SZŐLŐSKÖR

SZŐLŐSKÖR
NévTelepülésCLUBTávCsapatnévNevezési díj
Bálint ZsoltSzekszárdAlisca Runners10k egyéniFizetve
Bántay LászlóHerend10k egyéniTeljesítésre vár
Barabás MátéHerend10k egyéniFizetve
Baumgartner JózsefVeszprém10k egyéniTeljesítésre vár
Béki ZsoltBudapest10k egyéniFizetve
Béndek EnikőBudapest10k egyéniFizetve
Bendula-Németh JuditDunaújváros10k egyéniFizetve
Bodnár BarbaraZalaegerszegFutóarcok - Futófalravaló10k egyéniFizetve
Borzas VirágVárpalota10k egyéniFizetve
Csorba ZsuzsannaDunaújváros10k egyéniFizetve
Dabóczy KonrádBudapest10k egyéniTeljesítésre vár
Dr Bellér ZsuzsannaVeszprémVEDAC10k egyéniFizetve
Dr. Bóna EnikőBudapestSanyoszistálló10k egyéniTeljesítésre vár
Ember CsabaÉrd10k egyéniFizetve
Farkas VanesszaHalimba10k egyéniFizetve
Füléné Illés EszterBalatonederics10k egyéniFizetve
Gál AndreaBudapestKilométergyűjtők SE10k egyéniFizetve
Görföl KárolyBalatonfüred10k egyéniFizetve
Gunther-Nyitrai KrisztaÖsküBAC10k egyéniFizetve
Hering ZsuzsannaBalatonlelleBac10k egyéniFizetve
Kalmár -Fölföldi VirginiaBudaörs10k egyéniFizetve
Kanyár JuditVeszprém10k egyéniFizetve
Kárpáti ZoltánDiosd10k egyéniTeljesítésre vár
Kásai JózsefGyömrő10k egyéniFizetve
Kaszás AnikóMosonmagyaróvár10k egyéniFizetve
Kiripolszky MichaelaBudapest10k egyéniTeljesítésre vár
Kiss ZsoltNagyvázsony10k egyéniFizetve
Kissné Pekker ZsuzsannaPétfürdő10k egyéniFizetve
Kocsi EnikőBudapest10k egyéniFizetve
Kolonics TamásNagykanizsaKanizsai Futóklub10k egyéniFizetve
Kottler AttilaSülysáp10k egyéniFizetve
Kovács IstvánDebrecenHrse10k egyéniTeljesítésre vár
Lázárné Kelenvölgyi HajnalkaSülysáp10k egyéniFizetve
Légrádi MónikaBalatonfüred10k egyéniFizetve
Máthé-Nagy EnikőBalatonszőlős10k egyéniFizetve
Molnár viktóriaVeszprém10k egyéniFizetve
Morris AndreaBudapestPécsely Öreghegy10k egyéniFizetve
Morris JenniBudapestPécsely Öreghegy / UTE MERIDA Triatlon10k egyéniFizetve
Németh BeàtaBad TatzmannsdorfMFSE10k egyéniFizetve
Németh TiborBudapest10k egyéniFizetve
Némethné Somogyi ÉvaAjka10k egyéniFizetve
Ökrösné Balla ArabellaÜröm10k egyéniFizetve
Pálffy KárolyBalatonfüred10k egyéniTeljesítésre vár
Pappné Szabó IldikóBudapest10k egyéniFizetve
Parlagi AlexandraBudapest10k egyéniFizetve
Pécsiné Szöllősi AnettPétfürdőD-Iron STG Várpalota10k egyéniFizetve
Piukovics TímeaBalatonfüred10k egyéniFizetve
Rózsavölgyi AndreaKunszentmiklós10k egyéniFizetve
Sléber JuditDunakiliti10k egyéniFizetve
Spengler AdrienneBudapestSpenglers Team10k egyéniFizetve
Szalai SándorNyúl10k egyéniTeljesítésre vár
Szalai SándorNYúl10k egyéniTeljesítésre vár
Szeder AdélHalászi10k egyéniFizetve
Szeifer ZoltánNagyvázsony10k egyéniFizetve
TÉVALD-CSIZMADIA KRISZTINAPÉCSELY10k egyéniFizetve
Tuboly ÉvaAjka10k egyéniFizetve
Ujlaki AlfonzAjkaTovafutók10k egyéniFizetve
Valler GáborGyőrújbarát10k egyéniFizetve
Varga JúliaRévfülöpBalatonfüredi Atlétikai Club10k egyéniFizetve
Zalka ZsófiaBudapestPécsely Öreghegy / UTE MERIDA Triatlon10k egyéniFizetve
Balogh KrisztinaBalatonfüred5k egyéniFizetve
Baráth EditBalatonszőlősSzőlősi Cuvée5k egyéniFizetve
Béki-Csintalan ErikaBudapestAngyalcipők5k egyéniFizetve
Biró KrisztiánVeszprém-GyulafirátótFuss a Jövődért Egyesület5k egyéniFizetve
Bóka ZsoltBalatonszőlősSzőlősi Cuvée5k egyéniFizetve
Csábrák-Gonda KataHosszúhetényFutaPécs SE5k egyéniFizetve
