Rajtlista 2020

Szőlőskör 2020 Rajtlista

Frissítve átutalás 07.31., bankkártyás fizetés 08.06. 09.30

A lista folyamatosan frissül. Aki befizette a nevezési díjat Rsz jelzést kapott. A rajtszámok később kerülnek kiosztásra.Ha nem találod magad rajta, de átutaltad a nevezési díjat, írj Eszternek az info[kukac]rundevu.hu e-mail címre.

 

Sparhelt Bistro Nyolcadmaraton (5k)

 

Rsz Béki-Csintalan Erika Budapest 1984-11-24 Angyalcipők
Rsz Szijártó Gréta Balatonfüred 2004-12-20
Rsz Dr. Erdei Csilla Budapest 2020-07-27
Rsz Biró Krisztián Veszprém-Gyulafirátót 1989-07-14 Fuss a Jövődért Egyesület férfi
Rsz Rubesch Bea Budapest 1970-04-18
Rsz Kertész Hajnalka Székesfehérvár
Rsz Szalczer Ágnes Várpalota
Rsz Végh József férfi
Rsz Bartis Hajnalka Balatonfüred 2003.01.31
Rsz Bálint Zsolt Szekszárd 1973.04.10 férfi
Rsz Csernavay Beatrix Prevital
Rsz Holocsi Erika Prevital
Rsz Holocsi Brigitta Prevital
Rsz Nádházi László Prevital férfi
Rsz Varga Erika Prevital
Rsz Kiss Renáta Prevital
Rsz Varga Ildikó
Rsz Molnár Adrienn
Csábrák-Gonda Kata Hosszúhetény 1984-04-13 Run Up! Team
Hegedűs Imre Tiszakécske 1951-09-12 férfi

 

Watchman Negyedmaraton (10k)

 

Rsz Kakuk Noémi Balatonalmádi 1976-12-24 Zuba Team
Rsz Parrag Gábor Herend 1984-04-04 férfi
Rsz Parlagi Alexandra Budapest 18. ker. 1964-12-11
Rsz Bartos Ágnes Szentendre 1974-09-14 Pomázi Futó Bajnokok SE
Rsz Kósa Szilvia Ajka 1972-02-01 TovaFutók SE
Rsz Horváth Noémi Taliándörögd 1976-08-15 Taliándörögd SE
Rsz Puha Petra Taliándörögd 1998-02-17 Taliándörögd SE
Rsz Piukovics Tímea Balatonfüred 1972-04-07
Rsz Szijártó Dorina Balatonfüred 2004-12-20
Rsz Légrádi Mónika Balatonfüred 1980-10-20
Rsz Wéber-Radványi Krisztián Budapest 1976-01-31 férfi
Rsz Lovasi Gábor Veszprém 1956-08-11 férfi
Rsz Farkas Tünde Budapest 1979-05-24
Rsz Rubesch Gábor Budapest 1967-04-12 férfi
Rsz Librisz Mária Maya Budapest
Rsz Szeifer Zoltán Nagyvázsony férfi
Rsz Farkas Vanessza Halimba
Rsz Farkasné Bertus Andrea Tünde Halimba Ajka Tovafutók SE
Rsz Máté Vivien Szank
Rsz Máténé Sarkadi Edina Szank
Rsz Bertalanné Sinkovics Boglárka Kővágóörs
Rsz Gál Andrea Budapest Kilométergyűjtők SE
Rsz Huber Zsuzsanna Budapest 1982-02-21
Rsz Málics Hajnalka Hottó 1995.03.07
Rsz Ottofi Edit Győr 1975.05.27
Rsz Molnár Viktória Veszprém 1984.04.26
Rsz Pánczél Nikoletta Prevital
Rsz Szamosi Rita Prevital
Rsz Olasz Zoltán Hatvan 1973.09.10 Mustang Trail Team Sportegyesület férfi
Rsz Hegyi József Tapolca 1980-03-21 férfi
Kiss Zsolt Nagyvázsony 1976-11-23 férfi
Inhoff Kálmán Nagyvázsony 1976-12-01 férfi
Fekete Anita Veszprém 1982-02-20
Szollár  Ildikó Siófok 1961-12-18
Kàrpáti Zoltán Érd 1975-02-02 férfi
Juhász Anita Várpalota 1987-12-09
Molnàr Viktória Veszprèm 1984-04-26
Dorka Péter Szeged 1971-12-10 férfi

