PISZKOS 12

PISZKOS 12
NévTelepülésCLUBNemTávNevezési díj
Antalné Renner IrénTapolcaTapolcai Trappolók18k (3 kör)Fizetve
Baka Rebeka BorbálaBudapest12k (2 kör)Teljesítésre vár
Balogh SzabinaTapolcaTapolca Trappolók18k (3 kör)Fizetve
Beda SzabolcsBudapestSashegyi GepárdokFérfi18k (3 kör)Fizetve
Betlehem AttilaNagykanizsaFérfi18k (3 kör)Teljesítésre vár
Biró RolandSzékesfehérvárFérfi18k (3 kör)Fizetve
Borovics KárolyBudapestFérfi12k (2 kör)Fizetve
Burucs IstvánVárpalotaFérfi12k (2 kör)Fizetve
Burucs TamásVárpalotaFérfi12k (2 kör)Fizetve
Conti ViktóriaBudapest18k (3 kör)Fizetve
Csiza ErikaHajmáskér18k (3 kör)Fizetve
Csörgő EszterFüle6k (1 kör)Teljesítésre vár
Dr. Kiss BélaVeszprémFérfi18k (3 kör)Teljesítésre vár
Farkasné Bertus AndreaHalimbaAjka Tovafutók SE18k (3 kör)Fizetve
Ficzere Ádám GergőMonorFérfi18k (3 kör)Teljesítésre vár
Füki GyulaSzékesfehérvárFérfi18k (3 kör)Fizetve
Fülöp TiborSzékesfehérvárFérfi18k (3 kör)Fizetve
Gazsi ViktóriaHerceghalom18k (3 kör)Teljesítésre vár
Gulyás ZoltánBudapestSuhanj!Férfi6k (1 kör)Teljesítésre vár
Gyökeresné Udvarhelyi AndreaBudapest12k (2 kör)Teljesítésre vár
Gyöngyösi AttilaAusztria OggauFérfi18k (3 kör)Fizetve
Gyöngyösi JánosAusztria, PurbachFérfi18k (3 kör)Fizetve
Hajdu Orsi ALVINBudapest6k (1 kör)Teljesítésre vár
Hajnalné Filipich AdriennBudapest18k (3 kör)Fizetve
Hangné Málik IldikóVárpalotaBAC6k (1 kör)Fizetve
Hartyáni ZsuzsannaSzékesfehérvár12k (2 kör)Teljesítésre vár
Hidi KrisztiánAjkaFérfi12k (2 kör)Fizetve
Iváncsics ZsoltBudapestEMUFérfi12k (2 kör)Fizetve
Járfás GyulaZalaháshágyZalaegerszegi Aszfaltszaggatók SeFérfi18k (3 kör)Teljesítésre vár
Jónási AndreaTatabánya18k (3 kör)Teljesítésre vár
Kelő SáraBudapest12k (2 kör)Teljesítésre vár
Kígyósi CsillaBudapest12k (2 kör)Teljesítésre vár
Kocsis AndreaÁgfalva18k (3 kör)Fizetve
Kolozsi ErzsébetBudapest18k (3 kör)Fizetve
Kolozsi ZoltánBudapestVágtató CsigákFérfi6k (1 kör)Fizetve
Koncz CsabaDorogFérfi18k (3 kör)Fizetve
Kovács DóraBiatorbágyTeam Újbuda SE18k (3 kör)Fizetve
Kovács GyőzőVelenceVeloClass VelenceFérfi12k (2 kör)Teljesítésre vár
Kovács SaroltaBudapest12k (2 kör)Fizetve
Kőnig MáriaŐsi6k (1 kör)Teljesítésre vár
Kumi Chris ChristopherBudapestFérfi12k (2 kör)Fizetve
Lambert EmeseBudapest12k (2 kör)Teljesítésre vár
Lázár-Komiszár AnitaVeszprém12k (2 kör)Fizetve
Lennert OlgicaVeszprémVedac12k (2 kör)Fizetve
Léránt PéterKeszthelyFérfi18k (3 kör)Fizetve
Marosán KloéDudar6k (1 kör)Teljesítésre vár
Molnár MihályBudapestFérfi18k (3 kör)Fizetve
