Rajtlista

Prevital SzőlőskörPrevital Szőlőskör

rajtlista

A rajtlista folyamatosan frissül: 2019.09.01. A rajtszámok változtatásának a jogát fenntartjuk!

A rajtlistán mindenki rajtszámmal szerepel. Ha még nem fizetted be a nevezési díjat, akkor a helyszíni nevezésnél tudod átvenni a rajtszámodat!

 

 

 

 

HAMMER 50K ULTRA
Rsz Név Város Klub Szül. év
1 Maráz Zsuzsi
2 Csécsei Zoli Tárnok SZUFLA 1984
3 Horváth Krisztián Celldömölk 1974
4 Lendvai Attila Jászkarajenő 1973
5 Koczkás Zoltán Budapest RPPF 1971
6 Bella András Pápa Szombathelyi Futóklub 1983
7 Kadenszky Zsolt Pécel Péceli Párducok 1972
8 Vasas Levente Kecskemét 1981
9 Szántó Otília Keszthely 1989
10 Pszota Attila Kiskőrös 1979
11 Kapitány Antal Remeteszőlős 1963
12 Vanya Sándor Bonyhád 1964
13 Varga František Dunajská Streda 1973
14 Rácz Róbert László Kiskunhalas 1978
15 Kovács Dóra Biatorbágy Kilométergyűjtők SE 1970
16 Sélley Gábor Budapest Runberries 1975
17 Szabó Imi Isaszeg 1960
18 Móritz Piroska Biatorbágy 1971
19 Bögi Sándor Dunaszerdahely Ultramarathon Team BÖGI-SLOVAKIA 1952
20 Vlád Gábor Budapest Chinoin SC 1979
21 Csiky Andrea Dunaújváros 1973
22 Fekete Anita Veszprém 1982
23 Balázs László Hévíz 1970
24 Tóth Gábor Budapest 1977
25 Béki Zsolt Budapest 1977
26 Szabó Sándor Debrecen 1975
27 Árgyelán Krisztián Kétegyháza Fősör FC 1976
28 Szél Balázs Veszprém 1971
29 Martincsák Illés Budapest 1968
30 Kovács Melinda Budapest Margitszigeti Atlétikai Klub 1985
31 Bara Éva Nemesvámos 1967
32 Császi Ferenc Szolnok 1974
33 Szalai Károly Budapest 1974
34 Cziráki István Nagykanizsa 1986
35 Kóródi Ágnes Budapest 1980
36 Gódány Péter Óbudavár 1973
37 Csákány Krisztina Győrújbarát Futóbarátok Egyesület Győr 1971
38 Gulyás Szabolcs Budapest 1977
39 Mayer Gáborné Budapest 1969
40 Mayer Gábor Budapest 1966
41 Bősze Boldizsár Vászoly 1974
42 Oertel Nándor 42k 1977
43 László Gábor Komárom Komárom-Európa Futó Egyesület 1980
44 Pozderka Attila Budapest HASE 1978
45 Fülöp Zsófia Veszprém 1984
46 Bujtásné Tóth Erzsébet Balatonfüred 1974
47 Szücs Lajos Velký Lég (Szlovákia) TJ Lehnice 1975
48 Kucsera Tamás Dunaszerdahely Kucsera s. c 1976
49 Molnár Csaba Esztergom Esztergomi Triatlon Klub Se 1970
50 Gál András Debrecen 1968
51 Szundi Zoltán Délegyháza 1978
52 Dr. Bándli Bence Szentendre 1985
54 Horváth Attila Pápa Hódoska Triatlon 1967
55 Soós Péter Székesfehérvár Fehérvári Futótűz SE. 1970
56 Horváth Ildikó Esztergom Esztergomi Futóművek ASE 1979
57 Szabó Szilvia Szolnok 1992
58 Kelemen Anett Pilisvörösvár 1987
59 Horváth Balázs Szombathely 1975
60 Krisztián Ferenc Kecskemét 1973
61 Mérő Krisztián Pécel Péceli Párducok 1980
62 Kiss Balázs Pécs 1980
63 Fehérvári Katalin Budapest Runberries 1982
65 Györe Márk Tordas 1978
66 Kaszás Mária Budapest 1972
67 Farkas Ingrid Szepetnek 1984
68 Jáger Péter Celldömölk 575 TEAM 1989
69 Vinasi Stefan Cluj-Napoca 8×8 1988
 