 

 


Thetis Birtok Félmaraton (21k)

 

Rsz Kiss Edit Budapest 1967-11-11
Rsz Szikszai Melinda Esztergom 1981-07-21 Esztergomi Futóművek ASE
Rsz Szalai Miklós Esztergom 1976-02-22 Esztergomi Futóművek ASE férfi
Rsz Vidra Eszter Esztergom 1979-04-29 Esztergomi Futóművek ASE
Rsz Pásztor Zsuzsi Esztergom 1976-07-16 Esztergomi Futóművek ASE
Rsz Érdy Gábor Esztergom 1967-08-21 Esztergomi Futóművek ASE férfi
Rsz Szedlák-Ebecz Judit Győr 1982-09-16
Rsz Lengré Tamás Budapest 1969-08-02 férfi
Rsz Mikoss Anna Telki 1983-10-09
Rsz Komjáti Krisztián Taliándörögd 1988-01-15 férfi
Rsz Ludmányné Léránt Katalin Zalaegerszeg 1978-11-22
Rsz Endrédi Balázs Lábatlan 1974-08-29 férfi
Rsz Resze-Teklovics Barbara Zánka 1980-07-03
Rsz Szednár Roland Hánta 1991-01-26 Titans of Hungary férfi
Rsz Horváth Viktória Budapest 1997-12-18
Rsz Bálint Éva Budapest 1972-07-24
Rsz Imre Viktória Pátka 1982-07-10 Pátkai Futóklub
Rsz Szabó Bea Fót 1974-08-17
Rsz Kóródi Ágnes Sárszentmihály 1980-10-13 TFSE
Rsz Farkas Árpád Sárszentmihály 1978-05-18 KidRunner Hungary férfi
Rsz CSOMOR RENÁTA Bakonybél
Rsz Marton Krisztina Siófok
Rsz Csőke Erika Mór Mozdulj Érte
Rsz Nagy Róbert Litér Rendörség férfi
Rsz Siklódi Enikő Budapest
Rsz Klézli Erika Szekszárd
Rsz Bíró Zsolt Dudar férfi
Rsz Spengler Adrienne Budapest Suhanj! Alapítvány
Rsz Holczmann Balázs Dudar férfi
Rsz Kócsi Bence Gárdony 1992-10-16 férfi
Rsz Németh Tibor Budapest 1965-05-24 TRT férfi
Rsz Drelyó Ági Budapest 1977-10-11 Maccabi VAC Hungary
Rsz Szücs Péter Budapest 1981.01.23 férfi
Rsz Szücs Enikő Budapest 1989.10.20
Rsz Dr. Michtiov Emese Budapest 1978.04.11 Sashegyi Gepardok
Rsz Nagy Katalin
Rsz
Rsz Gorza István Táplánszentkereszt 1989.03.04 férfi
Rsz Serkédi Zsuzsanna Budapest 1985.03.05
László Sándor Budajenő 1974-03-23 férfi
Seres Júlia Fót 1977-03-11
Szabó Bea fot 1974-08-17
Komjáti Krisztián Taliándörögd 1988-01-15 férfi
Csere Szilvia Budapest 1971-10-03
Berkes Melinda Kisbér 1990-06-09
Pál Horsa Székesfehérvár 1976-12-07 férfi
Négyesi Noémi Esztergom
Tam Gabriella Szekszárd

 

 

HAMMER 50k Ultra

 

