa Reznák 10K
Rsz Badics Diána 10K
Rsz Balogh László Ultrasport Tamási férfi 10K
Rsz Becz Péter férfi 10K
Rsz Bicskei-M. Beáta 10K
Rsz Bíró-Stanka Zsanett 10K
Rsz Borzas Virág 10K
Rsz Csizmadia Tamás férfi 10K
Rsz Csizmadiáné Tóth Ágnes 10K
Rsz Dudás Edit 10K
Rsz Duhonyi László férfi 10K
Rsz Ertli Krisztina 10K
Rsz Fábri László BAC férfi 10K
Fally Veronika 10K
Rsz Fodor Edit 10K
Rsz Garai Zoltán Esztergomi Futóművek férfi 10K
Rsz Hadnagy-Volf Mónika Tímea Stg Kisbér 10K
Hartyáni Zsuzsanna 10K
Rsz Hegyi József férfi 10K
Rsz Héjj Tímea 10K
Rsz Holló Klára 10K
Rsz Eiserle Judit 10K
Rsz id.Borbás Tibor Szombathelyi Futóklub férfi 10K
Rsz Inhoff Kálmán férfi 10K
Burucs István férfi 10K
Rsz Kiss Bálint férfi 10K
Rsz Kiss Zsolt férfi 10K
Rsz Kissné Peker Zsuzsanna 10K
Rsz Kocsis Ágnes 10K
Rsz Kovács Krisztina Tímea 10K
Rsz Körmendi Sándor férfi 10K
Rsz Lennert Olgica 10K
Lovas Brigitta 10K
Rsz Makkai Réka 10K
Rsz Mellárné Mikolics Judit 10K
Rsz Mózes Boglárka 10K
Rsz Olah Mónika 10K
Rsz Orosz Péter férfi 10K
Rsz Ottroba Tamás férfi 10K
Rsz Ottroba Tamásné 10K
Rsz Polgár Krisztina 10K
Rsz Pantocsik Ferenc férfi 10K
Rsz Ruskó Tamara 10K
Rsz Schekk Fanni 10K
Rsz Siliga Szilvia 10K
Rsz Simon Anna 10K
Rsz Spengler Adrienne Spenglers Team 10K
Rsz Spengler Thomas Spenglers Team férfi 10K
Rsz Sütő Erika 10K
Rsz Szabó Attila férfi 10K
Rsz Szabó Richárd férfi 10K
Rsz Szabó Ferenc férfi 10K
Rsz Szabóné Mester Margaréta 10K
Rsz Szeifer Zoltán férfi 10K
Tóth Izabella Judit 10K
Rsz Tóth Mária Zsuzsanna 10K
Rsz Ujvári Balázs Mecsek Maraton férfi 10K
Rsz Zsuppos Dániel férfi 10K
Rsz Árgyelán Krisztián Fősör FC férfi 120K
Rsz Haraszti Tamás férfi 120K
Rsz Nagy Márk férfi 120K
Rsz Bogár János MFSE férfi 120K
Rsz Resz András BAC férfi 120K
Rsz Sáringer-Kovács Szilvia 120K
Rsz Sümegi Elemér BAC férfi 120K
Rsz Szegedi Tamás OBSZ VeszpRun férfi 120K
Rsz André Zsolt férfi 20K
Rsz Baladincz István férfi 20K
Rsz Balogh Ferenc férfi 20K
Rsz Baumgartner Adrienn 20K
Rsz Biró Roland férfi 20K
Rsz Bodor Judit Anikó Tárnok Sprint SE 20K
Rsz Búcsú Dénes férfi 20K
Rsz Buda Bálint férfi 20K
Burucs Tamás férfi 20K
Rsz Cinkotai Klára 20K
Rsz Cservák György férfi 20K
Rsz Dezsőné Rácz Hilda 20K
Rsz Dr Karagics Judit CoffeeRun 20K
Rsz Fazakas Margit 20K
Rsz Fodor Tamás férfi 20K
Rsz Futó László férfi 20K
Rsz Goricsán Tibor férfi 20K
Rsz Gönczöl Csaba férfi 20K
Rsz Horváth Ákos férfi 20K
Rsz Horváthné Bolla Júlia 20K
Rsz Iváncza Zsolt férfi 20K
Rsz Kelemen Nóra 20K
Rsz Klemné Zabó Ágnes Tárnok Sprint SE 20K
Rsz Kollár Szabolcs férfi 20K
Rsz Kóródi Ágnes TFSE 20K
Rsz Kovács Enikő 20K
Kovácsné Molnár Mónika 20K
Rsz László Sándor férfi 20K