70 Kárász László Zalavár 1982
71 Fóris Ágnes Gödöllő 1973
72 Kaspár Máté Budapest 1977
73 Szalai Miklós Esztergom Esztergomi Futóművek ASE 1976
74 Irényi András Budakalász 1963
75 Tamási Krisztián Győr 1976
76 Némethné Soós Hajnalka Beled 1982
77 Tarnóczy Martin Budapest 1989
78 Sallai Annamária Perkupa 1993
79 Gálik Ervin Szalka (Sk) Esztergomi Futóművek ASE 1970
80 Kozma Roland Tök Esztergomi Futóművek ASE 1991
81 Kállai Tamás Pécs 1972
82 Jung Ildikó Tamási 1973
83 Rihtarsic Alma ROGAŠOVCI (SLO) 1973
84 Koncz Levente Budapest 1974
85 BORUT SIHERLE ROGAŠOVCI (SLO) 1965
88 Csernus-Lukács Edina Szentes 1976
89 Naszvadi Gabriella Szekszárd 1973
90 Hernádi László Győr Futóbarátok Győr 1976
91 Szesztai-Szép Eszter Budapest 1978
93 Megyeri Péter Gödöllő Gödöllői Wado SE 1968
94 Köteles Géza Budapest 1978
95  Adam T.  Froemming Rochester (USA) 1979
96 Hajdu Mária Fót 1977
97 Pap Tamás Kiskőrös 1981
99 Takács Csaba Pécel Péceli Párducok 1973
100 Borsos József Csolnok Dorogi futókör 1970
102 Taksonyi Szilárd Szekszárd 1971
103 Csábrák András Hosszúhetény PEAC 1980
104 Kis Adrián Marcell Kaposvár 1986
107 Forgács-Hatházy Nikoletta Budapest 1991
108 Járfás Gyula Zalaháshágy zasz.se 1975
109 Matók Viktor Ónod HEGYALJA 2050SE 1988
110 Földesi József Tapolca 1957
112 Kovács Zoltán Nemesvámos VTE 1979
113 Kollár Sándor Őrbottyán 1970
114 Stróhmajer János Nagyatád 575 Team 1969
119 Németh Miklós Beled 1977
120 Szabó György Diósd 1962
121 Sövegjártó Etele Sóly 1970
122 Dr Kónyi Attila Pécs 1967
124 Francsics Zsolt Kiszsidány Szombathely futóklub 1973
125 Vass Melinda Budapest 1979
126 Mórocza Andrea Székesfehérvár 1991
127 Hajdu Krisztina Szombathely 1971
128
129 Vágó Boglárka Budapest 1985
130 Zalka Péter Budapest 1971
131 Szegedi Tamás Veszprém OBSz 1974
132 Horváth Zsolt Balatonalmádi
133 Lakatosné Varga Mária Nyergesújfalu 1970
134 Ökrös Csaba Kecskemét
135 Makovi Péter 1971
137 Wittman János Veszprém 1981
4213 Tomaj László Szombathely 1974
 