1 Maráz Zsuzsanna
2 Csécsei Zoltán férfi
Rsz Strobl Viktor Kecskemét 1973-12-26 Running Socks férfi
Rsz Dr. Varga Zoltán Inárcs 1983-03-18 férfi
Rsz Aradi Péter Budapest 1985-06-15 aradi férfi
Rsz Gyöngyös Hajnalka Dorog 1975-03-02
Rsz dr. Kondor Boglárka Budapest, X. 1983-02-28
Rsz Gálik Ervin Szalka (Sk) 1970-12-13 Esztergomi Futóművek ASE férfi
Rsz Kozma Roland Tök 1991-09-02 Esztergomi Futóművek ASE férfi
Rsz Ágoston Csaba Esztergom 1986-02-20 Esztergomi Futóművek ASE férfi
Rsz Lakatosné Varga Mária Nyergesújfalu 1970-05-16 Esztergomi Futóművek ASE
Rsz Sőrés Brigitta Debrecen 1977-05-24
Rsz Béki Zsolt Budapest 1977-11-12 férfi
Rsz Varga Imre Zoltán Debrecen 1976-05-21 Nincs férfi
Rsz Török István Balatonfüred 1990-07-28 Balatonfüredi Atlétikai Club férfi
Rsz id.Borbás Tibor Táplánszentkereszt 1956-06-18 Szombathelyi Futóklub férfi
Rsz Tóth Csilla Budapest 1969-12-19 MFSE
Rsz Szendrei-Szabó Kinga Kápolnásnyék 1982-09-29 Mozdulj erte
Rsz Csernus-Lukács Edina Szentes 1976-04-05
Rsz Kaszás Mária Budapest 1972-10-23
Rsz Gyetvai Szilvia Budapest 1972-07-18
Rsz Szalay Krisztián Budapest 1973-01-01 ZUGFLOW RUNNING TEAM férfi
Rsz Kapitány Antal Remeteszőlős 1963-05-25 férfi
Rsz Barczi Szilard Tesedikovo 1966-05-04 DOKi-team férfi
Rsz Hellenpárt Róbert Bácsbokod 1975-05-20 férfi
Rsz Vida Renátó Kiskunfélegyháza 1987-09-08 férfi
Rsz Böröndiné Móró Ildikó Litér 1982-06-22 SVSE
Rsz Földesi József Tapolca 1957-07-19 férfi
Rsz Nagy Gábor Szekszárd 1974-07-17 Alisca Runners férfi
Rsz Koczkás Zoltán Budapest 1971-01-08 RPPF Dupla KV férfi
Rsz Hámori Krisztina Gomba 1985-03-22 Ensport
Rsz Szuhi-Lestár Erika Esztergom 1980-02-18
Rsz Pozsgai Zsuzsa Királyszentistván 1978-11-26
Rsz Taksonyi Szilárd Szekszárd 1971-03-12 férfi
Rsz Kürti Zsanett Budapest 1978-04-05
Rsz Domán Gábor Tapolca 1960-02-16 Tapolcai Hónvéd SE férfi
Rsz Patkós Domán Fruzsina Tapolca 1993-09-02 Tapolcai Hónvéd SE
Rsz Földesi Zsolt Budapest 1982-06-04 Knorr-Bremse férfi
Rsz Füki Gyula Székesfehérvár 1971-08-14 férfi
Rsz Koncz Levente Budapest 1974-05-27 férfi
Rsz Tóth Bianka Bocska 1989-10-03
Rsz Herédi-Szabó Krisztina Szeged 1978-07-24 URH Szeged
Rsz Dörnyei András Táska 1989-07-18 férfi
Rsz Szőkéné Ursinyi Beatrix
Rsz Lázár-Komiszár Anita Veszprém 1979-12-01 Szőkéné Ursinyi Beatrix
Rsz Papdiné Dombi Mónika Pécs 1978-12-22 Fittbike SE
Rsz Gulyás Szabolcs Budapest 1977-01-15 férfi
Rsz Kiss Adrienne Budapest 1979-08-17 Mozdulj Érte Futókör
Rsz Hernádi László Győr 1976-04-26 Futóbarátok Győr férfi
Rsz Rúder Tímea Fót 1985-08-01
Rsz Pandur Krisztián Sellye 1977-03-23 férfi
Rsz Henglár György Budapest 1980-07-01 Henglár Team férfi
Rsz Váradi Zoltán Szedres 1966-07-23 férfi
Rsz Megyeri Péter Gödöllő 1968-07-05 Gödöllői Wado SE férfi
Rsz Forró Adrián Nagyfodémes 1976-09-15 férfi
Rsz Csákány Krisztina Győrújbarát 1971-12-12 Futóbarátok Győr
Rsz Herliné Salamon Piroska Fonyód 1969-11-01
Rsz Bogdán Gyuláné KATI Táska 1976-02-17 Mozdulj érte
Rsz Gasparik Tamás Nagypaka 1994.05.15 Bősi futoklub férfi
Rsz Szabó Andrea Hódmezővásárhely 1972.04.05 Pomázi Futó Bajnokok
Rsz Alcser Norbert Hédervár 1981.06.17 férfi
Rsz Müller Bernadett Budapest 1979.06.27
Rsz Cinkotai Klára Budapest 1977.02.27
Rsz Bara Éva Nemesvámos 1967.06.05
Rsz Kurucz Imre Karcag 1970-09-24 egyéni férfi
Rsz Dr.Mészáros Zsolt Isaszeg 1970.04.17 férfi
Rsz dr.Kottán Éva Isaszeg 1975.07.24