Gulyás ZoltánBudapestSuhanj!5k egyéniFizetve
Hadnagy - Volf Mónika TímeaKisbér5k egyéniFizetve
Hadnagy AttilaÁszárMFSE5k egyéniFizetve
Holczer András5k egyéniFizetve
Id. Ökrös TamásÜröm5k egyéniFizetve
Ifj. Ökrös TamásÜröm5k egyéniFizetve
Klepeisz PéternéBalatonszőlősSzőlősi Cuvée5k egyéniFizetve
Mackovics RékaSzekszárd5k egyéniFizetve
Matusinka AndrásTótvázsony5k egyéniFizetve
Molnár AdriennBalatonfured5k egyéniFizetve
Molnár OrsolyaVeszprém5k egyéniFizetve
Nagy ZsuzsannaBalatonszőlősSzőlősi Cuvée5k egyéniFizetve
Németh MagdiPécsFittbike Se5k egyéniFizetve
Ökrös RolandÜröm5k egyéniFizetve
Rigler CarmenBudapest5k egyéniTeljesítésre vár
Sándor SzilviaBudapesttravelrunner.hu5k egyéniFizetve
Sass DiánaÉrd5k egyéniFizetve
Szabó CsabaFót5k egyéniFizetve
Szijártó DorinaBalatonfüredVEDAC5k egyéniFizetve
Szilárd KatalinVeszprémBAC5k egyéniFizetve
Szőke ZsoltBalatonfüred5k egyéniFizetve
Varga IldikóBalatonfüred5k egyéniFizetve
Viktor BarnabásTótvázsony5k egyéniFizetve
Zalka KrisztinaBudapestPécsely Öreghegy5k egyéniFizetve
Zalka RóbertBudapestPécsely Öreghegy5k egyéniFizetve
Bereczné Marhás Andrea
Czeglédi Katalin,
Herédi-Szabó Krisztina,
Bereczné M. Andrea
BékéscsabaBalatoni Ház 50k váltó (5 fő)Jó5letnektűntFizetve
Bukovinszki Zsolt,
Sznopka Mátyás,
Bárkányi Győző
Szentendre2000 Altiszti AkadémiaBalatoni Ház 50k váltó (5 fő)BakafiúkFizetve
Burucs István
Burucs Tamás
Csapó István
Mózes Péter
Suhajda Attila
VárpalotaBalatoni Ház 50k váltó (5 fő)Have-RockFizetve
Dóka Zsófia
Markó Irén
Pajor Mária
Radoszta Ildikó
Szekeresné Wierl Ilona
LábatlanEsztergomi Futóművek ASEBalatoni Ház 50k váltó (5 fő)Slow FoxFizetve
Fábri László
folyamatban
BalatonfüredBACBalatoni Ház 50k váltó (5 fő)BACottjókFizetve
Halász Flórián
Berde Barbara,
Csigerné Szabó Ilona,
Fehérné Dr. Nagy Erika,
Kiss Adrienne,
DebrecenMozdulj érteBalatoni Ház 50k váltó (5 fő)Fizetve
Horváth Gábor
B. Virág Rita,
Bényi Kálmán,
Horváth-Bertók Kata,
Horváth Gergő
Veszprém-GyulafirátótBalatoni Ház 50k váltó (5 fő)Fizetve
Jónánsé V. Tímea
Jónás Krisztián,
Ormosné Surányi Katalin
GyálBalatoni Ház 50k váltó (5 fő)Fizetve
Juhász Gábor
Németh Ildikó,
Müllerné Taksonyi Julianna,
Fekete Eszter,
Aczél Ildikó
BogyiszlóBalatoni Ház 50k váltó (5 fő)DEFizetve
Kondor Boglárka
Varga Zoltán
BudapestBalatoni Ház 50k váltó (5 fő)BoZo TeamFizetve
Kun Andrea
Kramper Nóra
BudapestMFSEBalatoni Ház 50k váltó (5 fő)SzösziékFizetve
Nyikos Andrea
Puskás Erika
Marsó Hajnal
Helmeczi Zsuzsa
BalatonfüredBalatoni Ház 50k váltó (5 fő)ÖrömfutókFizetve
Paulóné Rausch Eszter
Lakatos Éva
Csasznek Orsy
Lőrincz Henrietta
Havarik Hédi
FótBalatoni Ház 50k váltó (5 fő)fóti fruskákFizetve
Polt Dóra
Böröczné Répás Anita,
Dénes Vivien
BalatonfüredBACBalatoni Ház 50k váltó (5 fő)SöRunnersFizetve
Talabér Adrienn
Boros Anikó
Gráczia Balázs
Szabó Kraker László
Bella András
PápaBalatoni Ház 50k váltó (5 fő)5 deciFizetve
Zuba Peti
Kakuk Noémi
BalatonalmádiZuba TeamBalatoni Ház 50k váltó (5 fő)Zuba TeamFizetve
Pintér BeàtaKaposvárFUTaMÉRŐBringásFizetve
Andrási MáriaGyőrújbarátFélmaraton+ egyéniFizetve
Antalné Renner IrénTapolcaTVSE Tapolcai TrappolókFélmaraton+ egyéniTeljesítésre vár
Bakó MónikaBudapestSPIRIT SCFélmaraton+ egyéniFizetve
Bakonyi ÁgnesAjkaFélmaraton+ egyéniFizetve
