A rajtlistát hetente frissítjük. Utolsó frissítés: utalás március 3. – bankkártya 03.16

Ha problémát észlesz, vagy nem találod magad rajta, kérünk, hogy írj Eszternek az info@rundevu.hu email címre!

Nyolcadmaraton

 

Rsz Név Város Klub
Rsz Malek Ágnes Budapest
Rsz Vida Györgyi Alsóörs
Rsz Mohay-Vaszary Borbála Balatonfüred
Rsz Kósa László Székesfehérvár
Rsz Kósa Éva Székesfehérvár
Rsz Földeák S Éva Balatonfüred
Rsz Földeák Lajos Balatonfüred
Rsz Göller Edit Veszprém
Rsz Sinkovics Ferenc Balatonrendes
Rsz Kertész Hajnalka Székesfehérvár
Rsz Macher Dorottya Győr
Rsz Bene Viktória Veszprém-Kádárta Magyar Canicross SE
Rsz Szigetfi Dominik Veszprém
Rsz Hadnagy Attila Kisbér STG Kisbér
Rsz Keller Dávid
Rsz Parragh Fekete Réka Herend
Rsz Hadnagy-Volf Mónika Tímea Kisbér STG Kisbér
Rsz Kutasi Piroska Budapest
Rsz Biró Krisztián Veszprém-Gyulafirátót
Rsz Bálint Zsolt Szekszárd
Rsz Bihari Rita Várpalota
Rsz Garami Zoltán Várpalota
Rsz Tamás Attiláné Erzsike Szentgál
Rsz Tamás Eszter Szentgál
Rsz Saly Monika Püspökszilágy
Rsz Várkonyi-Nickel Réka Nagymaros
Rsz Várkonyi-Nickel Róza Nagymaros
Rsz Rubesch  Bea Budapest
Rsz Kárpáti Dóra Jászberény
Rsz Sulyok Katalin Szeged
Rsz Schuller Erzsébet Várpalota
Rsz Reményi Zsuzsanna Székesfehérvár
Rsz Ökrös Tamás Üröm
Rsz Kurucz József Göd
Rsz Molnár Ágnes Budapest 17. Kerület
Rsz Taskó Péterné Szombathely
Rsz Besenyei Andrea Ács
Rsz Szekeres Anna Budapest
Rsz dr. Korbuly Tamás Budapest
Rsz Horváth Tamás Szombathely
Rsz Szabó Rafael Solymár
Rsz Kinyikné Szabó Tünde Leányvár
Rsz
Rsz
Rsz
Rsz
Rsz
Rsz
Rsz
Rsz
Rsz

 

 

Negyedmaraton

 

Rsz Név Város Klub
Rsz Varga Leonóra Várpalota
Rsz Móricz Mónika Cserhátsurány
Rsz Ujlaki Alfonz Ajka Tovafutók
Rsz Farkasné Bertus Andrea Tünde Halimba Ajka Tovafutók SE
Rsz Demény Hajnalka Zirc Mozdulj érte
Rsz Szücsné Gerbovits Mónika Andocs Mozdulj érte Futókör
Rsz Bagdi Lívia Pápa
Rsz Tardos-Hankó Eszter Ajka
Rsz Bognár Brigitta Várpalota
Rsz Szolnoki Viktòria Budaörs
Rsz Bertalanné Sinkovics Boglárka Kővágóörs
Rsz Csitei Tímea Veszprém
Rsz Kárpáti László Budapest
Rsz Németh Attila Győr
Rsz Herczeg Zsuzsa Nemesvámos
Rsz Solymosné Révész Renáta Budapest
Rsz Gorza István Táplánszentkereszt
Rsz Karsai Krisztina Győr
Rsz Leskó Laura Győr
Rsz Petró Ildikó Ajka
Rsz Varga Tímea Győr
Rsz Macher Sándor Győr
Rsz Bódainé Fülöp Anikó Siófok
Rsz Kiss Melinda Paloznak
Rsz Tobak Veronika Veszprém
Rsz Polgár Krisztina Ják
Rsz Molnár István Székesfehérvár K9
Rsz Kránitz Bendegúz Sopron
Rsz Nagy Gábor Budapest
Rsz Hamerli Csenge Veszprém VTE
Rsz Hamerli Luca Veszprém VTE
Rsz  Bara Éva Nemesvámos
Rsz Zeitler Tünde Dunaharaszti
Rsz Mázás Kinga Dunaújváros
Rsz Móger Kinga Dunaújváros
Rsz Fenyvesiné Geipl Krisztina Veszprém CsonTeam
Rsz Tósoki Judit Hajmáskér
Rsz Vázsonyi Veronika Hajmáskér
Rsz Mohay-Vaszary Tamás Balatonfüred
Rsz Mohay-Vaszary Boglárka Balatonfüred
Rsz Nagy Katalin Szilvia Sopron
Rsz Serfőző Ágnes Tótkomlós
Rsz Bajusz Borbála Budapest Runberries
Rsz PÉTER VERONIKA Budaörs
Rsz Nagy Gergely Sopron
Rsz Szücs Zoltán Ráckeve
Rsz Tóth Enikő Szeleste
Rsz Kaszás Szilvia Ajka
Rsz Kerekes Gábor Nagyvázsony
Rsz Rubesch Gábor Budapest
Rsz Kovács Gábor Dunaharaszti
Rsz Wágner Krisztina Dunaharaszti
Rsz Czeczeli Bende Szombathely SZOESE
Rsz Ottófi Edit Győr
Rsz Bendula-Németh Judit Dunaújváros
Rsz Nagy Marianna Budapest RUNBERRIES
Rsz Gere Alexandra Balatonszentgyörgy
Rsz Somogyi Andrea Börcs
Rsz Szigeti Ákos Ajka
Rsz Szabó Ferenc István Székesfehérvár
Rsz Szabó Lajos Páty
Rsz Rozsnyai Réka Páty
Rsz Jáger Szilvia Csömör
Rsz Ökrösné Balla Arabella Kinga Üröm
Rsz Kurucz-Gogola Timea Göd
Rsz Schmidt Péter Budapest
Rsz Geri Andrea Ajka
Rsz Rába Renáta Judit Szombathely
Rsz de Rivó Beatrix Szombathely
Rsz Csizmadia Eszter Csetény
Rsz Kaszab Gábor Budapest
Rsz Rajna Beatrix Győr
Rsz Horváth Eszter Győr
Rsz Tornai-Camille Rita Győr
Rsz Balogh Tamás András Sárvár
Rsz Fehér Judit Veszprém
Rsz Székely Nóra Székesfehérvár