Molnár ViktóriaVeszprém12k (2 kör)Fizetve
Nagy Milán AttilaBudapestFérfi18k (3 kör)Teljesítésre vár
Nyevrikel LajosCsetényFérfi12k (2 kör)Teljesítésre vár
Orsós FerencSzászvárSzászvári Mocorgók Szabadidő EgyesületFérfi18k (3 kör)Teljesítésre vár
Palkovits TamàsSopronLet's move teamFérfi12k (2 kör)Fizetve
Palkovits TamàsSopronLet's move teamFérfi12k (2 kör)Fizetve
Pálla SzabolcsBudapestFérfi18k (3 kör)Teljesítésre vár
Panyi KatalinBudaörs18k (3 kör)Fizetve
Rácz RichárdGyulafirátótFuss a Jövődért EgyesületFérfi12k (2 kör)Teljesítésre vár
Rácz RodrigóVeszprémFuss a Jövődért EgyesületFérfi12k (2 kör)Fizetve
Rácz-Schmid ViktóriaVeszprémFuss a Jövődért Egyesület6k (1 kör)Fizetve
Rosta GyöngyiBupapest6k (1 kör)Fizetve
Rozgonyi OrsiBudapestBalatonman Training Team12k (2 kör)Teljesítésre vár
Silingi IstvánSukoróSukorói TáltosokFérfi12k (2 kör)Teljesítésre vár
Simák GergőBudapestPegazus AtlétikaFérfi6k (1 kör)Teljesítésre vár
Solymosi IstvánKecskédPolythlon-ETKFérfi18k (3 kör)Fizetve
Somogyi GabriellaKeszthely18k (3 kör)Fizetve
Spengler AdrienneBudapestSpenglers Team6k (1 kör)Teljesítésre vár
Spengler ThomasBudapestSpenglers TeamFérfi6k (1 kör)Teljesítésre vár
Szabó GyörgyBudapestFérfi12k (2 kör)Teljesítésre vár
Szalczer ÁgnesVárpalota12k (2 kör)Fizetve
Szőkéné Ursinyi BeatrixVárpalotaFutapét6k (1 kör)Fizetve
Szuhi NorbertEsztergomFuss a Jövődért EgyesületFérfi12k (2 kör)Fizetve
Szuhi-Lestár ErikaEsztergomFuss a Jövődért Egyesület12k (2 kör)Fizetve
Tóth GáborBudapestFérfi18k (3 kör)Fizetve
Vajainé Szabó BeatrixTapolcaTapolca Trappolók18k (3 kör)Fizetve
Varga IstvánBudapestPénzügyőr SE.Férfi18k (3 kör)Teljesítésre vár
Vargáné H. GabriellaBudapestPénzügyőr SE.12k (2 kör)Teljesítésre vár
Várkonyi IstvánSopronLet's move teamFérfi18k (3 kör)Fizetve
Werstroh MónikaÉcs18k (3 kör)Teljesítésre vár
Wiesz Csilla EleonóraKiskunhalas18k (3 kör)Fizetve
Zámbó DávidPécsFérfi18k (3 kör)Fizetve
Böröcz Tiborné GertiVeszprémHonvéd Szondi SE12k (2 kör)Fizetve
Kékesi MihálySzékesfehérvárH Szondi György SEFérfi12k (2 kör)Fizetve
Ficzere Ádám GergőMonorFérfi18k (3 kör)Teljesítésre vár
Diósi JózsefBudapestTakenoko Budo KlubFérfi18k (3 kör)Fizetve
Pados Róbert BélaBudapestTakenoko Budo KlubFérfi18k (3 kör)Fizetve
Sütő MáriaVác18k (3 kör)Fizetve
Hegedüs MelindaGyőrszemere6k (1 kör)Teljesítésre vár
Magyarósi MónikaLesencetomajTapolcai Trappolók12k (2 kör)Fizetve
Csiti BenceGyőrFérfi18k (3 kör)Fizetve
Lükő GabriellaSzigetmonostor18k (3 kör)Fizetve
Dobó KataBudaörsRunörs12k (2 kör)Teljesítésre vár