Rajtlista 2020

Szőlőskör 2020 Rajtlista

 

A lista folyamatosan frissül. Aki befizette a nevezési díjat Rsz jelzést kapott. A rajtszámok később kerülnek kiosztásra.Ha nem találod magad rajta, de átutaltad a nevezési díjat, írj Eszternek az info[kukac]rundevu.hu e-mail címre.

 

Nyolcadmaraton (5k)

 

 

Rsz Kertész Hajnalka Székesfehérvár 1991
Rsz Szalczer Ágnes Várpalota 1979
Rsz Végh József
Rsz Bartis Hajnalka Balatonfüred 2003
Rsz Bálint Dávid Szekszárd 1973
Rsz Rubesch Bea Budapest 1970
Rsz Biro Krisztián Veszprém-Gyulafirátót Fuss a Jövődért Egyesület 1989
Rsz
Rsz
Rsz

 

 

Negyedmaraton (10k)

 

 

Rsz Bertalanné Sinkovics Boglárka Kővágóörs 1985
Rsz Szeifer Zoltán Nagyvázsony 1982
Rsz Farkas Vanessza Halimba 2005
Rsz Farkasné Bertus Andrea Tünde Halimba Ajka Tovafutók SE 1979
Rsz Máté Vivien Szank 1999
Rsz Máténé Sarkadi Edina Szank 1977
Rsz Gál Andrea Budapest Kilométergyűjtők SE 1974
Rsz Málics Hajnalka Hottó 1995
Rsz Darabos Péter Budapest 1978
Rsz Librisz Mária Maya Budapest 1971
Rsz Rubesch Gábor Budapest 1967
Rsz Farkas Tünde Budapest 1979
Rsz Ottofi Edit
Rsz Lovasi Gábor
Rsz

 

 

Félmaraton (21k)

 

Rsz
Rsz Marton Krisztina Siófok 1978
Rsz Csőke Erika Mór Mozdulj Érte 1976
Rsz Nagy Róbert Litér Rendörség 1982
Rsz Siklódi Enikő Budapest 1969
Rsz Klézli Erika Szekszárd 1972
Rsz Bíró Zsolt Dudar 1979
Rsz Kucsera Dávid Dunaszerdahely Kucsera s. c 2003
Rsz Spengler Adrienne Budapest Suhanj! Alapítvány 1980
Rsz Holczmann Balázs Dudar 1980
Rsz Nagy Katalin
Rsz Peyer Zoltán
Rsz Csomor Renáta Bakonybél 1986
Rsz Kóródi Ágnes Sárszentmihály TFSE 1980
Rsz Farkas Árpád Sárszentmihály KidRunner Hungary 1978
Rsz Imre Viktória Pátka Pátkai Futóklub 1982
Rsz Bálint Éva Budapest 1972
Rsz Horváth Viktória 1997
Rsz
Négyesi Noémi Esztergom 2001
Tam Gabriella Szekszárd 1967

Maraton

 

Rsz Szabó Judit Székesfehérvár FamilyTri Triatlon SE 1980
Rsz Kisgyörgy Mónika Toulouse 1974
Rsz Lengyel Ákos Budapest 1974
Rsz Németh Gyula Rábapordány 1969
Rsz Balogh Krisztina Nagyatád 1978
Csiza Erika Hajmáskér 1978

 

 

50k Ultra

 