Rsz Gerbovits Mónika Andocs 1979.10.11 Mozdulj érte Futókör
Rsz Szabó Imi Isaszeg 1960.01.07 férfi
49 Pozderka Attila Budapest 1978.01.28 HASE férfi
Rsz Tóth Sándor Várpalota 1981.10.11 BAC férfi
Rsz Lennert Olgica Veszprém 1979.04.09 Vedac
Rsz Járfás Gyula Zalaháshágy 1975.06.07 ZALAEGERSZEGI ASZFALTSZAGGATOK SE. férfi
Rsz Szél Balázs Veszprém 1971.10.11 férfi
Rsz Tóth Gábor Budapest 1977.06.16 férfi
Rsz Horváth Krisztián Celldömölk 1974.07.12 férfi
Rsz Páldi Gábor Pusztavám 1975-06-27 Dragon Aqua Se. férfi
Rsz Juni Roland Székesfehérvár 1977-12-28 RenRunTeam férfi
Rsz Darabos Péter Budapest 1978-02-20 férfi
Rsz Lengyel Akos Budapest férfi
Rsz Kisgyörgy Monika Toulouse
Rsz Kassay Tímea Budapest 1977-02-05 Vitalitás Sportegyesület
Rsz Székely Loránd Kecskemét 1979-07-14 férfi
Rsz Czupor Szabolcs Várpalota Fitten várpalotáért se. férfi
Rsz Rebbenszki Gábor Budaörs férfi
Rsz Jung Ildikó Tamási
Rsz Bögi Sándor Vásárút Kefe Komárom férfi
Rsz Kaspár Máté Budapest férfi
Rsz Krisztián Ferenc Kiskubfélegyháza férfi
Rsz Farkas Ingrid Szepetnek
Rsz Beda Szabolcs Budapest 1977-06-27 Sashegyi Gepárdok férfi
Rsz Papp Antal Martfű 1971-05-31 férfi
Rsz Szekér Balázs Lenti 1986-09-06 Iszkiri Futóklub férfi
Rsz Török Benjamin Forest Budapest 1992-11-30 PTKE, Atlasz Sportegyesület férfi
Rsz Kosztenko Daria Budapest 1983-04-26 Plandurance
Rsz Janák Béla Lehnice 1972-08-28 Janákok férfi
Rsz Papp Antal Martfű 1971.05.31 férfi
Rsz Gulyás Csaba Budapest 1968.02.26 férfi
Rsz Maraffai Viktória Nagykovácsi 1987.03.21
Rsz Czövek Dóra Vivien Budapest 1991.09.05
Rsz Bene Mónika Budapest 1972.10.28
Rsz Kovacev Danijela Budapest 1986.10.21
Rsz Molnár József Szigetszentmiklós 1970.07.01 férfi
Rsz Szücs Lajos Velký Lég 1975.02.25 TJ Lehnice férfi
Rsz Drexler Gábor férfi
Rsz Zovát Csaba Budapest 1982.03.05 férfi
Rsz Tamási Krisztián Győr 1976-02-23 Beer Runners Hungary férfi
Rsz Márkus István Öcsi Szekszárd 1972-04-13 Kadarka Futóegyesület férfi
Rsz Peyer Zoltán Budapest 1980.05.17. férfi
Rsz Szalkai Zsolt Tapolca 1974-10-19 férfi
Rsz Sélley Gábor Budapest 1975-03-06 Flowrunners férfi
Rsz Papp Gergely 1986-09-18 Csécsei Team férfi
Csepely László Veszprém 1973-11-20 Futapét férfi
Szigetfy Ildikó Veszprém 1976-11-22 Futapét
Szász Eszter Budapest 1976.08.06 CoffeeRUN Sportegyesület
Szekeres Tibor Szekszárd 1966-06-02 férfi
Lojek Tibor Pécs 1960-05-20 FutaPécs férfi
Bencsik Nóra Székesfehérvár 1979-11-22 HYPOPOR®
Kozma András Győr 1980-04-15 férfi
Csábrák András Hosszúhetény 1980-12-15 Run Up! Team férfi
Krisztián Ferenc Kiskunfélegyháza 1973-10-02 férfi
Kóta Emőd Üröm 2020-07-07 férfi
Koncsár Andrea Veresegyház 1975-03-20
Bazsó Dàvid Ajka 1988-11-29 Stg ajka férfi
Lojek Tibor Pécs 1960-05-20 FutaPécs férfi
Nagy Gergely Budapest 1981-05-06 férfi
Páldi Gábor Pusztavám 1975-06-27 Dragon Aqua Se. férfi
Tóth-Varga Kecskemét 1985-12-20
Tóth Miklós Győr 1981-09-01 férfi
Gecse-Simon Orsolya Érd 1979-11-25 Runspiration
Lutz Mónika Budapest 1977.02.08
Németh Miklós Beled 1977.05.21 férfi
Némethné Soós Hajnalka Beled 1982.01.12
Stróhmajer János Nagyatád 1969.07.04 575 Team férfi
Stróhmajer Szilvia Nagyatád 1981.09.05 575 Team
Horvàth Zsolt Balatonalmàdi 1977.03.24 férfi
Pszota Attila Kiskőrös 1979.06.07 férfi
Tüdő Ferenc Székesfehérvár 1973.04.09 férfi
Gasparics Gábor Székesfehérvár 1980.03.26 férfi
Balogh Szabina Tapolca 1984.09.24
Bárkányi Győző Székkutas 1976.06.21 férfi