Bálint ÉvaBudapestFélmaraton+ egyéniFizetve
Balog KatalinBudapestCoffeeRUNFélmaraton+ egyéniTeljesítésre vár
Bartha BálintPomázpfbFélmaraton+ egyéniTeljesítésre vár
Bencze MónikaGyőrFélmaraton+ egyéniFizetve
Blaha MónikaNagykanizsaZalakarosi FutrinkákFélmaraton+ egyéniFizetve
Bonnyai NoémiNagykanizsaFélmaraton+ egyéniFizetve
Bóvári GáborMázaPSN zrt.Félmaraton+ egyéniFizetve
Csomor RenátaBakonybélFélmaraton+ egyéniFizetve
Daróczi DianaSolymárMFSEFélmaraton+ egyéniTeljesítésre vár
Dr. Herczeg AttilaBalatonalmádiBalatonalmádi Tenisz KLub 1925 SEFélmaraton+ egyéniTeljesítésre vár
dr. Józsa ZsanettZalakarosZalakarosi Futrinkák SEFélmaraton+ egyéniFizetve
Dr. Lubics GyörgyFélmaraton+ egyéniFizetve
Elek LászlóKecskemétFélmaraton+ egyéniTeljesítésre vár
Erős JánosBudapestFélmaraton+ egyéniFizetve
Farkasné Bertus AndreaHalimbaAjkai TovafutokFélmaraton+ egyéniFizetve
Fekete AnitaVeszprémFélmaraton+ egyéniFizetve
Ficzere Ádám GergőGyömrőFélmaraton+ egyéniTeljesítésre vár
Forrás-Szakály ZsuzskaGyőrFélmaraton+ egyéniFizetve
Fuith LászlóÚjszilvásFélmaraton+ egyéniFizetve
Fügedi ÁgnesBudapestFélmaraton+ egyéniFizetve
Fürj ErzsébetKaposvárFuszekliFélmaraton+ egyéniFizetve
Hajnal BélaIsaszegFélmaraton+ egyéniFizetve
Hegyi GáborDunakilitiFélmaraton+ egyéniFizetve
Horsa PálSzékesfehérvárFélmaraton+ egyéniFizetve
Horváth IldikóEsztergomEsztergomi Futóművek A.S.Félmaraton+ egyéniFizetve
Horváth ViktóriaBudapestFélmaraton+ egyéniFizetve
Hudák AndreaKaposvárFélmaraton+ egyéniFizetve
Jencski TamásVárpalotaBACFélmaraton+ egyéniFizetve
Kárász LászlóZalavárFélmaraton+ egyéniFizetve
Kéri LászlóSzékesfehérvárFamily Tree Triatlon SEFélmaraton+ egyéniFizetve
Kiss LászlóDunaszentmiklósFélmaraton+ egyéniFizetve
Kocsis TamásBalatonfüredBACFélmaraton+ egyéniFizetve
Komjáti KrisztiánTapolcaFélmaraton+ egyéniFizetve
Koós DiánaBudakesziEnsportFélmaraton+ egyéniFizetve
László SándorBudajenőFélmaraton+ egyéniFizetve
Mészáros LíviaPilisvörösvárFélmaraton+ egyéniFizetve
Molnár BrigittaTolnaFélmaraton+ egyéniFizetve
Nagy RóbertLitérRendörségFélmaraton+ egyéniFizetve
Nyirati RitabajnaTriPlanFélmaraton+ egyéniTeljesítésre vár
Orosz TündeBudapestFélmaraton+ egyéniFizetve
Pados-Gerbovits HédiDunakesziFélmaraton+ egyéniFizetve
Pál BarbaraBalatonfüredBACFélmaraton+ egyéniFizetve
Pataki ZsófiPilisvörösvárMfseFélmaraton+ egyéniFizetve
Peterdi-Farkas ÉvaNagykanizsaKanizsai FutóklubFélmaraton+ egyéniFizetve
Pető AttilaBalatonfüredFélmaraton+ egyéniFizetve
Petres-Szűcs TündeVeszprémMarathon TKEFélmaraton+ egyéniFizetve
Pili ZoltánPilisborosjenőFélmaraton+ egyéniFizetve
Pócsik ZoltánVárpalotaFélmaraton+ egyéniFizetve
Pozsgai TiborGyőrFélmaraton+ egyéniFizetve
Presits ZoltánBalatonlelleBacFélmaraton+ egyéniFizetve
Pressing BalázsBalatonfüredFélmaraton+ egyéniFizetve
Puskás SzilárdLevélFélmaraton+ egyéniFizetve
Rosta GyöngyiBiatorbágyFélmaraton+ egyéniFizetve
Rugovicsné Végh SzilviaVeszprémBalatonfüredi Atlétikai ClubFélmaraton+ egyéniFizetve
Sárközi ZoltánBalatonfüredBalatonfüredi Atlétikai ClubFélmaraton+ egyéniFizetve
Seres JúliaFótFélmaraton+ egyéniFizetve
Serkédi ZsuzsannaBudapestFélmaraton+ egyéniTeljesítésre vár
Stáhl LászlóAjkaTovafutokFélmaraton+ egyéniFizetve
Szabadicsné Madaras KatalinZalamerenyeZalakarosi Futrinkák SEFélmaraton+ egyéniFizetve