Rsz Lengyel Ákos ISO-POL team férfi 20K
Rsz Liszkai Anikó 20K
Rsz
Mitru László férfi 20K
Rsz Molnár Tamásné 20K
Rsz Molnárné Tomasits Erzsébet 20K
Rsz Mózes Péter férfi 20K
Rsz Nagy Bence férfi 20K
Rsz Németh Tamás férfi 20K
Rsz Ovádi Péter férfi 20K
Rsz Mészáros-Bóna Anett 20K
Rsz Marosi-Tokaji Orsolya 20K
Rsz Magyar Benigna 20K
Rsz Préts-Balázs Mária 20K
Rsz Rechnitzerné Rácz Krisztina CoffeeRun SE 20K
Rsz Rosta Gyöngyi 20K
Rsz Seres Júlia 20K
Rsz Sövegjártó Etele Bac férfi 20K
Rsz Szalczer Ágnes 20K
Szalontai Anikó Dóra Fót SE 20K
Takács Gyula férfi 20K
Rsz Takács Krisztián férfi 20K
Rsz Tóth Csaba férfi 20K
Rsz Varga Henrietta 20K
Varga Ildikó Fancsali Futó Klub 20K
Rsz Vidor Sára Fikusz 20K
Rsz Vizi Balázs férfi 20K
Rsz Kovács Tímea 20K
Rsz Deák József Tapolcai Trappolok férfi 50 mérföld
Rsz Horváth Zoltán Kolon Futóclub férfi 50 mérföld
Rsz Bögi Sándor férfi 50 mérföld
Rsz Jávor Zsuzsanna 50 mérföld
Rsz Káldi Péter FER férfi 50 mérföld
Rsz Képesi Attila Bősi Futóklub férfi 50 mérföld
Rsz Kozma Roland Esztergomi Futóművek ASE férfi 50 mérföld
Rsz Kozma Zsolt Esztergomi Futóművek ASE férfi 50 mérföld
Rsz Kucsera Tamás Kucsera s c férfi 50 mérföld
Rsz Méhes Dávid férfi 50 mérföld
Rsz Nagy Máté férfi 50 mérföld
Rsz Petróczi Márton Balatonfüredi Atlétikai Club férfi 50 mérföld
Rsz Wittmann János férfi 50 mérföld
Rsz Szalóky Attila férfi 50 mérföld
Rsz Timár Dávid férfi 50 mérföld
Rsz Vörös István férfi 50 mérföld
Rsz Németh Beáta MFSE 50 mérföld
Rsz Zuba Peti Zuba Team férfi 50K
Rsz Ambrus Gergő férfi 50K
Rsz Bátor Péter Balatonfüredi Atlétikai Club férfi 50K
Rsz
Rsz Benkovics Péter férfi 50K
Rsz Bara Éva 50K
Rsz Csordás Adrienn BAC 50K
Rsz Czupor Szabolcs Fitten Várpalotáért SE férfi 50K
Rsz dr. Drabik Krisztina Csécsei Team 50K
Rsz dr Aranyi Erika 50K
Rsz Drexler Gábor MFSE férfi 50K
Rsz Földesi József férfi 50K
Rsz Hornich Tamás Terepsportclub SE férfi 50K
Rsz Horváth Zsolt férfi 50K
Rsz Kárász László férfi 50K
Rsz Tóth Sándor BAC férfi 50K
Rsz Megyeri Péter Gödöllői Wado SE férfi 50K
Rsz Nagy Miklós Tapolcai Trappolók férfi 50K
Rsz Németh István férfi 50K
Rsz Orosz Gábor Team Russians férfi 50K
Rsz Peterdi-Farkas Éva Kanizsai Futóklub 50K
Rsz Petri Krisztián peTRI férfi 50K
Rsz Ródler Zsolt Csécsei Team férfi 50K
Rsz Sélley Gábor FlowRunning Team férfi 50K
Rsz Szabó Imre férfi 50K
Rsz Wéber-Radványi Krisztián férfi 50K
Rsz Tamási Krisztián férfi 50K
Rsz Tüdő Ferenc férfi 50K
Rsz Üveges Balázs férfi 50K
Rsz Varga Ágnes 50K
Varga Szilvia 50K
Rsz Badicsné Boncz Éva 5K
Rsz Balaton Edit 5K
Balogh Barbara OSZE TRIATLON 5K
Rsz Beluch Dániel férfi 5K
Rsz Biró Krisztián férfi 5K
Rsz Borbély Emőke 5K
Rsz Csáktornyainé Helga 5K