 
WATCHMAN FÉLMARATON
2101 Spengler Adrienne Törökbálint Suhanj Alapítvány 1980
2102 Pálvölgyi Titanilla Ágfalva 1977
2103 Ligetiné Mráz Eszter Pátka 1975
2104 Marton Krisztina Siófok 1978
2105 Lőrincz-Domokos Irénke 1966
2106 Möbius Zsuzsanna Siófok 1962
2107 Gönczöl Csaba Várpalota 1982
2108 Bálint Zsolt Szekszárd 1973
2109 Gódány Anna Óbudavár 1976
2110 Vajda Mónika Dunakeszi Futeam SE 1976
2111 Horsa Pál Székesfehérvár 1976
2112 Borbélyné Ács Tünde Balatonszabadi Mozdul érte! 1970
2113 Klézli Erika Szekszárd 1972
2114 Élő Tamásné Ági Csorna 1961
2115 Tóth Alexandra Szekszárd 1991
2116 Kovacev Danijela Budapest 1986
2117 Tóth Helga Balatonfüred 1968
2118 Tam Gabriella Szekszárd 1967
2119 Tichy Andrea Budapest 1962
2120 Varga Péter István Budapest 1977
2121 Bella Annamária Sopron 1979
2122 Tóth Csilla Budapest 1969
2123 Fehérvári László Gétye 1977
2124 Cinkotai Klára 1977
 2125 Dr. Aranyi Erika Budapest 1975
2126 Lengyel Ákos Budapest 1974
2127 Csomor Renáta Bakonybél 1986
2128 Kucsera Dávid Dunaszerdahely Kucsera s. c 2003
2129 Szobonya Gergő Nyúl Honvéd Arrabona SE 1978
2130 Dr. Kottán Éva Isaszeg 1975
2131 Dr. Mészáros Zsolt Isaszeg 1970
2132 Janák Béla Lehnice/Szlovákia 1972
2133 Négyesi Noémi Esztergom 2001
2134 Kaszanyi Barbara Iszkaszentgyörgy Elevenek Futóklub 1974
2135 Papp Franciska Budapest 1989
2136 Koncz Mercédesz Győrújbarát 1995
2137 Konczné Nagy Andrea Győrújbarát 1969
2138 Mosonyi János Gödöllő 1965
2139 Érdy Gábor Esztergom Esztergomi Futóművek ASE 1967
2140 Fehérvári Dániel Pál Tárnok 1981
2141 Kis Éva Esztergom Esztergomi Futóművek ASE 1963
2142 Pásztor Zsuzsanna Esztergom Esztergomi Futóművek ASE 1976
2143 Vidra Eszter Esztergom Esztergomi Futóművek ASE 1979
2145 Fülöp Iván Esztergom Esztergomi Futóművek ASE 1970
2146 Temesi Attila Esztergom Esztergomi Futóművek ASE 1971
2147 Bacsa Ildikó Budapest 1969
2148 Nyirati Rita Baja Esztergomi Futóművek ASE 1968
2149 Harangozó József Mór 1952
2150 Both Krisztina Kecskemét 1971
2151 Nagy Róbert Litér 1982
2152 Szigeti Ildikó Ajka Tovafutók 1965
2153 Juhász Nándor Budapest 1987
2154 Balics Ákos Győr Szőlősi Cuvée 1989
2155 Jani Péter Zirc 1982
2156 Vida Renato Kiskunfélegyháza 1987
2157 Sáringer Gyula Nyúl 1978
2158 Stáhl László Ajka Tovafutók 1970
2159 Simon Boglárka Budapest 1983
2160 Karádi Csaba Balatonfüred 1970
2161 Dorka Péter Szeged 1971
2162 Siklódi Enikő Budapest 1969
2163 Jencski Tamás Várpalota Elevenek 1980
2164 Nagy András Balatonudvari Kilométergyűjtők SE 1979
2165 Haris Caba Siófok 1974
2166 Erdei Klári Nagykőrös 1972
2167 Sárossy Zsombor Veszprém 2002
2168 Preininger István Ajka Tovafutók SE 1972
2169 Hellinger Balázs Diósd 1974
2170 Sárközi Zoltán Balatonfüred 1967
2171 Tóth Sándor Várpalota Magányos Farkasok 1981
2172 Mitru László Csókakő 1953
2173 Páll Szabolcs Budapest 1996
2174 Szabó Klaudia Ajka 1980
2175 Sashalmi Tihamér Ajka 1968
2176 Resze Norbert Zánka 1981
2177 Árvai Edina Esztergom Esztergomi Futóművek 1977
2178 Kürti Zsanett Budapest 1978
2179 Csepregi Laci Vácduka 1983
2180 Hetesi Zsófia Szakály 1995
2181 Kiss Judit Balatonfüred 1992
