Rajtlista 2020

Szőlőskör 2020 Rajtlista

 

A lista folyamatosan frissül. Aki befizette a nevezési díjat Rsz jelzést kapott. A rajtszámok később kerülnek kiosztásra.Legutolsó frissítés 10.03. Ha nem találod magad rajta, de átutaltad a nevezési díjat, írj Eszternek az info[kukac]rundevu.hu e-mail címre.

 

Nyolcadmaraton (5k)

 

Rsz Kertész Hajnalka Székesfehérvár 1991
Rsz Szalczer Ágnes Várpalota 1979
Rsz Végh József
Rsz Bartis Hajnalka Balatonfüred 2003

 

 

Negyedmaraton (10k)

 

Rsz Bertalanné Sinkovics Boglárka Kővágóörs 1985
Rsz Szeifer Zoltán Nagyvázsony 1982
Rsz Farkas Vanessza Halimba 2005
Rsz Farkasné Bertus Andrea Tünde Halimba Ajka Tovafutók SE 1979
Rsz Máté Vivien Szank 1999
Rsz Máténé Sarkadi Edina Szank 1977
Rsz Gál Andrea Budapest Kilométergyűjtők SE 1974
Rsz Málics Hajnalka Hottó 1995
Rsz Darabos Péter Budapest 1978
Rsz Librisz Mária Maya Budapest 1971

 

 

Félmaraton (21k)

 

Rsz Marton Krisztina Siófok 1978
Rsz Marton Krisztina Siófok 1978
Rsz Csőke Erika Mór Mozdulj Érte 1976
Rsz Nagy Róbert Litér Rendörség 1982
Rsz Siklódi Enikő Budapest 1969
Rsz Klézli Erika Szekszárd 1972
Rsz Bíró Zsolt Dudar 1979
Rsz Kucsera Dávid Dunaszerdahely Kucsera s. c 2003
Rsz Spengler Adrienne Budapest Suhanj! Alapítvány 1980
Rsz Holczmann Balázs Dudar 1980
Rsz Nagy Katalin
Rsz Peyer Zoltán
Rsz Csomor Renáta Bakonybél 1986
Négyesi Noémi Esztergom 2001
Tam Gabriella Szekszárd 1967

Maraton

 

Rsz Szabó Judit Székesfehérvár FamilyTri Triatlon SE 1980
Rsz Kisgyörgy Mónika Toulouse 1974
Rsz Lengyel Ákos Budapest 1974
Csiza Erika Hajmáskér 1978

 

 

50k Ultra

 

Rsz Gulyás Csaba
Rsz Tóth Gábor Budapest 1977
Rsz Bara Éva Nemesvámos 1967
Rsz Kurucz Imre Karcag 1970
Rsz Gerbovits Mónika Andocs Mozdulj érte Futókör 1979
Rsz Békés Attila Pécs 1964
Rsz Molnár Gabriella Ráckeve 1970
Rsz Olasz Zoltán Hatvan Mustang Trail Team Sportegyesület 1973
Rsz Szabó Imi Isaszeg 1960
Rsz Pozderka Attila Budapest HASE 1978
Rsz Tóth Sándor Várpalota TökiPufi Team 1981
Rsz Lennert Olgica Veszprém Vedac 1979
Rsz Szél Balázs Veszprém 1971
Rsz Tóth Gábor Budapest 1977
Rsz Horváth Krisztián Celldömölk 1974
Rsz Csécsei Zoltán
Rsz Maráz Zsuzsanna
Rsz Müller Bernadett Budapest 1979
Rsz Cinkotai Klára Budapest 1977
Rsz Czövek Dóra Vivien
Stróhmajer János Nagyatád 575 Team 1969
Horvàth Zsolt Balatonalmàdi 1977
Pszota Attila Kiskőrös 1979
Drelyó Ági Budapest Maccabi Vác Hungary 1977
Lutz Mónika Budapest 1977
Alcser Norbert Hédervár 1981
Járfás Gyula Zalaháshágy ZALAEGERSZEGI ASZFALTSZAGGATOK SE. 1975
Németh Miklós Beled 1977
Némethné Soós Hajnalka Beled 1982
Dr.Mészáros Zsolt Isaszeg 1970
dr.Kottán Éva Isaszeg 1975

Double 100k

 

 

Rsz. Belej-Fekete Balint Budapest Ironteam SE 1977
Rsz Kelemen Anett Pilisvörösvár 1987
Rsz Kovács Dóra Biatorbágy Kilométergyűjtők SE 1970
Rsz Máténé Varjú Edit
Rsz Fehér Tamás Tótvázsony Piros Team 1985
Rsz Fehérvári Kata Budapest 1982
Rsz Cseke Norbert Nagyacsád Cardiomax SE 1988
Szántó Otília Keszthely 1989

 

Special 80,45k

 

Rsz. Jung Ildikó Tamási 1973
Rsz. Kadenszky Zsolt Pécel Péceli Párducok 1972
Rsz. Bögi Sándor Vásárút Kefe Komárom 1952
Rsz. Szalai Károly Budapest 1974
Rsz. dr Aranyi Erika Budapest 1975
Rsz. Kaspár Máté Budapest 1977
Rsz. František Varga Dunajská Streda 1973
Rsz. Bősze Boldizsár Vászoly 1974
Rsz. Apáti Veronika Somogysárd 1984
Rsz. Kucsera Tamás Dunaszerdahely Kucsera s. c 1976
Rsz. Bella András Pápa Szombathelyi Futóklub 1983
Rsz. Farkas Ingrid Szepetnek 1984
Rsz. Czupor Szabolcs Várpalota Fitten várpalotáért se. 1978
Rsz. Zuba Peti Balatonalmádi Zuba Team 1968
Rsz. Rebbenszki Gábor Budaörs 1991
Rsz. Köteles Géza Budapest 1978
Rsz. Dr Kónyi Attila Pécs 1967
Rsz Pákozdi Máté Budapest 1979
Krisztián Ferenc Kiskubfélegyháza 1973
Fülöp Zsófia Veszprém 1984
Takács Csaba Pécel Péceli párducok 1973

 

 

 5X10K CSAPATVÁLTÓ
Rsz Dögös Ötös Béni-Samu Eszter
Rugovicsné Végh Szilvia
Bonyhádi Szilvia
Szarvasné Répási Éva
Veingartner Ágnes
Rsz Have-Rock Burucs István
Mózes Péter
Burucs Tamás
Csapó István
Suhajda Attila
Rsz Örömfutók Helmeczi Zsuzsa
Puskás Erika
Nyikos Andi
Temesi Éva
Sándor Timi
Rsz Csepregi Trappolók Ravadich Zsolt
Ambrus Ferenc
Koósz Balázs
Marton Gábor
Németh Márk