Erdődi Péter Nomád Terepfutó Suli férfi 5K
Rsz Fülöp Szabolcs férfi 5K
Rsz Fülöp-Wittmann Krisztina Maccabi 5K
Rsz Gordos Éva 5K
Rsz Gregán Miléna 5K
Rsz Hadnagy Attila Stg Kisbér férfi 5K
Rsz Hanea Katalin 5K
Rsz Heidumné Szőke Eszter Nincs 5K
Rsz Hidi Dorina 5K
Rsz Hidi Krisztián 10 férfi 5K
Rsz Kakuk Noémi Zuba Team 5K
Rsz Kruzslicz Anita 5k
Rsz Kékesi-Oláh Nóra 5K
Rsz Klausz Hanna VTE 5K
Rsz Kovács Viktória 5K
Rsz Kovács Zsolt férfi 5K
Rsz László Renáta VTE 5K
Rsz Malek Agnes Tündérpakk Alapitvány 5K
Német Petra 5K
Orbán-Horvath Éva 5K
Ökrös Barbara 5K
Rsz Punk Szabolcs férfi 5K
Rsz Rozsnyói Fruzsina 5K
Rsz Sanda Szabolcs férfi 5K
Rsz Sass Diána Esztergomi Futóművek 5K
Szabó Szabina 5K
Rsz Szabó Zsuzsanna —- 5K
Rsz Szivós Alex férfi 5K
Rsz
Tölli Szilvia 5K
Vágner József férfi 5K
Rsz Varga Tibor BAC férfi 5K
Rsz Veres Zsolt férfi 5K
Rsz Weinhardt-Nagy Vanessza 5K
Wimmer László Futapét férfi 5K
Rsz Zsuppos Dánielné 5K
Rsz Wéber-Radványi Krisztina 10K
Rsz Nagyné Varga Henrietta 20K
Schleicher Ivett 20K
Rsz Laki Boglárka 5K
Rsz Lovasi Gábor férfi 10K
Rsz Varga Csilla 10K
Galler Erzsébet Éva 5K
Rsz Fűzér Ildikó 5K
Rsz Pék Tamás férfi 5K
Rsz Somogyi Csaba férfi 5K
Rsz Mészáros Norbert férfi 20K
Rsz Varga Péter férfi 120K
Rajnics Marianna Maya 50K
Mészáros András férfi 50K
Rsz Kovács Márta 5K
Rsz Écsi Zsanett 5K
Rsz Buti Dávid férfi 100K
Nagy Zalán Balázs férfi 20K
Rsz Budai Erzsébet 5K
Rsz Borsos Hanna 5K
Rsz Borsos Gábor férfi 50K
Farkas Árpád férfi 20K
Hada Veronika 5K
Horváth Zita 20K
Nagy Krisztián férfi 20K
Rsz Kiss István Elek férfi 20K
Boros Miklós férfi 50K
Rsz
Rsz
Rsz
Rsz
Rsz Kiss Barbara gyermekfutam
Rsz Kiss Zalán Elek gyermekfutam
Rsz Dervalics Luca gyermekfutam
Rsz Bakonyvári Bendegúz Arnold férfi gyermekfutam
Rsz Becz Patrik Péter férfi gyermekfutam
Rsz Boncz Bendegúz Dávid férfi gyermekfutam
Rsz Boros Dániel férfi gyermekfutam
Rsz Boros Veronika gyermekfutam
Rsz Csáktornyai Zalán András férfi gyermekfutam
Rsz Cseledi Johanna gyermekfutam
Rsz Erdődi Péter Nomád Terepfutó Suli férfi gyermekfutam
Rsz Gáspár Levente férfi gyermekfutam
Rsz Hidi Ramóna gyermekfutam
Rsz Lestyán Kende férfi gyermekfutam
Rsz Lestyán Zalán férfi gyermekfutam
Rsz Motyócska a Sütiember gyermekfutam
Rsz Pilise Lotti gyermekfutam
Rsz Pilise Zsoli férfi gyermekfutam
Rsz Plank Csanád férfi gyermekfutam
Rsz Baranyai Zsófi gyermekfutam
Rsz Baranyai Sára gyermekfutam

 

 

Rajtszámok:

 

Rsz Chip Név
1 1 Dombay Gábor
2 2 Fodor Szilárd
3 3 Kelemen Anett
4 4 Keller Sándor
5 5 Kovács Dóra
6 6 Krizsanoczi István
7 7 Zubor Imre
8 8 Germán László
9 9 Palotai Futók
10 10 UltraUFOk
11 11 Ágota Bernadett
12 12 Alexa Reznák