2182 Molnár Ákos Alsóörs 1988
2183 Kovacs Loránd Ajka Tovafutók SE 1978
2184 Juhász Nándor Budapest 1987
2185 Janitsáry András Budapest 1971
2186 Csere Szilvia Budapest 1971
2187 Albert Hunor Kovászna
2188 dr. Vereckei Kálmán Esztergom Esztergomi Futóművek 1963
2189 Irényi András Budakalász 1963
2190 Fehérváriné Tóth Bernadett Tárnok 1983
2191 Serkédi Zsuzsanna Budapest 1985
2192 Ódor Gábor Nárai Szombathelyi futó klub 1968
2193 Lengyel Róbert Szeged 1982
2194 Pete Zoltán Székesfehérvár 1974
101 Drelyó Ági Budapest CsonTeam 1977
2195 Györgyi Gábor Budakalász 1976
2196 Endrédi Balázs Budapest 1974
64 Csőke Erika Mór 1976
THETIS BIRTOK 10K
1001 Máténé Sarkadí Edina Szank 1977
1002 Máté Vivien Szank 1999
1003 Targuba László Zalaegerszeg 1979
1004 Gódány Levente Óbudavár 2005
1005 Gál Andrea Budapest Kilométergyűjtők SE 1974
1006 Koren Pál Budapest Futapest 1953
1007 Szabóné László Lilla Veszprém 1979
1008 Szabó György Veszprém
1009 Lukovics Péter Veszprém-Gyulafirátót 1979
1010 Kolonics Tamás Nagykanizsa Kanizsai Futóklub 1971
1011 Richterné Réti Andrea Győrzámoly 1972
1012 Sipőcz Zoltán Budapest 1981
1013 Mészáros-Bóna Anett Balatonfüred csonTeam 1984
1014 Rubesch Gábor Budapest 1964
1015 Ujlaki Alfonz Ajka Tovafutók 1958
1016 Szám Lajos Tapolca Veszprém Bridzs SE 1956
1017 Abány Klára Balatonfüred 1976
1018 Szerencsés Tamás Esztergom Esztergomi Futóművek ASE 1975
1019 Püsök Éva Esztergom Esztergomi Futóművek ASE 1981
1020 Réfi Ferenc Balatonakali 1973
1021 Réfi-Nagy Alexandra Balatonakali 1976
1022 Baráth Edit Balatonszőlős 1979
1023 Klepeiszné Tóth Éva Balatonszőlős 1969
1024 Hesszné Tóth Veronika Balatonszőlős 1975
1025 Nagy Zsuzsanna Balatonszőlős 1986
1026 Tóth Bettina Balatonszőlős 1996
1027 Rédling János Balatonszőlős 1977
1028 Parrag-Fekete Réka Herend 1986
1029 Farkasné Bertus Andrea Halimba 1979
1030 Nyevrikel Lajos Csetény 1975
1031 Gulyás András Budapest Suhanj! 2004
1032 Gulyás Zoltán Budapest Suhanj! 1974
1033 Hadnagy-Volf Mónika Tímea Kisbér 1983
1034 Véghelyi Anita Veszprém 1971
1035 Bajnai Blanka Dörgicse 1982
1036 Szőkéné Ursinyi Beatrix Várpalota 1974
1037 Komiszár Anita Veszprém 1979
1038 Venczel Virág Várpalota FUTAPÉT SE 1980
1039 Lennert Olgica Veszprém VEDAC 1979
1040 Berkes Melinda Kisbér 1990
1041 Vitéz Kata Tab 1980
1042 Oertel-Zala Veronika 1980
1043 Bánfai Beáta Budapest 1979
1044 Tóth Karolina Kaposvár 1975
1045 Szollár Ildikó Siófok 1961
1046 Resze-Teklovics Barbara Zánka 1980
1047 Bíró Zsolt Dudar 1979
1048 Csatóné Valkai Lídia Budapest 1974
1049 Darabos Péter Budapest 1978
1050 Farkas Vanessza Halimba 2005
1051 Ördögh Anita Szigetszentmiklós 1977
1052 Juhász Erika Szigetszentmiklós 1982
1053 Németh Damján Kaposvár 1982
1054 Mihályi Sándor Székesfehérvár 1973
1055 Keller Pál Vámosszabadi 1967
1056 Holczmann Balázs Dudar 1980
1057 Geiger Norbert Miklósi 1974
1058 Görcsi Frigyes Zalaapáti 1971
1059 Málics Hajnalka Hottó 1995
1060 Nyírő Gábor Várpalota 1981
1061 Mellárné Mikolics Judit Várpalota 1976
1062 Varga Katalin Sárbogárd 1977
1063 Baloghné Németh Alexandra Pápa 1987
1064 Mara Viorel Chisineu-Cris TEAM MARA 1976
