Szerelmes Füred páros és egyéni futóverseny 2020. február 15. szombat

A listát hetente frissítjük, ha problémát észlelsz vagy nem szerepelsz rajta, akkor írj Eszternek az info[kukac]rundevu.hu email címre! Utolsó frissítés – utalás: 02.13 – bankkártyás fizetés: 02.13.

Thetis - Balatonfüred-Balatonszőlős

Páros /Együtt futunk kategória:

 

Rsz.     Csapatnév Versenyszám
2017 Chapmpions Kovács Koko István Garami Kata #katakoko Páros váltó
2018-2019 Champions Szabó Tünde Barna Tamás Koala Páros váltó
2 Turós Izabella Iván László ULTRAwoman&IRONman Páros váltó
3 Kálmán Teréz Szilvási Péter Chickenlegs Páros váltó
4 Kovács Erika Boda József Kötöttpályások Páros váltó
5 Lojánné Tihanyi Melinda Loján Balázs MeliBali Páros váltó
6 Gacsal Ilona Szegedi Csaba Run40+ Páros váltó
7 Vargáné Bokor Bernadett Varga Gábor Vargáék Páros váltó
8 Huszár Anita Bokros Ferenc Anita&Ferenc Páros váltó
9 Kiss Zsófia Kulcsár Ákos Bolondok Páros váltó
10 dr. Gaál Eszter Molnár Ferenc Eszti&Fecó Páros váltó
11 Forgách Réka Geiszkopf Roland Játékos mandarinmagok Páros váltó
12 Borbélyné dr. Gyulavári Edina Borbély Attila Too late to stop Páros váltó
13 Benczúrné Krajcsirovits Kinga Benczúr Béla Kingus & Bélus Páros váltó
14
15 Szabó Mercédesz Szentpéteri Zsolt Szentpéteri – Szabó Együtt futunk
16 Gyüre Orsolya Csörge Szabolcs Zsófika és Józsika Páros váltó
17 Rozsnyói Fruzsina Beluch Dániel Fruni Páros váltó
18 Hardi Szilvia Krén Zoltán Jó lesz! Páros váltó
19 Verók Mónika Kernbaum Ákos Zoltán Csipet Csapat Páros váltó
20 Harninger Tamara Vachtler Ferenc FutóBolondok Páros váltó
21 Bartha Mirella Orsolya Marton János Mátészülei Páros váltó
22 Deimel Petra Deimel Dávid D&P Páros váltó
23 Miklós Regina Béd Flórián Elveszettek Páros váltó
24 Tóth Zsuzsanna Koczka András Koczkáék Páros váltó
25 Lajtai Edit Baukál Gábor Apacsok Páros váltó
26 Radó Júlia Radó Tamás Borsó meg a Héja Páros váltó
27 Spengler Adrienne Spengler Zoltán Spenglers Team Páros váltó
28 Nagy Beatrix Zebegényi Tibor A végtelenbe és tovább Páros váltó
29 Szobonya Adrienn Szobonya Gergő Mr & Mrs Sz. Páros váltó
30 Zarzitzki Csilla Pili Zoltán Ugrifüleses Páros váltó
31 Varga Bettina Virág Pál Lovers Runners Páros váltó
32 Antalka Zsoltné Antalka Zsolt Fitten Együtt futunk
33 Veres Vincéné Veres Vince VeresKék Páros váltó
34 Purgel Nikolett Vörös Norbert N&N Együtt futunk
35 Karaivanovné Simon Anikó Karaivanov Kálmán Együtt futunk
36 Mátyás-Kovács Orsolya Mátyás Kristóf Cukik Együtt futunk
37 Haróth Csilla Kiss Bernát Csi-Be Love Team Páros váltó
38 Oláh Tímea Janicska Antal Szárnyaló Páros Páros váltó
39 Kothencz Fanni Orosz Norbert BestRunnerCouple Együtt futunk