Szabó BeátaFótFélmaraton+ egyéniFizetve
Szabó JuditSzékesfehérvárFamily TRIFélmaraton+ egyéniFizetve
Szabó SzilviaNógrádFélmaraton+ egyéniFizetve
Szigeti IldikóAjkaTovafutókFélmaraton+ egyéniFizetve
Szittya CsabaVárpalotaBACFélmaraton+ egyéniFizetve
Szőke CecíliaBudapestFélmaraton+ egyéniTeljesítésre vár
Tar ÁgnesKaposvárFélmaraton+ egyéniFizetve
Tóth HelgaBalatonfüredFélmaraton+ egyéniFizetve
Udvary-Ghira DorottyaBudapestFélmaraton+ egyéniFizetve
Vanek DorinaLábatlanFélmaraton+ egyéniFizetve
Varga KrisztiánBudapestFélmaraton+ egyéniTeljesítésre vár
Varga LőrincBudapestFélmaraton+ egyéniFizetve
Varga VirágGyőrújbarátFélmaraton+ egyéniFizetve
Veréb ÉvaFélmaraton+ egyéniFizetve
Zalka PéterBudapestPécsely ÖreghegyFélmaraton+ egyéniFizetve
Zarzitzki CsillaPilisborosjenőFélmaraton+ egyéniFizetve
Agócs RóbertHortAngyalcipőkHammer 50k egyéniFizetve
Aradi PéterBudapestMFSEHammer 50k egyéniFizetve
Árkiné MónikaSzékesfehérvárMFSEHammer 50k egyéniFizetve
Árvai EdinaEsztergomEsztergomi Futóművek ASEHammer 50k egyéniFizetve
Bacsa IldikóBudapestHammer 50k egyéniFizetve
Balázs LászlóHévízTC InformatikaHammer 50k egyéniFizetve
Bánfai BeátaBudapestHammer 50k egyéniFizetve
Bara ÉvaNemesvámosHammer 50k egyéniFizetve
Barczi SzilárdPered (SVK)Hammer 50k egyéniFizetve
Bátor PéterVárpalotaBACHammer 50k egyéniFizetve
Becker RolandKaposvárFUTaMérő Sport és Kultúrális EgyesületHammer 50k egyéniFizetve
Belkovics KrisztiánEsztergomEsztergomi futóművekHammer 50k egyéniFizetve
Bene MónikaBudapestHammer 50k egyéniFizetve
Bicskei MónikaKaposvárFaMHammer 50k egyéniFizetve
Cinkotai KláraBudapestHammer 50k egyéniFizetve
Czövek Dóra VivienBudapestHammer 50k egyéniFizetve
Czupor SzabolcsVárpalotaBacHammer 50k egyéniFizetve
Csákány KrisztinaGyőrújbarátFutóbarátok Egyesület GyőrHammer 50k egyéniFizetve
Csepregi ÁkosKeszthelyHammer 50k egyéniFizetve
Csereklei JózsefRáckeveRáckeve 4Hammer 50k egyéniFizetve
Csergő KláraBudapestHammer 50k egyéniFizetve
Csöndes DánielSzombathelyFutaMérő SEHammer 50k egyéniFizetve
Deák-Balikó Ildikó + bringásKincsesbányaHammer 50k egyéniFizetve
Dr. Duby Helga KittiSzombathelyHammer 50k egyéniFizetve
dr. Király BernadettÚriSashegyi-GepárdokHammer 50k egyéniTeljesítésre vár
dr. Mészáros ZsoltIsaszegHammer 50k egyéniFizetve
dr. Pap ViktóriaTatabányaPlanduranceHammer 50k egyéniFizetve
Dr.Avin HoumanBudapestHammer 50k egyéniFizetve
Dr.Kottán ÉvaIsaszegHammer 50k egyéniFizetve
Drexler ZoltánBudapestMFSEHammer 50k egyéniFizetve
Erdővölgyi SzabolcsSzegedMFSEHammer 50k egyéniFizetve
Esküdtné Baranyai ZsaklinKaposmérőFUTaMÉRŐ Sport és Kulturális EgyesületHammer 50k egyéniFizetve
Evetovics MilánHalásztelekHammer 50k egyéniFizetve
Farkas ÁrpádSárszentmihályMFSEHammer 50k egyéniFizetve
Fehér JuditVeszprémMFSE, Csécsei TeamHammer 50k egyéniFizetve
Ferenczi IstvanSolymarHammer 50k egyéniFizetve
Forró AdriánNagyfödémes (SVK)Hammer 50k egyéniFizetve
Földesi JózsefTapolcaTVSEHammer 50k egyéniFizetve
Fuith ImrePécelSashegyi GepárdokHammer 50k egyéniFizetve
Füki GyulaSzékesfehérvárHammer 50k egyéniFizetve
Gaál-Csoma EnikőBudapestHammer 50k egyéniTeljesítésre vár
Gálik ErvinSalkaEFMHammer 50k egyéniFizetve
Gasparics GáborSzékesfehérvárHammer 50k egyéniFizetve
Golaritsné Richter BernadettBudapestMFSEHammer 50k egyéniFizetve