1065 Mara Fabian Mario Chisineu-Cris TEAM MARA 2004
1066 Német-Bucsi István Úrhida Úrhida Triatlon 1977
1067 Eiserle Judit Várpalota 1968
1068 Ramasz László Ajka 1986
1069 Vilman Tibor Ajka  TovaFutók 1982
1070 Gaál Zoltán Budapest 1981
1071 Hornyák Viktória Budapest 1979
1072 Preininger-Horváth Edina Ajka Tovafutók SE 1972
1073 Csatóné Valkai Lídia Budapest 1977
1074 Antal Gréta Pécs 1991
1075 Friedmann Melinda Nyúl 1976
1076 Kisgyörgy Mónika
1077 Nagy Emese Szigetszentmiklós 1972
2144 Kövesdi Krisztina Esztergom Esztergomi Futóművek ASE 1973
REHÁK MARATON
4201 Madár Károly Zoltán Veszprém 1966
4202 Szabó Bálint Óbudavár 1976
4203 Czupor Szabolcs Várpalota Fitten várpalotáért SE 1978
4204 Papp Antal Martfű 1971
4205 Fodor Katalin Hajmáskér Csilla fitnesz 1974
4206 Apáti Veronika Somogysárd 1984
4207 Olasz Zoltán Hatvan Mustang Trail Team SE 1973
4208 Szabó Judit
4209 Jándi-Kovács Krisztina Bonyhád 1990
4210
4211 Szabó Bálint Train4Gain 1976
4212 Bradanovits Ágota Várpalota VTE 1985
4214 Győri Bernadett Nagyatád 1985
4242 Dr Fügedi Szilvia 1971
SHOESMAN NYOLCADMARATON
501 Ruzsicska Ildikó 1969
502 Szücs Peti 1981
503 Illés Eni 1989
504 Eszes Andrea Kistarcsa 1977
505 Rubesch Bea Budapest 1970
506 Tóth Enikő Balatonfüred 1988
507 Erdei Csilla Budapest 1975
508 Béki-Csintalan Erika Budapest Angyalcipők 1984
509 Csikós Krisztina Németbánya 1968
510 Szeifer Zoltán Nagyvázsony 1982
511 Szobonya Adrienn Nyúl Honvéd Arrabona SE 1991
512 Hadnagy Attila Kisbér 1984
513 Polgár Krisztina Ják 1981
514 Szalczer Ágnes Várpalota 1979
515 Harangi Brigitta Tés 1977
516 Harman Beatrix Budapest 1985
517 Kertész Hajnalka Székesfehérvár 1991
518 Kozák Rózsa Székesfehérvár 1965
519 Laki Boglárka Fehérvárcsurgó 2009
520 Kurucz Eszter Zalaapáti 1982
521 Hargitai János Budapest 1974
522 Hargitai Artúr Budapest 2007
523 Tóth Mária Zsuzsanna Várpalota 1981
524 Német-Bucsi Boglárka Úrhida Úrhida Triatlon 2007
525 Német-Bucsi Áron Úrhida Úrhida Triatlon 2009
527 Bognár Katalin Úrhida 1979
528 Kántor Krisztián Zánka 1979
529 Kajdi László Hegymagas 1988
530 Dombai Dóra Budapest 1989
531 Pappné Hodula Krisztina Tés 1974
532 Bertalanné Sinkovics Boglárka Kővágóörs 1985
533 Házas Ildikó Andocs 1995
534 Bartis Hajnalka Balatonfüred 2003
535 Csábrák-Gonda Kata Hosszúhetény FutaPécs 1984
542 Szatmáry Évi 1980
DUNAHOUSE 100K
53 Hostyánszki László Budapest 1970
86 Dobos Kornél Polgárdi 1989
87 Kormány László Nagyhalász 1982
92 Kauker Ákos Balatonszőlős 1971
98 Ferenczik József Vértesboglár 1978
105 Belej Fekete Balint Budapest Ironteam SE 1977
106 Krausz István Dunaújváros Esztergomi Futóművek 1952
111 Kovács Ádám Budapest CoffeeRUN SE 1973
116 Máténé Varjú Edit
117 Huszák Katalin
118 Nagy Hajnalka Tünde
123 Spisák Emil Szolnok Szolnok MH. 2KRDD 1977
136 Bruckner Barna Balatonfüred 1971
BARICSKA 5X10K CSAPATVÁLTÓ
V01 DE Juhász Gábor
Németh Ildikó
Müllerné Taksonyi Julcsi
Aczél Ildi
Fekete Eszter
V02 Karcagi Utánfutók Csigerné Szabó Ilona
Lesják Brigitta
Kurucz Imre
Barna Nelli
Kiss Adrienne
V03 Mozdulj éhgyomorra Szücsné Gerbovits Mónika
Begidsán Melinda
Halász Flórián
 