40 Juhász Nikolett dr. Jámbor Péter Gábor VadLaw Együtt futunk
41 Csiky Dóra Juhász Zoltán Tutuk Együtt futunk
42 Minya Zita Minya Gábor Zita Gábor Páros váltó
43 Kolláth Anna Szekeres Kristóf Mr. & Mrs. Mightyfine Együtt futunk
44 Békési Márti Várdai Zoltán Kenguru Team Együtt futunk
45 Balogh Mária Fülöp István Lángoskák Együtt futunk
46
47 Varga Ágnes Oláh Károly Majd egyszer célba érünk Együtt futunk
48 Gyalókay Katalin Rácz László Kifli-TEAM Együtt futunk
49 Fodorné Molnár Alíz Fodor József Fodor Együtt futunk
50 Tóth Erika Szalma Richard Stricsi Együtt futunk
51 Siposné Tóth Irén Edit Sipos Zsolt Sip\’s Együtt futunk
52 Varga András dr Jáger Tibor Együtt futunk
53 Görög Erzsébet Szentkatolnai Gábor L&GTeam Együtt futunk
54 Bornemissza Adrienn Kovács Gergő CsakAzértIs Együtt futunk
55 Grósz Henrietta Molnár Ákos Running monkeys Páros váltó
56 Kántor Lászlóné Kántor László Szerelmes Futrinkák Együtt futunk
57 Csorba Judit Szabó András Csücsicsapat Együtt futunk
58 Pilisi Edit Halmosi Balázs Kincsek Együtt futunk
59 Muráncsik Anett Gaál Krisztián #makiék Együtt futunk
60 Nuszpl Judit Vécsey Zsadány FLIGBY Együtt futunk
61 Floszperger Lívia Szollár Zsolt LiZso73 Együtt futunk
62 Balogh Szilvia Balogh Zoltán ZEKI páros váltó
63 Kovács Noémi Heinczinger Zorán MiciPanda duó Együtt futunk
64 Békési Mária Janocsek Ferenc Marcsi és Feri Együtt futunk
65
66 Hegedűsné Harsányi Szilvia Hegedűs János Hegedűs család Együtt futunk
67 Kiss Hajnalka Vidra Gyula kissvidra Együtt futunk
68 Sütő Nóra Nagy István  Január22 Páros váltó
69 Kovács Ildikó Nagy Tibor Tibi&Ildi Páros váltó
70 Livagyin Zsoltné Livagyin Zsolt Szuper kettes Együtt futunk
71 Csordás Adrienn Tóth Sándor AdriPufi Team Együtt futunk
72 Darida Julianna Molnár Dénes Tüzesek Együtt futunk
73 Timkó-Lautner Zsófia Timkó Gábor TimLa Együtt futunk
74 Szigeti Éva Kozálk Ferenc Együtt futunk
75 Kazi-Joósz Edina Kazi János Vince Bódottá’ Páros váltó
76 Lipcsei Barbara Somogyi József Fürge Nyulak Páros váltó
77 Kárpátiné Toronyi Ilona Kárpáti Zoltán Ilona&Zoli Együtt futunk
78 Horváth Evelin Szűcs Tamás Együtt futunk
79 Deres Teodóra Szabó Balázs Bogyesztáni bomba brigád Páros váltó
80 Szabó Eszter Lányi Krisztián Sportos fókák Együtt futunk
81 Bálint Tünde Federics Péter TTMM Együtt futunk
82 Farkasné Tóth Beáta Farkas Imre Gerbils in Luv Együtt futunk
83 Borzas Virág Maternik András SEATisták Együtt futunk
84 Takács Era Bodnár Adrián Együtt futunk
85 Fehér Judit Vittmann Mátyás Csíny lefutva! Páros váltó
86 Nagy Kata Nagy Péter NKP Páros váltó
87 Pártainé Harmath Anikó Pártai József Spártaiak Páros váltó
89 Láris Tünde Zentai Gábor Linka dinkák Páros váltó
