Rajtlista

Prevital SzőlőskörPrevital Szőlőskör rajtlista

Utolsó frissítés: 2019.04.09. A rajtszámok változtatásának a jogát fenntartjuk!

Hammer 50k Ultra

Watchman félmaraton

Thétis Birtok negyedmaraton

Shoesman nyolcadmaraton

Szőlőskör Maraton

Szőlőskör DUPLA

Intersport 5x10k váltó

 

Hammer 50k Ultra

1
2 Szalontai Anikó Fót 35-50
3 Horváth Krisztián Celldömölk 35-50
4 Dr. Aranyi Erika Budapest 35-50
5 Koczkás Zoltán Budapest RPPF 35-50
6 Bella András Pápa Szombathelyi Futóklub 35-50
7 Szigeti Katalin Pécs 35-50
8 Varga Katalin Sárbogárd 35-50
9 Szántó Otília Keszthely 18-35
10 Pszota Attila Kiskőrös 35-50
11 Losonc Tímea Budapest 18-35
12 Dorka Péter Szeged 35-50
13 Varga František Dunajská Streda 35-50
14 Rácz Róbert László Kiskunhalas 35-50
15 Kovács Dóra Biatorbágy Kilométergyűjtők SE 35-50
16 Sélley Gábor Budapest Runberries 35-50
17 Szabó Imi Isaszeg 50-60
18 Móritz Piroska Biatorbágy 35-50
19 Bögi Sándor Dunaszerdahely Ultramarathon Team BÖGI-SLOVAKIA 50-60
20 Vlád Gábor Budapest Chinoin SC 35-50
21 Csiky Andrea Dunaújváros 35-50
22 Fekete Anita Veszprém 35-50
23 Kun Szabolcs Sárbogárd 35-50
24 Tóth Gábor Budapest 35-50
25 Illés Mónika Sárvár 35-50
26 Szabó Sándor Debrecen 35-50
27 Árgyelán Krisztián Kétegyháza Fősör FC 35-50
28 Szél Balázs Veszprém 35-50
29 Négyesi Noémi Esztergom 18-35
30 Kovács Melinda Budapest Margitszigeti Atlétikai Klub 18-35
31 Bara Éva Nemesvámos 50-60
32 Császi Ferenc Szolnok 35-50
33 Szalai Károly Budapest 35-50
34 Dr. Gyarmathy Dorottya Budapest Rákos-patak parti futók 35-50
35 Kóródi Ágnes Budapest 35-50
36 Gódány Péter Óbudavár 35-50
37 Csákány Krisztina Győrújbarát Futóbarátok Egyesület Győr 35-50
38 Gulyás Szabolcs Budapest 35-50
39 Mayer Gáborné Budapest 35-50
40 Mayer Gábor Budapest 50-60
41 Révfalvi Péter Budapest 35-50
42 Bősze Boldizsár Vászoly 35-50
43 László Gábor Komárom Komárom-Európa Futó Egyesület 35-50
44 Pozderka Attila Budapest HASE 35-50
45 Fülöp Zsófia Veszprém 35-50
46 Bujtásné Tóth Erzsébet Balatonfüred 35-50
47 Barna Ádám Dunakeszi 35-50
48 Kucsera Tamás Dunaszerdahely Kucsera s. c 35-50
49 Molnár Csaba Esztergom Esztergomi Triatlon Klub Se 35-50
50 Gál András Debrecen 50-60
51 Szundi Zoltán Délegyháza 35-50
52 Dr. Bándli Bence Szentendre 18-35
54 Horváth Attila Pápa Hódoska Triatlon 50-60
55 Czövek Dóra Vivien Budapest 18-35
56 Horváth Ildikó Esztergom Esztergomi Futóművek ASE 35-50
57 Szabó Szilvia Szolnok 18-35
58 Kelemen Anett Pilisvörösvár 18-35
59 Horváth Balázs Szombathely 35-50
60 Krisztián Ferenc Kecskemét 35-50
61 Mérő Krisztián Budapest Péceli Párducok 35-50
62 Kiss Balázs Pécs 35-50
Naszvadi Gabriella Szekszárd 35-50
Baranyi Áron Nagykanizsa 35-50
Ökrös Csaba Kecskemét
Járfás Gyula Zalaháshágy zasz.se
Prantner Gábor Paks
Lengyel Lilla Veszprém
Marina Popova Perm Ural100
Wittmann János Veszprém
Szávó Norbert Debrecen
Stróhmajer János Nagyatád
Zuba Péter Balatonalmádi
Horváth Zsolt Balatonalmádi
Vasas Levente Kecskemét
Takács Csaba Pécel
Sáringer-Kovács Szilvia Nyúl
Szabó Andrea Hódmezővásárhely
Szalai Tamás Tát Táti Szaladgálok Csoportja
Baranyi Áron Nagykanizsa