 
V04 Dögös Ötös Béni-Samu Eszter
Rugovicsné Végh Szilvia
Bonyhádi Szilvia
Szarvasné Répási Éva
Veingartner Ágnes
V05 Have-Rock Burucs István
Burucs Zoltán
Burucs Tamás
Csapó István
Suhajda Attila
V06 Fuss el Rácz Andrea
Tóth Eszter
Tóth Miklós
Strancz János
Csöndes Dániel
V07 Beep Beep Duo Molnár Gabriella
Békés Attila
 
 
 
V08 Örömfutók Helmeczi Zsuzsa
Puskás Erika
Nyikos Andi
Temesi Éva
Sándor Timi
V09 Slow Fox Vereckei Réka
Pajor Mária
Markó Irén
Radoszta Ildikó
Vereckeiné Farkas Mónika
V10 Aszfaltszaggatók Kauker Barbara
Mészáros Nóra
Péter Veronika
Kósa Benedek
Balogh Patrik
V11 Orsi mondta Bakos Orsolya
Puszta Viktória
Fekete Csilla
Fábián Dávid
Drávay Balázs
V12 BFC Kilométerszüretelő fiúk Sövegjártó Etele
Fábri László
Rehák Zsolt
Rákosy Zoltán
Kurucz Balázs
V13 BFC Kilométerszüretelő lányok Salamon Edina
Bujtásné Tóth Erzsébet
Kurucz Réka
Kovács Zsuzsanna
Sándor Zsuzsanna
V14 Csepregi Trappolók Ravadich Zsolt
Ambrus Ferenc
Koósz Balázs
Németh Márk
Marton Gábor
V15 BakaLinák Horváth Alíz
Mihályfi Ágnes
Birkás Renáta
Schneider Dóra
Farkas Anita
V16 Bakafiúk Bukovinszki Zsolt
Nagy Péter
Orosz Dániel
Nagy Sándor
Patyi Mihály
V17 Sportos Fiatalok Eller Johanna
Horváth Gyöngyi
Benkő Anita
Borda János
Pálfy Antal
V18 RunBogárd Kun Szabolcs
Sándor Kata
 
V19 Funthomas Band Görög Dániel
Pálffy Károly
Kovács Gabriella
Prei Gábor
V20 Napló Bényi-Virág Rita
Bényi Kálmán
Finta Péter
Szabadfi Péter
Horváth Gábor

 

 

Riska gyerekfutam

GYF01 Tóth Zoé Várpalota 2015
GYF02 Szobonya Nimród 2013
GYF03 Szobonya Zente 2015
GYF04 Ligeti Dávid
Marosán Naja Budapest 2011
Szőcs-Böröcz Flóra 2011
Illés Adrián 2007
KIss Inez
Karádi Zoé
Bálint Dávid 2011
Plank Csanád
Novák Áron 2013
Novák Bence 2011
Mészáros Kitti 2016
 Mészáros Jázmin 2013
Giczi Bálint 2010
Nagy Zselyke 2011
Vitéz Barnabás 2010
Németh Fanni 2012
Németh Lilien Rozália 2013
Nagy Réka Tab Happ Fut 2011
Bene Magor 2016
 Lennert Ádám 2008
Mórocz László 2016
Oertel Alex 2013
Oertel Erik 2015
Csapó Lara 2013
Nemes Szilvia Hanna 2011
Ulrich Dóra 2011
Cziráki Roland 2012
Schubert Veronika 2013
Schubert Magdolna 2016
Sáringer Péter 2013