90 Dr. Balogh Júlia Scheiber Gábor Együtt futunk
91 Molnár Alexandra Szép Gábor Róbert MSzG Együtt futunk
92 Hetényi Mónika Füzesy Dávid Móni&Dávid Páros váltó
93 Polt Dóra Török István MakiTeam Együtt futunk
94 Erdélyi Eszter Erdélyi János Brendon és Sanya Együtt futunk
95 Imre Ildikó Mándli Péter Együtt futunk
96 Boldoczki Tímea Nagy Sándor Timida Együtt futunk
97 Buzás Réka Brunner Dániel Réka&Dani Együtt futunk
98 Dr. Király Ildikó Marek József Fecskék és Fruskák Páros váltó
99 Borbély Lászlóné Borbély László Bydu family Páros váltó
100 Drobilisch Nikolett Marton Krisztián Együtt futunk
101 Szigetvári Szandra Bartos Dávid Kétfejű Tigrisfácán Páros váltó
102 Czuporné Szekeres Renáta Czupor Szabolcs Cupiék Páros váltó
103 Szabadosné Ruzsicska Ágnes Szabados Zoltán Izék Páros váltó
104 Rátkai Noémi Rum Ferenc Tamás Együtt futunk
105 Némethné Hegyesi Tímea Németh Zoltán István Némethék Együtt futunk
106 Bakóné Rajczi Anita Bakó Attila Anita és Attila Páros váltó
107 Dr. Németh-Csigai Krisztina Németh Norbert Nyúl & Csiga Páros váltó
108 Halmos Edit Kovács Ágoston Edó-Ágó duó Páros váltó
109 Csabai Réka Damsits Krisztián Paleo Run Páros váltó
110 Kindl Zsófia Bőcs Krisztina TUTTIDUO Páros váltó
111 Kriszti Vinklmann Zsolt iron team Páros váltó
112 Fraller Laura dr. Bázsa Gergely Tamás Bookworms Páros váltó
113 Bognárné Kocsis Andrea Bognár Zoltán Andy&Zoy Páros váltó
114 Bajzik Boglárka Hódos Tamás B&T Páros váltó
115 Boros Csilla Tea Lukács Szabolcs borostea Együtt futunk
116 Virág Zsuzsanna Csaba Gergely korianderek Együtt futunk
117
118 Sárdy Kinga Tárnok Dávid Együtt futunk
119 Kovács Krisztina Willy Károly Casper&Tsa Bt. Együtt futunk
120 Klément Szilvia Radics István Moriszék Páros váltó
121 Deli Ágota Szülek István ÁgóésIstván Együtt futunk
122 Peterdi-Farkas Éva Peterdi Gábor Ultravalók Páros váltó
123 Varga Virág Somogyi Károly Páros váltó
124 Schmid Viki Rácz Rodrigó Majdnem friss házasok Együtt futunk
H Kondorosi Cintia Domján Ferenc Páros váltó
125 Pethes Nikoletta Must Péter Együtt futunk
126 Füléné Illés Eszter Füle Zsolt MA-ZSO-LA Együtt futunk
127 Tóth Tamara Skuba Péter Blue eyes Együtt futunk
128 Pethes Nikoletta Must Péter Együtt futunk
14&15 Kriszta Dobrovoczky István Együtt futunk
129 Klepeisz Péterné Klepeisz Péter Együtt futunk
131 Bognárné Mórocz Viktória Bognár Ákos Fittek Páros váltó
132 Kovács Krisztina Duhonyi László Mr&Ms Páros váltó
133 Vadász Ildikó Kovács Ákos Flórián Hunter-Smith Páros váltó
134 Sallai Zsuzsanna Sallai Attila Sallai Család Páros váltó
135 Horváth Katalin Hipszki Lajos Együtt futunk
136 Leinwander Gábor Bogyók Páros váltó
137