 

Félmaraton

 

Rsz Név Város Klub
Rsz André Zsolt Budapest
Rsz Képiró László Nagykovácsi
Rsz Klézli Erika Szekszárd
Rsz Tóth Helga Balatonfüred
Rsz Pintér László Sárvár
Rsz Szigeti Ildikó Ajka Tovafutók
Rsz Szente Benjámin Balatonfüred
Rsz Karádi Csaba Balatonfüred
Rsz
Rsz Dr Mojzes Szonja Celldömölk Mozdulj Érte
Rsz Pintér László Sárvár
Rsz Takács Balázs Csömör
Rsz Bíró Erzsébet Budapest
Rsz Kiszel György Budapest
Rsz Hédl-Csefkó Marianna Veszprém
Rsz Zuba Peti Balatonalmádi Zuba Team
Rsz Barabás Áron Budapest
Rsz Varga Tibor Várpalota
Rsz Hamerli Péter Veszprém VTE
Rsz Brassay Réka Veszprém VTE
Rsz Lennert Olgica Veszprém VEDAC
Rsz Szobonya Gergő Nyúl
Rsz Tóth Sándor Várpalota GYAC
Rsz Csorba Zsuzsanna Dunaújváros
Rsz Pressing Balázs Balatonfüred
Rsz Csonkiné Frank Szilvia Székesfehérvár
Rsz Antalka Zsolt Budapest
Rsz Antalka Zsoltné Budapest
Rsz Rotteknè Deàk Ildikó Vácduka
Rsz Ács Ibolya Tab
Rsz Kazi-Joósz Edina Gödöllő
Rsz Balaton Edit Imrehegy Mozdulj Érte futókör
Rsz Gombai Zsuzsanna Budapest
Rsz Szobonya Adrienn Nyúl Honvéd Arrabona SE
Rsz Czeczeli Róbert Szombathely
Rsz Németh Csaba Dunaújváros Futaújváros
Rsz Szücs Rebeka Várpalota
Rsz Csomor Renáta Bakonybél
Rsz Kovács Imre Székesfehérvár
Rsz Bajor Beáta Budapest
Rsz Szücs Ferenc Várpalota
Rsz Sziráki-Gruber Petra Budapest
Rsz Somogyi Bence Börcs
Rsz Somogyi Lajos Börcs
Rsz Tolokán Adrienn Vácduka
Rsz Soltész Judit Budapest
Rsz Kucsera Tamás Dunaszerdahely Balatonfüredi Atlétikai Club
Rsz Dr.Mészáros Zsolt Isaszeg
Rsz Kottán Éva Isaszeg
Rsz Sipos Bálint Győr
Rsz Sütő Mária Vác
Rsz Pili Zoltán Pilisborosjenő
Rsz Zarzitzki Csilla Pilisborosjenő

 

Mi a véleményed? Írd meg nekünk!