Gönczöl CsabaVárpalotaHammer 50k egyéniFizetve
Gubánné ÁgnesKiskőrösHammer 50k egyéniFizetve
Gulyás AnikóSülysápCsécsei teamHammer 50k egyéniFizetve
Gyöngyös HajnalkaDorogHammer 50k egyéniFizetve
Gyöngyösi János TiborSzentgáloskérFutamérő Sport és Kulturális Egyesület (FaM)Hammer 50k egyéniFizetve
Györgyné Horváth AnikóKaposvárFUTaMÉRŐ SKEHammer 50k egyéniFizetve
Győri MártiKaposmérőFutaMérőHammer 50k egyéniFizetve
Hajnalné Filipich AdriennBudapestBalatonfüredi Atlétikai ClubHammer 50k egyéniFizetve
Hallgató-Csík IvettBudapestHammer 50k egyéniFizetve
Hámori KrisztinaGombaMFSEHammer 50k egyéniFizetve
Hellenpárt RóbertBácsbokodHammer 50k egyéniFizetve
Hernádi LászlóGyőrFutóbarátok GyőrHammer 50k egyéniFizetve
Horn ZsanettLábatlanEsztergomi FutóművekHammer 50k egyéniFizetve
Horváth GáborHammer 50k egyéniFizetve
Horváth KrisztiánCelldömölkCsécsei TeamHammer 50k egyéniFizetve
Horváth ZsoltBudapestMagyar Futósport EgyesületHammer 50k egyéniFizetve
Huber ZsuzsannaBudapestHammer 50k egyéniFizetve
Huszti ViktorBalatonszabadiHammer 50k egyéniFizetve
Ignácz MariettaGyulaBalatonfüredi Atlétikai Club/BACHammer 50k egyéniFizetve
Irényi AndrásBudakalászHammer 50k egyéniFizetve
Irmes HenriettaKapuvárHammer 50k egyéniFizetve
Janák BélaLehniceJanákokHammer 50k egyéniFizetve
Járfás GyulaZalaháshágyZalaegerszegi Aszfaltszaggatók Se.Hammer 50k egyéniFizetve
Kainar AndreaPraha 4Hammer 50k egyéniFizetve
Kalmár-Nagy LászlóTelkiTelki Trail TeamHammer 50k egyéniFizetve
Karácsony KárolyMaglódHammer 50k egyéniFizetve
Karayné Jokesz GabriellaGyőrHammer 50k egyéniFizetve
Kauker ÁkosHammer 50k egyéniFizetve
Keszthelyi-Kovács MargitBudapestCoffeeRUN SE / Budafoki FutókörHammer 50k egyéniFizetve
Kesztyüs GyörgyLengyeltótiHammer 50k egyéniFizetve
Kis JózsefNagyfügedHammer 50k egyéniTeljesítésre vár
Kiss Adrián MarcellKaposvárHammer 50k egyéniFizetve
Klézli ErikaSzekszárdAlisca RunnersHammer 50k egyéniFizetve
Koósz BalázsCsepregMajor TeamHammer 50k egyéniFizetve
Kóródi ÁgnesSárszentmihályMFSEHammer 50k egyéniFizetve
Kovacev DanijelaBudapestPlanduranceHammer 50k egyéniFizetve
Kovácsné Kalmár EdinaGyőrHammer 50k egyéniFizetve
Kozma AndrásGyőrHammer 50k egyéniFizetve
Kozma RolandTökEsztergomi futóművekHammer 50k egyéniFizetve
Kozma ZsoltTökEsztergomi Futóművek ASEHammer 50k egyéniFizetve
Kremlicza LeventeBudapestELTE Sashegyi GepárdokHammer 50k egyéniFizetve
Krizsanoczi IstvánAjkaHammer 50k egyéniTeljesítésre vár
Kucsák JózsefHammer 50k egyéniFizetve
Kürti ZsanettBudapestHammer 50k egyéniFizetve
Kynsburg ZoltánSiófokHammer 50k egyéniFizetve
Lakatos JànosSzomolyaHammer 50k egyéniFizetve
Lakatosné Varga MáriaNyergesújfaluEsztergomi Futóművek ASEHammer 50k egyéniFizetve
Lengyel ÁkosBudapestBACHammer 50k egyéniFizetve
Lengyel-Hegyi AnettBudapestISSIMO by Csécsei TeamHammer 50k egyéniFizetve
Lennert OlgicaVeszprémHammer 50k egyéniFizetve
Lőrincz HenriettaBalatonboglárHammer 50k egyéniTeljesítésre vár
Lubics SzilviaNagykanizsaKanizsai FutóklubHammer 50k egyéniFizetve
Maráz ZsuzsannaEsztergomEsztergomi FutóművekHammer 50k egyéniFizetve
Markó ArankaSzegedHammer 50k egyéniFizetve
Matók ViktorÓnodHavasi Gyopár Futó EgyesületHammer 50k egyéniFizetve
Mészáros ÁkosKaposvárFUTaMÉRŐHammer 50k egyéniFizetve
mészáros péterSopronELTE Sashegyi GepárdokHammer 50k egyéniFizetve