Rsz Gulyás Csaba
Rsz Tóth Gábor Budapest 1977
Rsz Bara Éva Nemesvámos 1967
Rsz Kurucz Imre Karcag 1970
Rsz Gerbovits Mónika Andocs Mozdulj érte Futókör 1979
Rsz Békés Attila Pécs 1964
Rsz Molnár Gabriella Ráckeve 1970
Rsz Olasz Zoltán Hatvan Mustang Trail Team Sportegyesület 1973
Rsz Szabó Imi Isaszeg 1960
Rsz Pozderka Attila Budapest HASE 1978
Rsz Tóth Sándor Várpalota TökiPufi Team 1981
Rsz Lennert Olgica Veszprém Vedac 1979
Rsz Szél Balázs Veszprém 1971
Rsz Tóth Gábor Budapest 1977
Rsz Horváth Krisztián Celldömölk 1974
Rsz Csécsei Zoltán
1 Maráz Zsuzsanna
Rsz Müller Bernadett Budapest 1979
Rsz Cinkotai Klára Budapest 1977
Rsz Czövek Dóra Vivien
Rsz Bene Mónika
Rsz Herliné Salamon Piroska Fonyód 1969
Rsz Bogdán Gyuláné KATI Táska 1976
Rsz Kovacev Danijela 1986
Rsz Alcser Norbert Hédervár 1981
Rsz Maraffai Viktória 1987
Rsz Csákány Krisztina Győrújbarát Futóbarátok Győr 1971
Rsz Molnár József
Rsz Járfás Gyula Zalaháshágy ZALAEGERSZEGI ASZFALTSZAGGATOK SE. 1975
Rsz Gasparik Tamás Nagypaka Bősi futóklub
Rsz Forró Adrián Nagyfödémes 1976
Rsz Váradi Zoltán Szedres 1966
Rsz Rebbenszki Gábor Budaörs 1991
Rsz Henglár Györyg 1980
Rsz Pandur Krisztián Sellye 1977
Rsz Dr.Mészáros Zsolt Isaszeg 1970
Rsz dr.Kottán Éva Isaszeg 1975
Rsz Rúder Tímea Fót 1985
Rsz Páldi Gábor Pusztavám 1975
Rsz Hernádi László Győr Futóbarátok Győr 1976
Rsz Szekér Balázs Lenti Iszkiri Futóklub 1986
Stróhmajer János Nagyatád 575 Team 1969
Horvàth Zsolt Balatonalmàdi 1977
Pszota Attila Kiskőrös 1979
Drelyó Ági Budapest Maccabi Vác Hungary 1977
Lutz Mónika Budapest 1977
Németh Miklós Beled 1977
Némethné Soós Hajnalka Beled 1982

Double 100k

 

 

Rsz. Belej-Fekete Bálint Budapest Ironteam SE 1977
Rsz Kelemen Anett Pilisvörösvár 1987
Rsz Kovács Dóra Biatorbágy Kilométergyűjtők SE 1970
Rsz Máténé Varjú Edit
Rsz Fehér Tamás Tótvázsony Piros Team 1985
Rsz Fehérvári Kata Budapest 1982
Rsz Cseke Norbert Nagyacsád Cardiomax SE 1988
Rsz. Zuba Peti Balatonalmádi Zuba Team 1968
Rsz Kiss Adrián Marcel Kaposvár 1986
Rsz Harda Vivien Budapest 1993
Rsz Ébner László

 

Special 80,45k

 

Rsz. Jung Ildikó Tamási 1973
Rsz. Kadenszky Zsolt Pécel Péceli Párducok 1972
Rsz. Bögi Sándor Vásárút Kefe Komárom 1952
Rsz. Szalai Károly Budapest 1974
Rsz. dr Aranyi Erika Budapest 1975
Rsz. Kaspár Máté Budapest 1977
Rsz. Varga František Dunajská Streda 1973
Rsz. Bősze Boldizsár Vászoly 1974
Rsz. Apáti Veronika Somogysárd 1984
Rsz. Kucsera Tamás Dunaszerdahely Kucsera s. c 1976
Rsz. Bella András Pápa Szombathelyi Futóklub 1983
Rsz. Farkas Ingrid Szepetnek 1984
Rsz. Czupor Szabolcs Várpalota Fitten várpalotáért se. 1978
Rsz. Kassay Tímea Budapest Vitalitás Sportegyesület 1977
Rsz. Köteles Géza Budapest 1978
Rsz. Dr Kónyi Attila Pécs 1967
Rsz Pákozdi Máté Budapest 1979
Rsz Ladányi Mónika Kecskemét 1980
Rsz Kun Meton Martina Lúč na Ostrove Bősi Futóklub 1983
Rsz Képesi Attila Gabčíkovo Bősi Futóklub 1993
Rsz Méhes Dávid Patas Futamehes 1990
Rsz Fülöp Zsófia Veszprém 1984
Rsz Janák Béla Lehnice Szlovákia
Krisztián Ferenc Kiskubfélegyháza 1973
Takács Csaba Pécel Péceli párducok 1973

 

 

 5X10K CSAPATVÁLTÓ
Rsz Dögös Ötös Béni-Samu Eszter
Rugovicsné Végh Szilvia
Bonyhádi Szilvia
Szarvasné Répási Éva
Veingartner Ágnes
Rsz Have-Rock Burucs István
Mózes Péter
Burucs Tamás
Csapó István
Suhajda Attila
Rsz Örömfutók Helmeczi Zsuzsa
Puskás Erika
Nyikos Andi
Temesi Éva
Sándor Timi
Rsz Csepregi Trappolók Ravadich Zsolt
Ambrus Ferenc
Koósz Balázs
Marton Gábor
Németh Márk
Rsz DE Juhász Gábor
Aczél Ildikó
Fekete Eszter
Müllerné Taksonyi Julianna
Németh Ildikó