 

 

DUNA HOUSE 100k

 

Rsz Windisch Gergely Pilisjászfalu 1982-07-07 férfi
Rsz Gáspár Attila Biatorbágy 1980-05-04 férfi
Rsz Kauker Ákos Balatonszőlős 1971-03-02 BAC férfi
Rsz Polczer Tamás Úrhida 1982-08-17 Fehérvári Futótűz SE férfi
Rsz Hornich Tamás Mór 1979-07-29 Terepsportclub SE férfi
Rsz Árgyelán Krisztián Kétegyháza 1976-05-10 Fősör FC férfi
Rsz Ébner László Márkó 1968-06-13 Márkói Futó Egyesület férfi
Rsz Ferenczik Jocó Vértesboglár 1978-02-01 Lajkó team férfi
Rsz Harda Vivien Budapest 1993-02-14
Rsz Kiss Adrián Marcell Kaposvár 1986-12-09 férfi
Rsz Cseke Norbert Nagyacsád 1988.02.08 Cardiomax SE férfi
Rsz Fehér Tamás Tótvázsony 1985.03.16 Piros Team férfi
Rsz Fehérvári Kata Budapest 1982.10.10
Rsz Kelemen Anett Pilisvörösvár 1987.12.02
Rsz Belej-Fekete Bálint Budapest 1977.01.25 Ironteam SE férfi
Rsz Kovács Dóra Biatorbágy 1970.08.25 Kilométergyűjtők SE
Rsz Máténé Varju Edit Székesfehérvár 1971.10.03.
Rsz Geszti Péter Budapest 1986.01.09 férfi
Rsz
Rsz PappTünde
Rsz Wittmann János Dudar 1981.08.09 férfi
Rsz Reichsmann Gábor férfi
Rsz Kovács Ádám Budapest 1973.09.29 CoffeeRUN SE férfi
Rsz
Gáspár Péter Budapest 1981-01-19 Sashegyi Gepárdok férfi
Szabó Dávid Hereg 1993-05-05 férfi
Haraszti Tamás Székesfehérvár 1976.05.17 férfi