 

 

 

Egyéni 7km / Szingli 7km / Félmaraton

 

 

 

 

 

Rsz Név Versenyszám
1001 Sövegjártó Etele egyéni
1002 Strommer Richárd egyéni
1003 Zuba Péter félmaraton
1004 Bertalanné Sinkovics Boglárka egyéni
1005 Malek Ági egyéni
1006 Némethné Brendel Mónika egyéni
1007 Golaritsné Richter Bernadett egyéni
1008 Győri Bernadett egyéni
1009 Polgár Krisztina egyéni
1010 Szomjasi Bernadett egyéni
1011 Bodnárné Fiser Mónika egyéni
1012 Krüger Eric egyéni
1013 Krüger Zsanett egyéni
1014 Viandt Márton egyéni
1015 Ferge László egyéni
1016 Baranyi Andrea egyéni
1017 Tóth Enikő egyéni
1018 Schuller Erzsébet egyéni
1019 Szabados-Jámbor Zsuzsanna egyéni
1020 Varga Leonóra egyéni
1021 Betleni Fanni egyéni
1022 Hangné Málik Ildikó egyéni
1023 Bánfai Beáta egyéni
1024 Müller Zoltán egyéni
1025 Jelusicsné Balog Edina egyéni
1026 Képes Rita egyéni
1027 Hajdukovics Péterné egyéni
1028 Lennert Olgica félmaraton
1029 Ottófi Edit egyéni
1030 Kiss Klaudia szingli
1031 Strenner Andrea szingli
1032 Fábri László félmaraton
1033 Tábori Ági szingli
1034 Seleja Laura szingli
1035 Berta Fruzsina félmaraton
1036 Somlai Lajos szingli
1037 Somlai Zsanett szingli
1038 Bujtásné Tóth Erzsébet félmaraton
1039 Berki-Lengyel Gyöngyvér szingli
1040 Kovács Krisztina szingli
1041 Hadnagy Viktória egyéni
1042 Varga Tibor szingli
1043 Tujder Tímea félmaraton
1044 Simkó Levente félmaraton
1045 Simkó-Petrik Bernadett félmaraton
1046 Hegyesi László félmaraton
1047 Hegyesiné Varga Ildikó félmaraton
1048 Gyetvai Szilvia félmaraton
1049 Lengré Tamás félmaraton
1050 Gyergyói Dóra félmaraton
1051 Szalay Krisztián félmaraton
1052 Kaszás Mária félmaraton
1053 Papp Róbert félmaraton
1054 Kelemen Zsolt félmaraton
1055 Horváth János félmaraton
1056 Erdős Ágnes félmaraton
1057 Besenyei Andrea egyéni
1058 Bara Éva egyéni
1059 Eiserle Judit egyéni
1060 Kovács Balázs szingli
1061 Karlovitz Máté egyéni
1062 Karlovitz-Thurnherr Zsófia egyéni
1063 Kecskés Kata egyéni
1064 Evanics Brigitta egyéni
1065 Rónai-Szabó Zsófia egyéni
1066 Csongrádi Gabriella egyéni
1067 Szilágyi Krisztina egyéni
1068 Gáncs Bianka félmaraton
1069 Csikósné Fontányi Orsolya félmaraton
1070 Csikós Zoltán félmaraton
1071 Pásztor Máté félmaraton
1072 Latorcai Dalma félmaraton
1073 Rehák Zsuzsanna egyéni
1074 Navratil Tamás félmaraton
1075 Orbán Attila egyéni
1076 Rácz Attila félmaraton
1077 Kirner Sára Rebeka félmaraton
1078 Lőrincz Erika szingli
1079 Seufert-Szántó Orsolya szingli
1080 Széll Brigitta félmaraton
1081 Bende Zoltán félmaraton
1082
1083
1084 Nagy Gábor egyéni
1085 Batuska Bernadett szingli
1086 Tüskevári Tibor félmaraton
1087 Dóczi Krisztina egyéni
 1088 Nagy Sándor egyéni
 1089 Szatmári Tamás egyéni
 1090 Vizkeletiné Szabó Krisztina szingli
 1091 Büki Barbara egyéni
 1092 Erdei Filoména szingli
 1093 Orbán Gábor félmaraton
 1094 Sándor Zsuzsanna egyéni
 1095 Kántor Krisztián egyéni
 1096 Szabó Gergely félmaraton