Molnárné Magócs NoémiOroszlányMFSEHammer 50k egyéniFizetve
Muhari GáborSzolnokMagyar Futósport EgyesületHammer 50k egyéniFizetve
Murányi GáborAlsópáhokHammer 50k egyéniFizetve
Nagy MiklósTapolcaTapolcai TrappolókHammer 50k egyéniFizetve
Naszvadi GabriellaSzekszárdHammer 50k egyéniFizetve
Nemes LászlóBudapestMFSEHammer 50k egyéniFizetve
ÓDOR GÁBORSzombathelyMajor teamHammer 50k egyéniTeljesítésre vár
Ökrös CsabaKecskemétHammer 50k egyéniTeljesítésre vár
Pálfy AntalZalaegerszegZASZHammer 50k egyéniFizetve
Papdiné Dombi MónikaPécsFittbike SEHammer 50k egyéniFizetve
Papp AntalMartfűHammer 50k egyéniFizetve
Papp LászlóBudapestHammer 50k egyéniFizetve
Pataki JuditBudapestVeganRunnersHammer 50k egyéniFizetve
Pozderka AttilaBudapestHASEHammer 50k egyéniFizetve
Rácz RodrigóVárpalotaFuss a Jövődért EgyesületHammer 50k egyéniFizetve
Rebbenszki GáborBudaörsPFBHammer 50k egyéniFizetve
Rechnitzerné Rácz KrisztinaBudapestCoffeeRun SEHammer 50k egyéniFizetve
Réz EszterBudapestHammer 50k egyéniFizetve
Sánta NorbertJászberényHammer 50k egyéniFizetve
Seres ViktóriaKaposvárFaMHammer 50k egyéniTeljesítésre vár
Sipos GyörgySalgótarjánCSÉCSEI TEAMHammer 50k egyéniFizetve
Sipos RóbertMosonmagyaróvárHammer 50k egyéniFizetve
Skrinyár JuditKaposvárFUTaMÉRŐ Sport és Kultúrális EgyesületHammer 50k egyéniFizetve
Somornai LajosSopronMFSEHammer 50k egyéniFizetve
Sőrés BrigittaDebrecenHammer 50k egyéniFizetve
Stefanovits AnnaBudapestPomàzi FutóklubHammer 50k egyéniFizetve
Szabó AndreaHódmezővásárhelyPomázi Futó BajnokokHammer 50k egyéniTeljesítésre vár
Szabó Csaba /Öreg/BócsaFutaszög scHammer 50k egyéniTeljesítésre vár
Szabó ImiIsaszegHammer 50k egyéniFizetve
Szabó PéterInàrcsInàrcs VSEHammer 50k egyéniFizetve
Szabó SzilviaSzolnokHammer 50k egyéniFizetve
Szabó ZsoltBudapestHammer 50k egyéniFizetve
Szalay KrisztiànBudapestZUGFLOW RUNNING TEAMHammer 50k egyéniFizetve
Szalay TamásTörökbálintBódis RunHammer 50k egyéniFizetve
Székely LorándKecskemétHammer 50k egyéniFizetve
Szekér BalázsLentiIszkiri futóklubHammer 50k egyéniFizetve
Szélesy BalázsPétfürdőBalatonfüredi Atlétikai ClubHammer 50k egyéniFizetve
Szi-Márton IldikóVárvölgyTVSE Tapolcai TrappolókHammer 50k egyéniFizetve
Szivós OrsolyaEgerHammer 50k egyéniFizetve
Szuhi-Lestár ErikaEsztergomEsztergomi Futóművek.


Hammer 50k egyéniFizetve
Taksonyi SzilárdSzekszárdegyéniHammer 50k egyéniFizetve
Tamási KrisztiánGyőrHammer 50k egyéniFizetve
Tamaskovics ErikaKaposmérőFUTaMÉRŐ Sport és Kulturális EgyesületHammer 50k egyéniFizetve
Tar BálintBékéscsabaHammer 50k egyéniTeljesítésre vár
Tarnóczy OrsolyaBudapestAdam Coach TeamHammer 50k egyéniFizetve
Tényi ZoltánNagykátaHammer 50k egyéniFizetve
Terenyi EditJászberényHammer 50k egyéniFizetve
Tihon AttilaTataHammer 50k egyéniFizetve
Tóth CsillaBudapestMFSEHammer 50k egyéniFizetve
Tóth ÉvaTelkiHammer 50k egyéniFizetve
Tóth FerencDunaújvárosFutaújvárosHammer 50k egyéniFizetve
Tóth MiklósGyőrHammer 50k egyéniTeljesítésre vár
Tóth TímeaBudapestHammer 50k egyéniFizetve
Tóth ZsoltOstorosHammer 50k egyéniFizetve
Török IstvánBalatonfüredBACHammer 50k egyéniFizetve
Ujvári BaleeBudapestBACHammer 50k egyéniFizetve
Vágó BoglárkaBudapestKanizsai FutóklubHammer 50k egyéniFizetve
Vajainé Szabó BeatrixTapolcaTVSE Tapolcai TrappolókHammer 50k egyéniTeljesítésre vár