14 14 Badics Diána
18 18 Balogh László
19 19 Becz Péter
20 20 Bicskei-M. Beáta
21 21 Bíró-Stanka Zsanett
22 22 Borzas Virág
23 23 Csizmadia Tamás
25 25 Csizmadiáné Tóth Ágnes
26 26 Dudás Edit
27 27 Duhonyi László
28 28 Ertli Krisztina
29 29 Fábri László
30 30 Fally Veronika
31 31 Farkas István
32 32 Fodor Edit
33 33 Garai Zoltán
34 34 Hadnagy-Volf Mónika Tímea
35 35 Hartyáni Zsuzsanna
36 36 Hegyi József
37 37 Héjj Tímea
38 38 Holló Klára
39 39 Eiserle Judit
40 40 id.Borbás Tibor
41 41 Inhoff Kálmán
42 42 Burucs István
43 43 Kiss Bálint
44 44 Kiss Zsolt
45 45 Kissné Peker Zsuzsanna
46 46 Kocsis Ágnes
47 47 Kovács Krisztina Tímea
48 48 Körmendi Sándor
49 49 Lennert Olgica
50 50 Lovas Brigitta
51 51 Makkai Réka
52 52 Mellárné Mikolics Judit
53 53 Mózes Boglárka
54 54
55 55 Olah Mónika
56 56 Orosz Péter
57 57 Ottroba Tamás
58 58 Ottroba Tamásné
59 59 Polgár Krisztina
60 60 Pantocsik Ferenc
61 61 Ruskó Tamara
62 62 Schekk Fanni
63 63 Siliga Szilvia
64 64 Simon Anna
65 65 Spengler Adrienne
66 66 Spengler Thomas
68 68 Sütő Erika
69 69 Szabó Attila
70 70 Szabó Richárd
71 71 Szabó Ferenc
72 72 Szabóné Mester Margaréta
74 74 Szeifer Zoltán
75 75 Tóth Izabella Judit
76 76 Tóth Mária Zsuzsanna
77 77 Ujvári Balázs
78 78 Zsuppos Dániel
79 79 Wéber-Radványi Krisztina
80 80 Lovasi Gábor
81 81 Varga Csilla
84 84 Árgyelán Krisztián
88 88 Haraszti Tamás
89 89 Nagy Márk
90 90 Bogár János
91 91 Resz András
92 92 Sáringer-Kovács Szilvia
94 94 Sümegi Elemér
95 95 Szegedi Tamás
96 96 André Zsolt
97 97 Baladincz István
98 98 Balogh Ferenc
99 99 Baumgartner Adrienn
100 100 Biró Roland
101 101 Bodor Judit Anikó
102 102 Búcsú Dénes
103 103 Buda Bálint
104 104 Burucs Tamás
105 105 Cinkotai Klára
106 106 Cservák György
107 107 Dezsőné Rácz Hilda
109 109 Dr Karagics Judit
110 110 Fazakas Margit
111 111 Fodor Tamás
112 112 Futó László
113 113 Goricsán Tibor
114 114 Gönczöl Csaba
115 115 Horváth Ákos
116 116 Horváthné Bolla Júlia
117 117 Iváncza Zsolt
118 118 Kelemen Nóra
119 119 Klemné Zabó Ágnes
120 120 Kollár Szabolcs
121 121 Kóródi Ágnes
122 122 Kovács Enikő
123 123 Kovácsné Molnár Mónika
124 124 László Sándor
125 125 Lengyel Ákos
126 126 Liszkai Anikó
128 128
129 129 Mitru László
130 130 Molnár Tamásné
131 131 Molnárné Tomasits Erzsébet
132 132 Mózes Péter
133 133 Nagy Bence
134 134 Németh Tamás
135 135 Ovádi Péter
136 136 Mészáros-Bóna Anett
137 137 Marosi-Tokaji Orsolya
138 138 Magyar Benigna
139 139 Préts-Balázs Mária
140 140 Rechnitzerné Rácz Krisztina
141 141 Rosta Gyöngyi
142 142 Seres Júlia
143 143 Sövegjártó Etele
144 144 Szalczer Ágnes
145 145 Szalontai Anikó Dóra
146 146 Takács Gyula
147 147 Takács Krisztián
148 148 Tóth Csaba