 1097 Tolnai László egyéni
 1098 Isó Nikolett Viktória félmaraton
 1099 Prim Mónika egyéni
 1100 Tóth Mária Zsuzsanna szingli
 1101 Piukovics Timea egyéni
 1102 Soltész Judit félmaraton
1103 Kucsera Tamás félmaraton
1104 Lencse Gábor szingli
1105 Szalkai Izabella szingli
1106 Szente Benjámin egyéni
1107 Jung Krisztina szingli
1108 Balogh Erika félmaraton
1109 Karsai Tibor félmaraton
1110 Szalczer Katalin egyéni
1111 Timár Éva félmaraton
1112 Nagy István félmaraton
1113 Magyar Gábor félmaraton
1114 Vargáné Kiss Melinda félmaraton
1115 Hamerli Péter félmaraton
1116 Szekula Mónika félmaraton
1117 Szmutkó László szingli
1118 Hamerli Luca szingli
1119 Hamerli Csenge szingli
1120 Inhof Lili szingli
1121 Bognár Krisztina szingli
1122 Somlyai Mónika félmaraton
1123 Somlyai Péter félmaraton
1124 Timár-Somlai Tímea egyéni
1125
1126 Miletics Zsolt félmaraton
1127 Auróri-Kalácska Beatrix szingli
1128 Mező Veronika egyéni
1129
1130 Kozma Roland szingli
1131 Szőkéné Ursinyi Beatrix egyéni
1132 Aklan Attila egyéni
1133 Solymos Tamás egyéni
1134 Horváth Veronika szingli
1135 Kicsák Tamás egyéni
1136 Fehérvári Kata félmaraton
1137 Varga Tamás félmaraton
1138 Bodnár Bernadett félmaraton
1139 Tóth Zoltán félmaraton
1140 Zumpf András félmaraton
1141 Károlyi Kata egyéni
1142 Tehel Tibor félmaraton
1143 Leé Diána félmaraton
1144 Szilárd Katalin egyéni
1145 Németh Annamária egyéni
1146 Bóvári Gábor félmaraton
1147 Nagy Tamás egyéni
1148 Rákosy Zoltán félmaraton
1149 Málics Hajnalka egyéni
1150 Hidegné László Andrea egyéni
1151 Popovics László (Hase) egyéni
1152 Farsang Tamás egyéni
1153 dr Dudás Tímea (Hase) egyéni
1154 Szakkay Rien (Hase) félmaraton
1155 Laczkó Zoltán (Hase) egyéni
1156 Járfás János Péter (Hase) egyéni
1157 Dudás Orsolya (Hase) egyéni
1158 Szabó Beáta (Hase) félmaraton
1159 Nagy Krisztián félmaraton
1160 Görög Dániel egyéni
1161 Pálffy Károly egyéni
1162 Frankl Gábor félmaraton
1163 Károly Anna egyéni
1164 Salamon Edina szingli
1165 Katona Ildikó egyéni
1166 Pinczehelyi Andrea egyéni
1167 Mihálovics Mátyás szingli
1168 Mürkli Luca szingli
1169 Brassay Réka egyéni
1170 Klausz Hanna szingli
1171 Soós Andrea egyéni
1172 Kovács Judit egyéni
1173 Pataki Judit félmaraton
1174 Tóth Anett egyéni
1175 Dupák Mónika egyéni
1176 Varga Krisztián félmaraton
1177 Juhász István egyéni
1178 Basticz Nándor egyéni
1179 Bóta László egyéni
1180 Varga Zoltán egyéni
1181 Varsányi József egyéni
1182 Kovács Jenő egyéni
1183 Gyenge Sándor egyéni
1184 Szabó István félmaraton
1185 Reitherné Varga Beáta félmaraton
1186 Reither Zoltán félmaraton
1187 Dr Mojzes Szonja egyéni
1188 Kővári Nikolett szingli
1189 Kósa Pál félmaraton
1190 Kynsburg Zoltan félmaraton
1191 Sike Sára Bernadett egyéni
1192 Gulyás Domokos egyéni
1193 Bondár Sándor szingli
1194 Angyal Gábor szingli
1195 Szalanczi Viktória szingli
1196 Hiltunen Krisztina szingli

 

 

 

Mi a véleményed? Írd meg nekünk!