Vanya SándorBonyhádHammer 50k egyéniFizetve
Váradi ZoltánSzedresAlisca RunnersHammer 50k egyéniFizetve
Varga ÁgnesBudapestMFSEHammer 50k egyéniFizetve
Varga RékaBudapestHammer 50k egyéniFizetve
Zabari JánosBudapestT.F.S.E.Hammer 50k egyéniFizetve
Zumpf AndrásBudapestVegan RunnersHammer 50k egyéniFizetve
Árgyelán KrisztiánKétegyházaFősör FCHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Balogh ÁdámŐsiHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Bárkányi GyőzőSzentendreUTEHotelPallone 80.45k egyéniTeljesítésre vár
Beda SzabolcsBudapestSashegyi GepárdokHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Bencsik NóraSzékesfehérvárHYPOPORHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Bene ÁrminHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Bódog MiklósKaposvárFuszekli KaposvárHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Bogár JánosFancsalMagyar Futósport EgyesületHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Bögi SándorTrhová HradskáHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Bősze BoldizsárVászolyBACHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Csábrák AndrásHosszúhetényPEACHotelPallone 80.45k egyéniTeljesítésre vár
Cseke LillaBudapestSashegyi GepárdokHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Csiha YvetteBudapestIronteamHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Deák ÁkosBudapestHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Dr Kónyi AttilaPécsHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
dr. Apáti VeronikaSomogysárdFuszkeli SEHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Dr. Kőrösi KoppányBudapestCsécsei TeamHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Drelyó ÁgiBudapestBódusRunHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Fehérvári KataBudapestHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Ferenczik JocóVértesboglárLajko teamHotelPallone 80.45k egyéniTeljesítésre vár
Földi MihályMezőberényHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Fülöp ZsófiaVeszprémHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Fűrész EditBudapestSanyoszistállóHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Gábriel GáborKókaHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Gerda LajosMikepércsHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Győrffy AndrásDunakesziBACHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Horváth GáborBudapestIronteam SEHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Horváth ZoltánIzsákKolon FutóclubHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Huszák KatalinBudapestSzuflaHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Ilyés TamásBékésBékésHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Iván BenceBudapestKnorr-BremseHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Juni RolandSzékesfehérvárHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Kadenszky ZsoltPécelMFSEHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Kassay TímeaBudapestVitalitás SEHotelPallone 80.45k egyéniTeljesítésre vár