149 149 Varga Henrietta
150 150 Varga Ildikó
151 151 Vidor Sára
152 152 Vizi Balázs
153 153 Kovács Tímea
154 154 Nagyné Varga Henrietta
155 155 Schleicher Ivett
156 156 Deák József
157 157 Horváth Zoltán
158 158 Bögi Sándor
159 159 Jávor Zsuzsanna
160 160 Káldi Péter
161 161 Képesi Attila
162 162 Kozma Roland
163 163 Kozma Zsolt
164 164 Kucsera Tamás
165 165 Méhes Dávid
166 166 Nagy Máté
167 167 Petróczi Márton
168 168 Wittmann János
169 169 Szalóky Attila
170 170 Timár Dávid
171 171 Vörös István
172 172 Németh Beáta
173 173 Zuba Peti
174 174 Ambrus Gergő
175 175 Bátor Péter
176 176
177 177 Benkovics Péter
178 178 Bara Éva
929 929 Csordás Adrienn
180 180 Czupor Szabolcs
181 181 dr. Drabik Krisztina
182 182 dr Aranyi Erika
183 183 Drexler Gábor
184 184 Földesi József
185 185 Hornich Tamás
186 186 Horváth Zsolt
187 187 Kárász László
939 939 Tóth Sándor
189 189 Megyeri Péter
190 190 Nagy Miklós
192 192 Németh István
193 193 Orosz Gábor
194 194 Peterdi-Farkas Éva
195 195 Petri Krisztián
196 196 Ródler Zsolt
197 197 Sélley Gábor
198 198 Szabó Imre
199 199 Wéber-Radványi Krisztián
200 200 Tamási Krisztián
201 201 Tüdő Ferenc
203 203 Üveges Balázs
204 204 Varga Ágnes
205 205 Varga Szilvia
206 206 Badicsné Boncz Éva
207 207 Balaton Edit
208 208 Balogh Barbara
209 209
210 210 Beluch Dániel
211 211 Biró Krisztián
212 212 Borbély Emőke
213 213 Csáktornyainé Helga
214 214 Erdődi Péter
215 215 Fülöp Szabolcs
216 216 Fülöp-Wittmann Krisztina
217 217 Gordos Éva
218 218 Gregán Miléna
219 219 Hadnagy Attila
220 220 Hanea Katalin
221 221 Heidumné Szőke Eszter
222 222 Hidi Dorina
223 223 Hidi Krisztián
224 224 Kakuk Noémi
225 225 Kruzslicz Anita
226 226 Kékesi-Oláh Nóra
227 227 Klausz Hanna
228 228 Kovács Viktória
230 230 Kovács Zsolt
231 231 László Renáta
232 232 Malek Agnes
233 233 Német Petra
234 234 Orbán-Horvath Éva
235 235 Ökrös Barbara
236 236 Punk Szabolcs
237 237 Rozsnyói Fruzsina
238 238 Sanda Szabolcs
239 239 Sass Diána
240 240 Szabó Szabina
241 241 Szabó Zsuzsanna
243 243 Szivós Alex
244 244 Tölli Szilvia
246 246 Vágner József
247 247 Varga Tibor
248 248 Veres Zsolt
249 249 Weinhardt-Nagy Vanessza
250 250 Wimmer László
251 251 Zsuppos Dánielné
252 252 Laki Boglárka
253 253 Galler Erzsébet Éva
254 254 Fűzér Ildikó
255 255 Pék Tamás
256 256 Somogyi Csaba
257 257 Mészáros Norbert
258 258 Varga Péter
259 259 Rajnics Marianna Maya
260 260 Mészáros András
261 261 Kovács Márta
262 262 Écsi Zsanett
263 263 Buti Dávid
264 264 Kiss István Elek
265 265 Nagy Zalán Balázs
266 266 Budai Erzsébet
267 267 Borsos Hanna
268 268 Borsos Gábor
269 269 Farkas Árpád
270 270 Horváth Zita
271 271 Nagy Krisztián
272 272 Boros Miklós
273 273