 

 

Watchman Félmaraton

2101 Spengler Adrienne Törökbálint Suhanj Alapítvány 35-50
2102 Pálvölgyi Titanilla Ágfalva 35-50
2103 Ligetiné Mráz Eszter Pátka 35-50
2104 Marton Krisztina Siófok 35-50
2105 Imre Viktória Pátka 35-50
2106 Möbius Zsuzsanna Siófok 50-60
2107 Gönczöl Csaba Várpalota 35-50
2108 Bálint Zsolt Szekszárd 35-50
2109 Gódány Anna Óbudavár 35-50
2110 Vajda Mónika Dunakeszi Futeam SE 35-50
2111 Horsa Pál Székesfehérvár 35-50
2112 Borbélyné Ács Tünde Balatonszabadi Mozdul érte! 35-50
2113 Klézli Erika Szekszárd 35-50
2114 Élő Tamásné Ági Csorna 50-60
2115 Tóth Alexandra Szekszárd 18-35
2116 Bajnai Blanka Dörgicse 35-50
2117 Tóth Helga Balatonfüred 50-60
2118 Tam Gabriella Szekszárd 50-60
2119 Tichy Andrea Budapest 50-60
2120 Varga Péter István Budapest 35-50
2121 Bella Annamária Sopron 35-50
2122 Tóth Csilla Budapest 35-50
2123 Fehérvári László Gétye 35-50
 2124 Cinkotai Klára 35-50
 2125 Pál Mónika Szigetszentmiklós CoffeeRUN SE 35-50
 2126 Lengyel Ákos Budapest 35-50
 2127 Csomor Renáta Bakonybél 18-35
2128 Kucsera Dávid Dunaszerdahely Kucsera s. c 18 év alatti
2129 Szabó Bálint 35-50
2130 Dr. Kottán Éva Isaszeg 35-50
2131 Dr. Mészáros Zsolt Isaszeg 35-50
Serkédi Zsuzsanna Budapest 18-35
Ódor Gábor Nárai Szombathelyi futó klub 50-60
Farkasné Bertus Andrea Halimba 35-50
Janitsáry András Budapest 35-50

Thetis - Balatonfüred-Balatonszőlős.

Thetis Birtok 10k

1001 Máténé Sarkadí Edina
1002 Máté Vivien
1003 Targuba László
1004 Gódány Levente
1005 Gál Andrea
1006 Koren Pál
1007 Szabóné László Lilla
1008 Szabó György
1009 Lukovics Péter Veszprém-Gyulafirátót
1010 Németh Csilla
Szám Lajos
Vitéz Kata Tab

 

Prevital Szőlőskör futóverseny.

Szőlőskör Maraton

4201 Madár Károly Zoltán
4202 Szabó Bálint
4203 Bajnai Sándor
4204 Papp Antal
4205 Fodor Katalin
4206 Apáti Veronika
4207 Olasz Zoltán
4208 Szabó Judit
Varga Polyák Endre

.

Shoesman Nyolcadmaraton

501 Ruzsicska Ildikó
502 Szücs Peti
503 Illés Eni
Hotel Pallone a Prevital Szőlskör támogatója

Szőlőskör DUPLA (100k)

53 Hostyánszki László

 

Intersport 5x10k csapatváltó

V01 DE Juhász Gábor
Németh Ildikó
Müllerné Taksonyi Julcsi
Aczél Ildi
Fekete Eszter
V02 Karcagi Utánfutók Csigerné Szabó Ilona
Lesják Brigitta
Kurucz Imre
Barna Nelli
V03 Mozdulj éhgyomorra Szücsné Gerbovits Mónika
Begidsán Melinda
Halász Flórián
V04 Dögös Ötös Béni-Samu Eszter
Rugovicsné Végh Szilvia
Bonyhádi Szilvia
Szarvasné Répási Éva
Veingartner Ágnes
V05 Have-Rock Burucs István
Burucs Zoltán
Burucs Tamás
Csapó István
Suhajda Attila
V06 Fuss el Rácz Andrea
Tóth Eszter
Tóth Miklós
Strancz János
Csöndes Dániel