 

Special 80,45k

 

 

Rsz Csiha Yvette Budapest 1980-09-29 IronTeam SE
Rsz Ladányi Mónika Kecskemét 1980-09-19
Rsz Kun Meton Martina Lúč na Ostrove 1983-01-07 Bősi Futóklub
Rsz Képesi Attila Gabčíkovo 1993-07-29 Bősi Futóklub férfi
Rsz Méhes Dávid Patas 1990-02-01 Futamehes férfi
3 Zuba Peti Balatonalmádi Zuba Team férfi
Rsz Kadenszky Zsolt Pécel Péceli Párducok férfi
Rsz Szalai Károly Budapest férfi
Rsz dr Aranyi Erika Budapest
Rsz Fülöp Zsófia Veszprém
Rsz František Varga Dunajská Streda férfi
Rsz Bősze Boldizsár Vászoly férfi
Rsz Kucsera Tamás Dunaszerdahely Kucsera s. c férfi
Rsz Bella András Pápa Szombathelyi Futóklub férfi
Rsz Köteles Géza Budapest 1978.05.28 férfi
Rsz Dr Kónyi Attila Pécs 1967.08.22 férfi
Rsz Pánczél Viktória Rebeka Prevital
Rsz Pákozdi Dávid Budapest 1979.07.02 férfi
Rsz Vasas Levente Kecskemét 1981.12.22 férfi
Rsz Petróczi Márton Veszprém 1997-10-27 Balatonfüredi Atlétikai Club férfi
Sommer Zsolt Budapest 1971-01-15 Runberries. Geelon Cross Country Club. férfi
Vágó Boglárka Budapest 1985-01-05 Kanizsai Futóklub
Gáspár Péter Budapest 1981-01-19 Sashegyi Gepárdok férfi
KersnerKrisztina Veszprém 1972-08-13 SVSE
Kovács Zoltán Nemesvámos VTE férfi
Takács Csaba Pécel Péceli párducok férfi
Tamásné Bese Nóra Budapest 1981.06.09
Haraszti Tamás Székesfehérvár 1976.05.17 férfi

 

 

 

 5X10K CSAPATVÁLTÓ
Rsz Dögös Ötös Béni-Samu Eszter
Rugovicsné Végh Szilvia
Bonyhádi Szilvia
Szarvasné Répási Éva
Veingartner Ágnes
Rsz Have-Rock Burucs István
Mózes Péter
Burucs Tamás
Csapó István
Suhajda Attila
Rsz Örömfutók Helmeczi Zsuzsa
Puskás Erika
Nyikos Andi
Temesi Éva
Sándor Timi
Rsz Csepregi Trappolók Ravadich Zsolt
Ambrus Ferenc
Koósz Balázs
Marton Gábor
Németh Márk
Rsz DE Juhász Gábor
Aczél Ildikó
Fekete Eszter
Müllerné Taksonyi Julianna
Németh Ildikó
Rsz Öten körbe Molnár Gabriella
Békés Attila
Schneider Dorottya
 Havasi Bence
 Domokos Roland
Rsz HoltPont Novák Péter
Wohlram Enikő
Maka Alma Eszter
Bogdán Natália
Pándorfalvi Lilla
Rsz Orsi mondta Bakos Orsolya
Bakos Éva
Fekete Csilla
Fábián Dávid
Drávay Balázs
Rsz Slow Fox Pajor Mária Esztergomi Futóművek ASE
Radoszta Ildikó
Szekeresné W. Ilona
Markó Irén
Ágostonné D. Zsófia
Karcagi Mozduljos Utánfutók Barna Nelli
Lesják Brigitta
Kiss Adrienn
Halász Flórián
 

Gyerekfutam

Rsz Obermayer Hanna
Rsz Obermayer Bende Attila
Rsz Rebbenszki Gábor
Rsz
Rsz
Rsz
Rsz
Rsz
Rsz
Rsz
Rsz