Kelemen AnettPIlisvörösvárMFSEHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Képesi AttilaBősBősi FutóklubHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Kisari ÁgnesPilisvörösvárHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Krempf RékaEsztergomEsztergomi Futóművek ASEHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Kucsera TamásDunaszerdahelyBACHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Márton AttilaÉrdIronteamHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Máténé Varju EditSzékesfehérvárHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Megyeri PéterGödöllőGödöllői Wado SEHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Mészáros RolandBudapestPomázi FutóbajnokokHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Nagy Hajnalka TündeSopronMFSEHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Ócsai SándorCeglédHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Orsós FerencSzászvárSzászvári Mocorgók Szabadidő EgyesületHotelPallone 80.45k egyéniTeljesítésre vár
Pákozdi VilmosBudapestMFSEHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Pap ÉvaSzigetszentmártonnincsHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Petróczi MártonVeszprémBalatonfüredi Atlétikai ClubHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Polczer TamásÚrhidaMUSZEHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Polgárné Mátrai BarbaraRépáshutaCsécsei TeamHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Rudolf TamásBecsehelyKanizsai FutóklubHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Safranyik DóraNyárlőrincHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Sélley GáborBudapestRunberriesHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Spisák EmilSzolnokHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Strifler AttilaSzékesfehérvárELTE Sashegyi GepárdokHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Szalai KárolyBudapestHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Szász EszterBudapestCoffeeRUN SEHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Takács CsabaPécelHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Telek GáborBudapestCoffeeRUN SE / Budafoki FutókörHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Tihor CsabaNyiregyházaIronteam SEHotelPallone 80.45k egyéniTeljesítésre vár
Vaczkó ZsoltBudapestIronteamHotelPallone 80.45k egyéniTeljesítésre vár
Varga FrantisekDunaszerdahelyHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Varga Imre ZoltánDebrecenHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Vasas LeventeKecskemétHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Windisch GergelyPilisjászfaluHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Zétényi SzvetlanaBékéscsabaBékéscsabai Atlétikai ClubHotelPallone 80.45k egyéniFizetve
Csereklei BorkaRáckeveRiska GyermekfutamFizetve
Csereklei JózsefRáckeveRiska GyermekfutamFizetve
KósaBalatonfüredRiska GyermekfutamFizetve
Kovács KolosVeszprémRiska GyermekfutamTeljesítésre vár
Obermayer Bende AttilaBalatonfüredRiska GyermekfutamFizetve
Obermayer HannaBalatonfüredRiska GyermekfutamFizetve
Pados BenedekDunakesziRiska GyermekfutamFizetve
Rakk Balázs AttilaBalatonfüredRiska GyermekfutamFizetve
Rakk Bálint ÁdámBalatonfüredRiska GyermekfutamFizetve
Rebbenszki GáborBudaörsRiska GyermekfutamFizetve
Udvary CsongorBudapestRiska GyermekfutamFizetve
Udvary PéterBudapestRiska GyermekfutamFizetve
Varga OlíviaAjkaRiska GyermekfutamFizetve